Тайната на дългата и здрава коса - 65

  • 37 713
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Elizabeth_   Ревалид как го пиеш? Той се пие по време на хранене , с една чаша вода !


тони-бонбони хинина изсушава косата и кожата на главата , избери си някакви подхранващи ампули за коса и нанасяй два пъти седмично. Прави си маски за коса с масла за да омекотиш скалпа. Според мен нямаш пърхот ,а ти се бели кожичката на главата от пресушаване.
Препоръчай ми  Praynig хич не съм в час.Но и много бързо ми се омазняват корените.А косата от историята с хинина,никакъв блясък няма.
Благодаря  bouquet

# 286
  • Мнения: 2 482
Уф, ми аз защо го пия с кафето?

# 287
  • Мнения: 2 110
тони-бонбони не ти познавам косата , притеснявам се да ти препоръчвам така. Със сигурност мисля ,че няма да ти навредят тези който се продават в аптеките с жен-шен ,с пчелно млечице, с коприва, с пантенол/те много успокояват/.....има на много фирми и производители. А, за маска щом са ти мазни корените ,направи си в най-скоро време тази:
1-2 с.л. кисело мляко/ количеството в зависимост от дължината на косата/
1с.л. масло от гроздови семена
Постой колкото искаш от 30 мин. до 2 часа и после се измии с шампоан за чувствителен скалп !


Elizabeth ех тези кафета  Naughty
На упътването пише ,че е хранителна добавка ,приема се по време на хранена с чаша вода !
Пие се три пъти на ден  по едно ,надявам се не ги пиеш по две ?!Защото ,ако съдя от жените до мен с кафето има цигара, няма закуска ,няма обяд и на вечеря изпиват всички витамини !

# 288
  • Мнения: X
Elizabeth_   Ревалид как го пиеш? Той се пие по време на хранене , с една чаша вода !


тони-бонбони хинина изсушава косата и кожата на главата , избери си някакви подхранващи ампули за коса и нанасяй два пъти седмично. Прави си маски за коса с масла за да омекотиш скалпа. Според мен нямаш пърхот ,а ти се бели кожичката на главата от пресушаване.
Препоръчай ми  Praynig хич не съм в час.Но и много бързо ми се омазняват корените.А косата от историята с хинина,никакъв блясък няма.
Благодаря  bouquet
И моята е мазна и си правя маска с кокосово,бадемово масло, стимулант икаров, кисело мляко,яйце,оцет и седя 2ч, след това косата изглежда по друг начин Simple Smile Ампули аз ползвах с женшен, но нещо не ми харесва, с кератин ми се отрази добре на биофарма, сега ще пробвам със силикон и коприна, но си мисля, че от силикона може да се омазнява много.

# 289
  • в.преслав
  • Мнения: 242
 
 ivilicious_blue,незная защо при теб така се е получило.Може би трябва да помолим Рошавка,като компететно лице да ни осветли как точно се използва това чудо.Но когато моято фризьорка ме прави с дифузер слага от него и правата ми и тънка коса се начупва добре,при това седи мекичка и приятна на допир.Може би като всички останали неща,всичко опира до коса.Все пак наистина се обръщам с молба към Рошавка да ни осветли относно този продукт и неговата употреба.

# 290
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
Тъй като Мис Арк по-горе писа, че е заета и едва ли ще може да пусне нова тема, аз си позволявам този път да я отменя  Grinning
Ако нещо не ви допада в оформлението - приемам критики и поправки:

Ето и линк към Тема номер 66:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395122.new#new

# 291
  • Мнения: 11
аз пак си купих овчите витамини.......(АД3Е)  и мисля утре да подхващам пак маските......Отрязах си и краищата и ми стана доста къса косата-не мога да реша дали искам да я пускам дълга или да я правя още по-къса.....Оффффф....

абе,това животинското се чудя сега с какво ще го меся....нали се слагало само по 1-2 лъжици в маската,а аз преди направо си мазах корените с него без да го меся..... newsm78
не искам да слагам яйца ,че ми смърди после,пък и май изсушават......не бях доволна!Сещам се само за масла да сложа-имам рициново,бадемово и ший....Имам и стимуланта на икаров.И се чудя за киселото мляко- то пречи ли на Тривитаминола?

# 292
  • Мнения: X
Киселото мляко изсушава също,както яйцето, хумата и маслото от гороздови семки, алкохола май също.

# 293
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
Пуснах нова тема, но ако не ви допада да я изтрия  Flutter

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395122.new#new

# 294
  • Мнения: X
Пуснах нова тема, но ако не ви допада да я изтрия  Flutter

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395122.new#new
Аз видях, но като не знам как да цитирам от тая в новата...  Embarassed

# 295
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
Пуснах нова тема, но ако не ви допада да я изтрия  Flutter

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395122.new#new
Аз видях, но като не знам как да цитирам от тая в новата...  Embarassed

Ами аз правя така - натискам "вмъкни цитат" в настоящата тема и копирам в прозореца за отговор в новата тема цялата информация.

# 296
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
тони-бонбони не ти познавам косата , притеснявам се да ти препоръчвам така. Със сигурност мисля ,че няма да ти навредят тези който се продават в аптеките с жен-шен ,с пчелно млечице, с коприва, с пантенол/те много успокояват/.....има на много фирми и производители. А, за маска щом са ти мазни корените ,направи си в най-скоро време тази:
1-2 с.л. кисело мляко/ количеството в зависимост от дължината на косата/
1с.л. масло от гроздови семена
Постой колкото искаш от 30 мин. до 2 часа и после се измии с шампоан за чувствителен скалп !


Elizabeth ех тези кафета  Naughty
На упътването пише ,че е хранителна добавка ,приема се по време на хранена с чаша вода !
Пие се три пъти на ден  по едно ,надявам се не ги пиеш по две ?!Защото ,ако съдя от жените до мен с кафето има цигара, няма закуска ,няма обяд и на вечеря изпиват всички витамини !
Благодаря ви за бързите отговори   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт