Пролет пукна, вън ухае, ЮЛЧЕ в парка ще играе!

  • 11 681
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 524
бути ей тази е страхотна  Grinning
герко, много порастнали и двете ,а лалетата и предишни години  беше пускала снимки, все са си така свежи, много обичам и аз Hug
иве, съгласна съм с вики, че малко като си вземеш въздух после ще ти е още по-мило да сте си заедно и  да се занимавате Peace
ками, пускам тук пак линка че да не забравя Crazy къща за гости във варвара
за ходенето още мислим за дати, по принцип мислехме за юли, но ако на ицо ангажиментите позволяват, може и да се уцелим. при вас твърдо ли е датата 20 юни?

# 271
  • USA
  • Мнения: 559
Буути, много сте хубави. Нелия много е пораснала и си има косичка, че и прическа. Абе пу пу от мен.  Mr. Green

Иве, пускай ги, време им е вече. Ще видиш, че всичко ще си дойде на мястото.

Гери, къде са тези хубави лалета?

# 272
  • Мнения: 329
здравейте  Grinning
Ели ,мерси мила  Hug.Ми не е много твърда датата но натам клоним  Peace
Иве, не се притеснявай , когато оставя Ева някъде определено се азареждам и после съжителството ни е по приятно и на двете  LaughingИ ние имаме нужда от малко почивка  HugСигурна съм че Ради и Ники ще са ок там  Hug
Една вметка само , Мими, Мария от нашият квартал(майката с двтее близначки, от кърмаческият) преди два дена роди трето момиченце- Елена, тежи 3750 и 51 см Hug
Гери, къде се загуби , то и аз се вясвам по 2-3 пъти в седмицата ,ама това твоето ......................Страхотни снимки, много е порастнала Ири, а Софи става все по красива  Heart Eyes
Бути  Hug  Hug, напълни ми сърцето с тези снимки.Тази е уникална http://wilma71.multiply.com/photos/album/1/Preslav_Nelya#4   Heart Eyes
Аз се приготвям и отивам малко на работа,лек ден на всички

# 273
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбро утро! Laughing
Много хубави снимки и много чаровни госпожици. БУти, а ти все и се тревожеше на НЕлия, че нямала коса и неможете да слагате  шноли и ластички, я виж че и расте и вече имате чочки. И нашата много е пораснала, но сега мисля да я подстрижа, че в краищата много и се заплита и недава да я реша, пък и е една рядка още, да се посгъсти малко Wink.
И аз имам да Ви показвам снимки, но още не съм ги свалила, може би малко по късно. КАто сготвя, че днес нямаме нито кухня записана, нито пюрета и ВЕроника наобяд няма какво да яде Laughing
НИе също си изкарахме страхотно през почивните дни. Ходихме до Смолян на планетариума и ни се наложи да висим там три часа да чакаме да оправят тока за да гледаме представлението, поради дъжда имаше голяма авария и въпреки, че умряхме от студ беше страхотно. ХОдихме и до Златоград, имат страхотен възрожденски комплекс с много малки дюкянчета, от които си накупихме разни ръчно изработени джунджурии, Ицко се сдоби с една миниатюрна гайда Mr. Green, с която ми проглушаваше ушите по пътя в колата.
Разгледахме и една ферма за щрауси Blush, и накрая ходихме и до гръцката граница, там скоро ще отварят КПП и правят нов път, има и едни параклис. Остатъкът от почивката си го изкарахме при баба, тъй като Вероника я бяхме оставили там, не я водихме с нас до Златоград защото беше студено и валеше постоянно, а и пътя беше убийствен, много завои, пропасти абе ужас, едва ли щеше да издържи Crossing Arms, но с баба и са си прекарали чудесно. Снощи се прибрахме вече ужасно уморени Sick

# 274
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Ками, благодаря за чудесната новина  Hug Много се радвам за тях. Да им е жива и здрава малката Елена.

Иве, стискам палци всичко да се нареди според плановете ти.

# 275
  • Мнения: 389
Добро утро!
Дано се оправи това време най-накрая ,да си се мотаме на воля Simple Smile  Мнооого хубави снимки,то си е ясно,4е на6те юл4ета са най-хубави  Hug . Ве4е се разме4тах за море,тази къ6та на Варвара изглежда много добре,ние сме се спрели на Константин и Елена с мъжо ,ре6или сме и тая година сами да ходим.Ако имам възможност 6те заведа Марти някъде за 2-3 дни,ама  има време.

# 276
  • София
  • Мнения: 254
NR, страшен сън  Laughing Иве, д... да ти е яко, ама дано вторите да са момиченца поне  Wink

Буути, много красиво семейство сте  Hug

Дани, и ние ходихме до Смолян, но стигнахме само до една кръчма, в която мнооого се наядохме и нямахме сили за друго  Laughing

# 277
  • Мнения: 43
Лелеее, много красиви момиченца имаме наистина. Герка, Бути, чудесни са ви децата  Heart Eyes
Ками, наистина малко срамота, че сме наблизо, а не сме се виждали скоро  Blush  Ще се поправим  Wink
Били, дано не се разболява Тедо и вече свикне с яслата   Hug
Ние за морето пак сме в Турция. Този път Кушадасъ. Ама пак към края на лятото  Crazy Дано този път вече улучим време...  Crossing Arms

# 278
  • София
  • Мнения: 568
НР, страхотен сън.  Hug
Браво на мамата с близначета, която се е навила за трето.   bouquet Да са й живи и здрави децата.
Бути, и твоите снимки са страхотни, а моделие още повече.  Heart Eyes Нелия си е момиченце определено, толкова е нежна. Сподели моля, те как й връзваш опашки. Ири изобщо не иска. С какъв апарат снимаш?

Благодоря ви за милите думи, момичета.  Hug Наистина не съм писала от цял месец.  ooooh! Снимките са на нашето село, където беше и рождения ден на Иринка. А градината е мое дело /предишния ден беше валял град и е доста поочукана, определено е била и по-хубава/ bowuu, откакто имаме мястото много се запалих и това страшно ме разтоварва. Малко раздвижване на този заседнал живот добре ми се оразява, но най-вече резултата от труда ти - да видиш как от едно семенце израства нещо толкова красиво.  Laughing Много се радвам на цветята. Подаръкът на който най-много се радвам от вчера е една розова хортензия с огромни цветове за градината.  Crazy

Ирина е станала страшен дивак.  Crazy Знаех си аз, че трябва да я кръстим Андрея - /от гръцки Андрос - мъж, демек мъжко момиче  Simple Smile /, защото определено не е мирна, каквото е значението на името й. А иначе като я питаш как се казва вика Ия - много ми харесва.  Laughing

Успех на Тедо в градината, дано не се разболява.
Иве, не се притеснявай. Ще свикнат.

# 279
  • Мнения: 1 809
Мими, и аз се замислям за Анталия септември  Peace защо Кушадасъ избра, имаш ли предвид някой хотел? Миналата година в Мармарис ли бяхте?

Видях три красиви госпожици и прекрасен господин - страхотни дечица  Heart Eyes

Ходи ми се на морееееееееее...  grinning039

# 280
  • София
  • Мнения: 3 414
Ками ние с Мими се познаваме задочно,само мъж ми се е виждал с нея,Нашата Мими ме запозна.Свалям и шапка на дази жена.
Вики ами хич не ми е на път не е далече обаче,О.Купел.
Впрегнала съм целия квартал моного ме е срам,една мама ми взима храната другата дойде за разходка малко.Искам да им дам някой лев ама те отказват ще купувам за децата им нещо че много срам.
Сега ще гледам снимки.Гери, много хубаво къде сте били?
НР а аз слаба ли бях в съня ти  Mr. Green

# 281
  • София
  • Мнения: 254
Иве, няма за какво да те е срам, за това са приятелите, сега ти имаш нужда от помощ, някой ден ти ще им помогнеш.

Гери, и сестра ми се казва Ирина, но е родена на 30 ноември, когато е Андреевден  Laughing

# 282
  • Мнения: 43
НР а аз слаба ли бях в съня ти  Mr. Green
Laughing Иве, голяма си скица  Laughing
Марти, мъжа ми избра Кушадасъ, че е малко по-наблизо от другите курорти, защото пак ще сме с кола. Даже вече сме резервирали Rolling Eyes  А миналата година бяхме в Айвалък. То е на половината път София-Кушадасъ.   Peace

# 283
  • sf
  • Мнения: 10 206
Ние мислим за море от 1ви септември. Мъж ми иска в Турция, но със самолет. Аз пък съм по-склонна на Гърция със собствен транспорт,но ще видим. Инак аз ще ходя с децата в средата на юли в Сл.Бряг.

mimoza_lolko , би ли сподели колко ще ви излезе пчивката? може и на лични ако искаш.

# 284
  • София
  • Мнения: 3 414
АААА не на лични искам и аз да знам.
Вики чак пък и на съни ще ходиш съсипа се,кухнята кога ще дадеш снимки,а?

Общи условия

Активация на акаунт