Тайната на дългата и здрава коса - 65

  • 37 741
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 453
Привет, дами! Hug
Доста нещо сте изписали за няколко дни.

Благодаря на всички за съветите! Помогнахте ми да се ориентирам.  bouquet
Ето каква я свърших аз:
Подстригах се на френско каре. Получи се чудесно, доволна съм. Старата опърпана коса я няма. Чак се чудя, защо чаках толкова дълго.
За шампоаните - тук се поолях. Поне два месеца няма да купя нищо ново! ooooh! Ето и придобивките:
1. Rene Furterer - Anti Frizz - за изглаждане на краищата
2. Ducray - Anaphase - за косопад
3. Klorane - с екстракт от божур, за чувствителен скалп.
4. Klorane - Quinoral - капсули, за подхранване и против косопад

Кристали и маски имам, та поне това не се налага да купувам за сега. Тактиката, която използвам за обем:
Леко издухвам косата, като си навеждам главата надолу. След това горният слой го връзвам на опашка /на върха на главата/. Суша долният слой с четка, като извивам навътре. После суша горния слой, както е завързан на опашка. След това развързвам и оформям краищата. Сушенето на завързаната на опашка коса, придава невероятен обем!

# 271
  • Мнения: 2 110
black_ice здравей ! Пробвай Нивея за къдрава коса !Бях ти писала ,тези дни са много подходящи за подстригване до днес до 19.47 ч.

_Hope_  честито ,много харесвам френско каре ! Ако искаш пусни ни снимка !

# 272
  • Мнения: 159
Си♥си, видях ги дните, но нямах никакво време за подстригване. Можеш ли да ми кажеш за 16 как е? Обмислям дали да не отида при моята фризьорка, малко да ми оформи косата и да я изправи?! Рожденничка съм и искам нещо различно. След Н.Г. си обещах, че няма да си изправям косата скоро.  smile3505

"Нивеа" - та за къдрава коса съм я ползвала, хареса ми. Но нали все търся нещо "още по-добре отразяващо ми се", та незнам. Имам малко време да реша. Голяма дилема.  Laughing

# 273
  • Мнения: 2 110
16-ти не е хубав ден за подстригване ,ама изобщо, но не пречи да си направиш прическа !  Flutter
А, защо ще я гориш ,как ще я изправяш временно или трайно ?! Ако е за деня ,за разнообразие - супер !

Тогава ,ако не си ползвала опитай жълтата серия на Елсев срещу накъсване на косъма ! Или Ревалид,Керанов,Нивея за блясък имат една серия, ....

# 274
  • Мнения: 3
Привет, дами! Hug
Доста нещо сте изписали за няколко дни.

Благодаря на всички за съветите! Помогнахте ми да се ориентирам.  bouquet
Ето каква я свърших аз:
Подстригах се на френско каре. Получи се чудесно, доволна съм. Старата опърпана коса я няма. Чак се чудя, защо чаках толкова дълго.
За шампоаните - тук се поолях. Поне два месеца няма да купя нищо ново! ooooh! Ето и придобивките:
1. Rene Furterer - Anti Frizz - за изглаждане на краищата
2. Ducray - Anaphase - за косопад
3. Klorane - с екстракт от божур, за чувствителен скалп.
4. Klorane - Quinoral - капсули, за подхранване и против косопад

Кристали и маски имам, та поне това не се налага да купувам за сега. Тактиката, която използвам за обем:
Леко издухвам косата, като си навеждам главата надолу. След това горният слой го връзвам на опашка /на върха на главата/. Суша долният слой с четка, като извивам навътре. После суша горния слой, както е завързан на опашка. След това развързвам и оформям краищата. Сушенето на завързаната на опашка коса, придава невероятен обем!

Честито каре, искаме снимки Simple Smile))

# 275
  • Мнения: 3
здравейте!   bouquet
чудна тема Hug следя я от самото начало  и  реших и аз да се включа  Embarassed Embarassed
по-късно ще пусна снимка и на моята косица  Simple Smile
чао чао  Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 3 453
Ще пусна снимки, само да си направя такива.  Wink

# 277
  • Мнения: 1
tornadoto katrin  мерси за информацията Hug ! аз такова имах пак от моята фризиорка, обаче съвсем не си спомнях, че така се казва Embarassed. иначе май се води течен фиксатор и аз ли нещо не го слагах както трябва, ама аз имах ефект все едно съм с гел

# 278
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
здравейте,момичета браво за темата
Аз имам дълга къдрава коса.Преди време започнах да си слагам хининова вода,трябваше да ми порасне от нея.Може би зависи от скалпа и косата.От хининовата вода ми се появи парахут.Омазнява ми се бързо.Моля ви помагайте Praynig
Препоръчайте ми шампоан  Hug
.Препоръчайте ми и нещо,с което да си я мажа,защото ми седи много хвърчаща.
благодаря ви предварително   bouquet

# 279
  • Мнения: 2 343
Хоуп, чакам снимкиии  Rolling Eyes

# 280
  • Мнения: 3 050
здравейте  Grinning
тея дни пробвах шампоана на тази серия с пч.млечице и съм доволна  Peace като се замисля от клоран и r. furterer не бях доволна относно балсамите... а са по-скъпи.
Косата ми расте... а аз нямам търпение да я подстрижа пак, но ще изчакам до Юли  Peace нямам нови снимки
Маска си направих една за последния месец, но това което забелязвам е че засилен блясък имам именно след маска с АДЗЕ, веднага косъмът се променя  Peace

# 281
  • Мнения: 2 500
Здравейте Hug
Да отбележа, че използвах розовата маска на Глис - косата ми е мека и хубава.
Ревалид нещо не ми понася, мн ме боли корем от него, но може и да е от притеснение, тъй като ми е нервно заради предстоящите ми два изпита утре.
И още нещо - мързи ме напоследък и стоя само два часа с маската, преди съм стояла по цяла нощ. Мислите ли че има значение?

# 282
Извинете, че пиша като гост... Sunglasses

Елизабет, няма значение.  Hug

Игуанче, аз  си настоявам за снимка на косата ти. Пък. Hug

Моля, ако не вляза до 21 стр. на темата някой да пусне. Надявам се да успея де, ама имайте го предвид.  bouquet

# 283
  • Мнения: 122
момичета аз съм много доволна от розовата маска на елсев даже излизам без да се сресвам толкова е подредена Peace

# 284
  • Мнения: 2 110
Elizabeth_   Ревалид как го пиеш? Той се пие по време на хранене , с една чаша вода !


тони-бонбони хинина изсушава косата и кожата на главата , избери си някакви подхранващи ампули за коса и нанасяй два пъти седмично. Прави си маски за коса с масла за да омекотиш скалпа. Според мен нямаш пърхот ,а ти се бели кожичката на главата от пресушаване.

Общи условия

Активация на акаунт