Пролет пукна, вън ухае, ЮЛЧЕ в парка ще играе!

  • 11 678
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
янче за отбиването, с бубето имаме една обща приятелка, нейното момченце се отби доста късно, мисля малко преди да направи 3 годинки, а тя опитваше и по-рано де... newsm78
На тоя сладур ще му ям русите къдрици, ако майка му не ги е отрязала вече  Hug

Дани, дано бързо да мине и без силни лекарства  Praynig

Яна, когато много докривее на вън го гушкай, давай играчка, говори, пей, каквото върши работа. Но да заспива сам. направи го постепенно, дори и да е малко на сила за него, и за двамата е по-добре да не е от раз.

# 301
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Даа тва с кърменето и при мен е така, голяма досада почна да става.

Ние си направихме двудневна разходка, обиколихме старите столици на България - Плиска, Преслав, нощувка в Шумен и за капак Велико Търново. Децата се наскачаха и накатериха на камънаци и крепости, Ивчо много се забавлява, ама за нас си беше малко умора  Joy Като изтървано туй дете, ще кажеш че вързано държано в Бургас и като видя свободата направо ми се  прииска да го вържа с нещо да не ми избяга или недай си боже да го изтърва в някоя дупка  hahaha Снимки и видео по-късно че сега ги качвам. На компа направо му се стъжни от снимки.
Да се оплача, точно на Мадара ми се развали апарата, дано успеят да го поправят че на камерата снимките хич не ми харесват.  Sad

Болничките да оздравяват и да престават да боледуват.
Адашко, целувки и прегръдки на Коки .

# 302
  • Мнения: 1 785
Дунди, бързо да й минава на Вероничка  Hug

Янче, аз на твое място бих ускорила отбиването, достатъчно му даде на Никола  Hug Пробвай с хомеопатия за спиране на кърма, проблемът е, че ако суче често, ще продължи да стимулира лактацията и не знам дали има смисъл...След като почина татко много ми беше намаляла кърмата, даже си мислех, че ще се отбие. Обаче той зачести сученето, което ми подсказа, че явно още не е готов. И от тогава си суче по-често от преди. Понякога се изнервям, ама аз от какво ли не се изнервям напоследък (е взех се вече в ръце де, че така не може). Мисълта ми беше, че и аз ще го следя още някой и друг месец накъде отиват нещата и мога да му помогна малко с отбиването...

Ели, миналата година бяхме и юни и юли на море. Ако съм си мислела някога че ще ми хареса толкова през юни...вярно в края бяхме, тази година от първи отиваме още, не знам как ще е (една година бяхме за няколко дни от 5 юни на юг и това ми е опита с ранното юнско море). Юни водата е чиста, плажът не е пренаселен и въобще курортът, денят е дълъг...вярно по-хладна е водата, но няма пълно щастие. Да цункаш Коки от мен  Heart Eyes

Сложихме пентаксима  Mr. Green

Ками, зет ми каза, че уж са паднали цените, но в Лозен никой не смъква от това, което си е наумил да вземе. Казах му ако изпаднне нещо, да свирка

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 13:05 от marisasav

# 303
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт