Сливен - още една пролетна тема

  • 33 399
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 91
Добро утро  да добавя кафето аз Simple Smile



Добре дошла на Стойка  Hug

Слънчев и успешен ден на всички  newsm10

# 271
  • Мнения: 271
Еха, аз докато се усетя да пиша в старата тема и хоп - нова, че и до 18-та страница.  Rolling Eyes

Момичета, много ви благодаря за пожеланията за РД на Гоги! Ние бяхме малко болни и затова не можах да ви почерпя. Зоповядайте:

За вечерна среща съм с две ръце "ЗА",  че ми домъчня за вас. Оставям Дидка да поеме инициативата и да определи дата и място.

# 272
  • Мнения: 20
Добро утро на всички, адскими се спи, малкия от 6:30 като е станал и до сега на 30 мин.-будува, 20 мин.- спи - и аз със него и то вместо да съм се наспала, по- ми е криво...  smile3507 Отивам да пия лактогенен чай и лслед това кафе .... МОя скайп е sisity-georgieva Уелкъм еврибади да лафим там  Hug

Ками, аз към 12-12:30 съм долу заредена на центъра ако искаш да бием една среща? Някой друг мераклия  newsm78 Да казва  Heart Eyes  -Еми, Руми, МИленка, Миме?!?!?!?

КОкитка, мерси за кафенцето  Hug

Стойка, добре дошла, може и ти да се присъединиш към обедните ни срещи с колички  Peace

# 273
  • Мнения: 2 000
Ау, Лони, как можа да сложиш тази картинка. Спря ми трудовия процес направо  Grinning

# 274
  • Мнения: 12
Добро утро и от мен. Сиска, какъв лактогонен чай пиеш , че аз ползвам на хип , но не виждам особен резултат. Имало български , но не го намирам по аптеките.

# 275
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
 welcome Стойка!
Ха здравейте и от мен.Аз до края на седмицата почивам  newsm44,щото мойто мъж и на Бакаджика да се приготвят за събора и няма кой да гледа взима малкия от ясла в четвъртък и петък.Айде казвайте кога ще има среща,че ако е до края на седмицата и тая май ще пропусна  Cry въпреки че много ми се идваше.

# 276
  • Мнения: 735
Здравейте!Ние от снощи нямаме асансьор и аз събирам сега смелост да отида до магазина.Изкачването на 7 етажа в момента ми е малко мисията невъзможна.Simple SmileИ като са празници сигурно няма дежурен техник, който да отстрани повредата... ooooh!Сядам да правя списък какво ми трябва от магазина, че да се размина само с едно ходене. Peace

# 277
  • Мнения: 17
Здравейте отново.
Вчера не съобразих да ви се представя. Казвам се Диляна, на 22 години съм. По принцип съм от Сини камъни, но живея в Клуцохор с моя "мъж". Бременна съм в момента и съм в 25 седмица. Нямам други деца и чакам бебо с нетърпение.

# 278
  • Мнения: 20
Здравейте на всички, на нас дъжда ни прекрати разходката, но други мами като Миленка не се плашат от дъжда ама ние сме малки мъже все още  Grinning

Кокитка, къде обикаляш с мъжа си и с един голям бебешки корем, заловихмете те с Руми  Heart Eyes

Стойка, ползвам на Хипп ама пия по 2-3 пъти на ден, незнам доколко ми помага, но поприцип пия и по 2-3 литра вода на ден за да поддържам лактацията, особено вечер преди лягане се наливам ужасно много... до пукване. Вечерта ставам да пишкам и пак гълтам 1-2 чаши вода. Е, не винаги пия по толкова вода, но гледам всеки път като се сетя за вода да пия. Да, има и един български лактогенен чай, за който съм чувала че бил по- добър от този на ХИП, но май трудно се намирал ли..  newsm78 имаше нещо такова и се продава по аптеките и ако не се лъжа се нарича Гермастан (не съм сигурна обаче), но аз и не съм проверявала дали го има по аптеките. Ако искаш ти потърси... но и аз като се замисля, може утре да питам в 1-2 аптеки дали го имат, за да го пробвам  Heart Eyes

Славенка, напълно те разбирам какво ти е, ние сме кажи речи на 5-ти етаж и сме попринцип без асансъор и по цял ден тропах нагоре надолу по стълбите с тумбака  hahaha ама съм герой- никога не съм спирала за почивка  Peace

Дилянка, разбирам нетърпението ти за очакваното бебе- знае ли се какво ще е- мома или господин?  Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 12
Здравей Сиска, питала съм в няколко аптеки , но нямат , може би в някоя дрогерия. Като се пооправи времето ще търся пак.

# 280
  • Мнения: 41
А добър ден и от мен,
 Лелеле вие сте се скъсали да пишете и да излизате, май много съм пропуснала, ама от утре ме пишете и мен.
Добре дошли на новите мами Simple Smile

# 281
  • Мнения: 20
Поли, изпусна, изпусна,затова повече никъде няма да мърдаш Simple Smile Добре дошла и на тебе  Hug

Стойка, (как да те наричаме галено?) ако намериш някъде от този чай свиркай, и аз ще проверя утре из аптелите по центъра дали няма да има и ще ти кажа  Peace

Ками, къде се губиш днес? аз бях точно в 15ч. на БЪлгарка ама точно тогава заваля и по спешност се прибрахме. Предполагам, че и ти ппо тази причина не си дошла? Или ако си дошла просто сме се разминали...ама то в тва смотано време къде да седиш с толкова малко бебе ...

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 19:12 от siska8607

# 282
  • Мнения: 15 619
Преглед да направя,че отдавна се записах. Mr. Green
Че то днес имаше ли дъжд!? newsm78 newsm78 newsm78

Изтървала съм рожденици. Да са живи и здрави и късметът да не ги подминава!!!
На мамите здрави нерви им пожелавам!    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Нели, надявам се, че дребното ти се оправи!  Hug Мисля ви, да си знаеш! Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 43
Да се запиша и аз чета,чета много сте писали................повечко мамите с малките бебоци.Ахххххх как беше хубава да се разхождаш по ларгото с количката......... newsm12

Привет на всички нови  welcome

На съм от работещите /почиващите по празниците но използвах да се заредя с положителни емоции и по обиколих България.Има много красиви кътчета в нашата родина с който човек трябва да се гордее. Ще се опитам утре да ви кача малко снимки.

Честито на всички Гоговци, Гергани, Ганки и всички празнуващи малки и големи .......


Лунка -  Praynig за сега немога да се похваля но сега е по добре.   love001

# 284
  • Мнения: 2 000
Честит имен ден на всички именици днес. Да са живи и здрави, и весел празник.

Общи условия

Активация на акаунт