Тайната на дългата и здрава коса - 65

  • 37 755
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 173
Снимка ще може ли?

# 241
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Много отдавна бях зарязала боядисването, но ми хрумна сега да се направя такъв лилаво-черен цвят.

Според вас такъв тъмен нюанс дали състарява много и кара всички недостатъци на кожата на лицето да изпъкват?  Thinking

# 242
  • Мнения: 4 496
Според мен да. Но си зависи и от кожата. По принцип бръчките изпъкват при наличието на черна/много тъмна коса. И това не е мое мнение, а на приятел/ мъж е/. Hug

# 243
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да, и фризьорката ми твърди, че тъмните нюанси са много изискващи  Laughing

Но пък има лилаво за омекотяване на цвета  Thinking

Ще го мисля още явно  Laughing

# 244
  • Мнения: 2 501
Защо да те състарява? На мен пък ми харесва много този цвят, едно време смесвах някакъв патладжанен цвят с фуксин и ставаше нещо подобно, стоеше много добре. Ама пък тогава бях с осем години по-млада Thinking
Има един сайт за прически,гримове и т.н, http://www.taaz.com/index.html защо не провериш там първо как ще ти стои?

# 245
  • София
  • Мнения: 128
здравейте, исках да ви попитам понеже си правя тази страхотна маска и реших да слагам и хума, но как я слагате и по-колко ?

# 246
  • Мнения: 5 173
Според мен да. Но си зависи и от кожата. По принцип бръчките изпъкват при наличието на черна/много тъмна коса. И това не е мое мнение, а на приятел/ мъж е/. Hug
Такова е мнението на всички стилисти и коафьори.

# 247
  • Мнения: 776
Според мен да. Но си зависи и от кожата. По принцип бръчките изпъкват при наличието на черна/много тъмна коса. И това не е мое мнение, а на приятел/ мъж е/. Hug
Такова е мнението на всички стилисти и коафьори.

Така е по принцип, но има хора, на които мнооого им отива черен цвят, рядко са , но ги има, така че зависи и от човека  Peace

Днес си сложих малко бяла хума в киселото мляко и зехтина, за сгъстяване, понеже млякото много ми се разтичаше преди. Признавам си бях леко притеснена, защото преди на изрусена коса, като сложех хума и ставаше нещо страшно  ooooh! - заплетена , изсъхнала и хвърчаща. Обаче днес ми се получи супер. Доволна съм много. Тази комбинация е идеална за моята коса. Така че, ако на някой му е много рядка маската, може да пробва да си я сгъсти с хума. Heart Eyes

# 248
# 249
  • Варна
  • Мнения: 164
Много отдавна бях зарязала боядисването, но ми хрумна сега да се направя такъв лилаво-черен цвят.

Според вас такъв тъмен нюанс дали състарява много и кара всички недостатъци на кожата на лицето да изпъкват?  Thinking



Между другото в момента моя цвят е подобен, но на мен това ми изглежда червено-лилаво  Naughty
По боята се води "violet brawn"/ ако не греша/ newsm78

# 250
  • Мнения: 115
Маска с глицерин съм правила в продължение на три месеца+йод и още нещо имаше,но го забравих.Помня ,че се правеше 15 мин преди баня.Единственото,което забелязах е повече блясък  Stop
  Лу,според мен зависи от кожата ти,като цвят,наистина по принцип тъмното състарява,но има и хора на които има ходи страшно много.И наче цвета е наистна готин  Peace

arogans ,имаш ли вече мнение за новата придобивка?!

# 251
  • Мнения: 3
Много отдавна бях зарязала боядисването, но ми хрумна сега да се направя такъв лилаво-черен цвят.

Според вас такъв тъмен нюанс дали състарява много и кара всички недостатъци на кожата на лицето да изпъкват?  Thinking



Въпреки, че съм на рижава вълна много си мисля за този цвят. Изискващ е , но пък кожата няма никакви недостатъци. Най- главният проблем е, че се отмива много бързо лилавият оттенък, както синият в черното и тн... Винаги си избирам цветове трудно за поддържане, но там е красотата Simple Smile хе хе

# 252
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Между другото в момента моя цвят е подобен, но на мен това ми изглежда червено-лилаво  Naughty
По боята се води "violet brawn"/ ако не греша/ newsm78

Не е червено-лилав, а черно лилав, води се черно лале цвета и е от последната колеция на L`oreal Proffessionnel - Precious garden.  Laughing

# 253
  • Мнения: 776

Между другото в момента моя цвят е подобен, но на мен това ми изглежда червено-лилаво  Naughty
По боята се води "violet brawn"/ ако не греша/ newsm78

Не е червено-лилав, а черно лилав, води се черно лале цвета и е от последната колеция на L`oreal Proffessionnel - Precious garden.  Laughing

Лореал профешънъл има ли го по магазините или го гледаш на сайта ? Praynig

# 254
  • Мнения: 2 110
За тъмните нюанси и според мен е много индивидуално ! Има жени , на който много им отива дори на 45 години !Всичко зависи от тена на лицето и малко от цвета на очите !

Лу ,според мен този цвят много отива на зелени очи. Аз съм със зелени очи и бях няколко месеца с нещо подобно, незнам дали защото преди това бях червена и към третата седмица след боядисването ми започваше да бие на червено-винено ?! Цвета е хубав и става за разнообразие !


arogans на тази фирма продуктите са хубави и ако си уцелила нужният ти продукт ще останеш доволна !

Mlyna от тук
http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=70
няма ги по магазините ,а във фризьорските салони са много по-скъпи !

Общи условия

Активация на акаунт