Пролет пукна, вън ухае, ЮЛЧЕ в парка ще играе!

  • 11 679
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 389
Ето малко снимки от Тасос    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=374126&pid=12079011   Много ми хареса,може би някой път пак 6те отидем.
И ние първо мислехме в Турция на море,ама май 6те го отложим за друг път,понеже Крум има отпуска само от 1 Август,а тогава хем е жега,хем е най-скъпо.Ама и аз искам да видя цени ,казвайте и кои агенции са добри,4е от тая сега дето пътувахме не останх доволна,екскурзовода бе6е новак ,а 6офиора кара6е като костенурка.

# 286
  • Мнения: 43
http://turkey.partner-travel.eu/view_text.php?tid=130    http://turkey.partner-travel.eu/view_hotels.php?hid=137#galery
Ползваме тази фирма и това ще е хотела. Гледаме тризвездни хотелчета, защото са малко по-евтини. Но миналата година бяхме супер доволни от обслужване и качество.  Peace

# 287
  • София,
  • Мнения: 4 267
ЛЕле вече и за моренце мислите, браво на вас! Hug Аз още не го мисля, все си викам, че има време ама то май няма  Embarassed, трябва да се мисли newsm78.
Иве ама тоя сън на НР е направо страхотен #Crazy, но вярно да са момиченца Joy. ТО на чужд гръб е лесно де Joy. Айде като ги дадеш на ясла и си отпочинеш, тогава ще кажеш дали и ти мислиш за трето Sick.
А на другата мама да са и живи и здрави и трите моми, поне ще има дрешки от каките и няма да купува за бебето Blush
ВИки и аз чакам снимки от кухнята  Heart Eyes, кажи къде ще си на Сл. Бр. и кога, мога и аз да се домъкна с моите - поне да си правим компания Sick
Айка и ние мислехме да заседнем в някоя кръчма, и едва ли щяхме да стигнем и ние другаде след това, обаче се оказа, че няма ток в целия град и то доста дълго време и в кръчмите също нямаше  Joy, неможеха да ни направят нито кафе, нито да си поръчаме нещо за ядене, та си останахме само с мисълта, а и така валеше, че просто нямаше смисъл до обикаляме по дъжда.
ДОри бяхме планирали да спрем и на Бачково и през Асеновата крепост да минем, но уви остана за друг път, с тоя дъжд много ни се объркаха плановете.

# 288
  • sf
  • Мнения: 10 206
ами то е някаква вилна зона на Сл. бряг- ето туй имам като инфо http://www.monarch.bg/augusta_descr_bg.html

а периода е 14-23ти юли.

снимки скоро, понеже още чакаме кухненския ъгъл, а и има едни дреболии,които чакат мъжо.

# 289
  • София
  • Мнения: 114
Завърнахме се след дългата почивка.
Като понаваксам ще се включа.

# 290
  • Мнения: 1 806
Вики, много добре изглежда този хотел  Peace

Мими, супер е  Peace върти ми се нещо в главата обаче за някакъв проблем с плажовете в Кушадасъ - че някои от хотелите били "заграбили" плажната ивица и ако хотелът няма плаж, свободното от чадъри на хотели пространство било чак на края на ивицата. Инфото ми е от години, най-вероятно сега не е така, защото Турция си е доста развита дестинация вече, но все пак го уточни с агенцията  Peace Колко часа е пътя до там?

На нас юни месец ни се очертава морски. Потвърдиха ми резервацията за Златни, та от първи живот и здраве сме там, после на 13-ти отиваме към Приморско

Утре сутрин ще слагаме пентаксим и от сега ми се свива сърцето като си помисля какъв рев ще е

# 291
  • Варна
  • Мнения: 204
Мерси и от мен за милите думи за моето гардже  Hug Това Нелиното не е точно коса, а начална фаза на окосмяване, но вече виждам дупка в тунела   Mr. Green
Бути, и твоите снимки са страхотни, а моделие още повече.  Heart Eyes Нелия си е момиченце определено, толкова е нежна. Сподели моля, те как й връзваш опашки. Ири изобщо не иска. С какъв апарат снимаш?
Гери, нямам по принцип проблеми, но докато и ги вързвам и обяснявам колко е хубава и след това задължително ходим на огледалото и се почва едно- Оу, ау и разни от сорта. Явно женското в нея проговаря от време на време и не ги маха. Отделно опашките ги правя с едни малки силиконови ластичета, които не се хлъзгат пък и трудно се махат. Дори и да ги дърпа , най-много да се оскубе и се отказва. Апарата от снимките е Nikon D 90.За съжаление не е мой, а на моя приятелка.Нашия почти е тръгнал към кофата за боклук, след като разбрах колко ще ми излезе ремонта.Исках и за апарати нещо да питам, ама Рени изчезна безследно. Confused   

# 292
  • USA
  • Мнения: 559
Питай мен, аз ще се пробвам да отговоря  Joy. Знаех си, че е с ДСЛР Simple Smile. И на мен ми трябва Рени. Някой вижда ли се с нея?

# 293
  • Мнения: 1 098
Привет! Ние преди малко се завърнахме. Мъжете спят, а аз тук Embarassed
Отскочихме единият ден до Варвара, бяхме канени на агне при приятели. Много е красиво там.
Аз до преди тази почивка гледах оферти за Турция и Испания, но вече се убедих, че няма да е тази година. Тези комплекси са пълни с дечица, а Дели в момента точно е доста нападателен, така че не ми се иска да сме в конфликт през цялото море. Сега на Созопол го събирах с деца, но само по площадките. Играе и си го прибирам, разхождаме се, друго е. Ако сме затворени в хотелска зона със сто деца ще ми е много трудно. Така че с мъжа ми се разбрахме юни пак на Созопол. Юли или Август- пак Laughing Другата година - зад граница.
Лека нощ!

# 294
  • Мнения: 521
  food010
Добро утро.
В последно време съм закъсала с възпитанието и режима на хранене и спане. Вечер няма заспиване до към 12, сутрин се буди между 5 и 7.Яде по малко, от каквото и предложа. Отговаря ми предимно с Не и зепочва да се надува за рев за най-малкото.
Разгледах снимките и децата са страхотни - порастнали и много красиви.
BOOTY , по-добре сте с тази коса. На Буба е доста и тя не търпи фиби и опашки и от сега се поти, а за лятото несмея и да мисля. По цял ден си връзвам кукурига и подобни - само и само и тя до ги изтърпи - и не пак не ще

# 295
  • Мнения: 384
Борянче,ти ме разбиваш с твоя разбойник!Като го гледаш по снимките като ангелче,а като те слушам си е голяма мафия.  Heart Eyes
Страхотни снимки на Нелия и семейство,красота!
И аз благородно завиждам на екскурзиантите.То това е почивката,да смениш обстановката.Няма чистене и гитвене,само разходки и разнообразие.Макар,че с деца все е уморително и ограничено всичко.
Пътя е доста с автобус,а самолетите са скъпи.Като поотраснат ще ги водя в чужбина.Никола да е колко Надина поне.
Аз вече 20 дни съм с двамата и честно казано ми е добре.Надина се занимава с Никола,пред очите са ми,20 дни без болести.И сега ако не прихване нещо още първата седмица ще се изненадам.Така като не е била дълго време в градината лесно се разболява.Дано не стане де.
Напоследък не съм в хармоняи със себе си,объркана съм и незнам какво искам от живота.Всяка сутрин се събуждам с буца заседнала на гърлото.Кърменето се превръща в мъчение за мене вече.Опитвам да махна дневните,да отбивам постепенно-не се получава.Няма ли вероятност само да се отбие тва дете,вече наближава 2 годинки.  Sad

# 296
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро Embarassed
НИе сме болни #Cussing out, уж толкоз пазене и ей го на пак изкара точно два месеца и половина и всичко почва от начало. НОсът и е запушен и кашля цяла нощ, сега милата доспива, че през нощта много се въртя и беше неспокойна. Аз току що и записах час при нейната лекарка и я чакам да се събуди,  да я нахраня и ще я заведа, че утре събота, неделя къде ще я водя пак, хич не ми се виси пак по болниците Embarassed
Оплаках ВИ се стискайте палци да не е нещо сериозно! Praynig Praynig

# 297
  • София
  • Мнения: 3 524
еее дунди, много съжалявам наистина, дано не е нищо сериозно Praynig. има ли от кой да го е прихванала? защото коки има едни леки сополки за които мисля че аз имам вина, но поне при мен за 3 дни минаха, надявам се и на него до уикенда да му се махнат.
апропо минахме един "курс" с ехинил-а, много е вкусен, коки го приема без проблем и мисля че за момента има ефект. Praynig

марти, бубе, гледам че по -ранни дати, т.е. юни мислите за моренце, няма ли да е хладно още Thinking ние не сме фиксирали 100% но мисля че ицо няма да може през юни, та си мислехме веднага след изборите да забегнем Thinking
ува, добре дошла обратно Peace
янче за отбиването, с бубето имаме една обща приятелка, нейното момченце се отби доста късно, мисля малко преди да направи 3 годинки, а тя опитваше и по-рано де... newsm78

# 298
  • Мнения: 329
Дани  Praynig Hug, силно стискам и се моля да не е нещо сериозно.Целувки на болничето
Янче, сега като се стопли повече стойте навън.Никола сеща ли се да суче навън ???
Аз след малко излизам навън при майчетата от квартала.Една от тях се върна ор Франция преди два дена и ще разказва.Снощи пусна малко сними, колко е красиво в Париж, толкова зелено, чисто, така подредено Rolling Eyes След това отивам на работа.
Бубе, имате ли в магазина суитчъри на Пума , дамски в бяло????
Ели  Hug, много се радвам за Коки.Ева сега е на Кюстендил , но като си я вземем и аз ще й давам десет дена сиропчето.И аз мисля че добре се справи с последната хрема благодарение на него и на клеевата тинктура.Ти дава ли му от нея.Пробвай сега докато е в по лека фаза хремата  Hug
Ние целово ще ходим по рано на море( стига да не се обърка неща с отпуската на мъжа ми де) , заради не така горещото време.А после живот и здраве ще плажуваме още 10 дена само с мъжа ми,ама вече в разгара на лятото, аз доста си подам по пърженето  Laughing

# 299
  • Мнения: 384
Дани,стискам палци!Дано не е сериозно,не се отчайвай!
А,Ели ти ме разби!Твърдо няма да чакам толкова и ако трябва почвам да се мажа с горчиво и какво ли не.Немога повече,дотук бях.
Ками,сеща се като изкривее и не успее да заспи сам.
И аз давам на Никола Киди,има ефект.Почна да похапва,ако не беше кърмата с тва гладуване за глюкоза направо беше.

Общи условия

Активация на акаунт