АПРИЛСКИТЕ деца година вече радват нашите сърца

  • 13 170
  • 278
  •   1
Отговори
# 45
  • Popovo
  • Мнения: 571
Тодоранче,  като цяло му хареса как попа пее, но в момента в който попадна в неговите ръце, голям рев падна, докато не се върна пак в моите.  Общо взето гостите казаха, че не е плакал много, но не мен ми се стори обратното.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Варненки, хайде да си направим среща в Морската градина тази седмица! На мен ми е удобно към 14:00

дидморке тъй като гледам твоята мома ми прилича да се ориентира към собственичка на верига аптеки, която ще печели тлъсти държавни поръчки (уреждани по телефона).   hahaha

# 47
  • Мнения: 116
 milena_1976, честито. Лека и безпроблемна бременност ти желая.  preggo И декамври да си гушнеш сладко и здраво бебче.

 didimora, все едно нашата история разказа за прищъпулника. Не се раздели от питата. Едва го склонихме да си избере нещо, а след като се нави грабна китарата и я захвърли настрани /та се чудя, дали изобщо иска да се занимава с музика  Mr. Green/ и пак се докопа за питата.

 И така срам, не срам ще питам... щото не съм била в час. Къде да видя клипчето на Блондито на Еличка, че нещо не го намерих в сайта ни.  Embarassed Embarassed Embarassed

 Гледам за кръщенетата пишете. Ние кръстихме Кръсти като направи 40 дена и ми е интересно само в нашия край ли е прието по-рано да се правят кръщенките или има и други мами кръстили дечицата си мънички?

 П.П. Забравих да ви се похваля. От днес Кръсти е без памперс. В смисъл, че цял ден или се издържаме в гърнето или пикае в гащите, тъй като се сеща да казва "цисссссс" чак като се изпишка. Надявам се до две седмици да махнем изцяло памперса, защото ще го слегам само вечер и като сме на разходки. Ако не свикне пък до месец - два ще излизаме с чанта с резервни гащички и така..... Трябва да се научим, защото с нашия проблем е препоръчително без памперс  Naughty

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 19:00 от Гергина

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 328
Момичета, благодаря на всички ви за милите думи  Hug

Искам да ви попитам нещо??? Днес за първи път дадох четвъртинка жълтък, разтворен в яденето. Обаче на 3-4 хапка, Мимето върна всичко, което беше изяла и се чудя дали не е от жълтъка /яде сиренена каша, а тя по принцип много я обича/  newsm78 Иначе съм й давала от домашна баница и кекс, където има яйца, но реакция не е имало. Яйцето днес беше супер-прясно, дето се вика почти от дупето на кокошката извадено... Малко се стреснах, защото тя ужасно рядко връща храна...

Гергина, ние кръстихме Мимето като беше на 4 месеца и 2 дни, понеже исках да е точно на именния й ден. Някои ми казваха, че е прекалено рано, но аз не мисля така. Ако имаше начин, може би и на 40-тия ден щяхме да я кръстим, но пък тогава пак я водихме до църква за онази очистителна молитвичка  Peace

# 49
  • Мнения: 96
Привет, мацки!

Честито  на Милена за прекрасната новина!Лека и  безпроблемна бременност ти желая и прекрасно предколедно чудо!

Леле, мен ме домързя да качвам снимка на новофризираната госпожица, ама при тоя бурен интерес не мога да се въздържа.
Ей на Мирей Матийо на млади години:

Воала!



На обществени места слагаме фиба на бретона на кестерме, за да не се чудят хората от кое ТВУ сме го забърсали това детенце Laughing

Дидимора, аз съм категорична - Калина ще става колежка- ще я правим медицински представител в голяма Фармацевтична компания. Всичко пасва! Ако искаш, като си търся хора за екипа ще ви имам предвид!
Милена, не ми се вярва да е от жълтъка. Количеството е много малко,  не е за пръв път, може би друга е причината.

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 19:43 от Lassi

# 50
  • Мнения: 534
milena1976  Честито   bouquet  bouquet  Лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебче ти пожелавам!!!

Lassi   леле каква красавица е много и отива тази прическа  Hug голяма сладурка е така  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 67
Eй,голяма красавица е тая Емона!То се личи,че фръцла ще е,хайде идвайте в парка,че да запознаете дечурлигата с новите моди!

# 52
  • Мнения: 80
Винаги обичам да влизам във форума, ама отдавна не ми се бяха насълзявали очите от толкова хубави новини и емоции Heart Eyes

milena1976 , честито миличка, ужасно много се радвам за теб! Лека бременност пожелавам  bouquet

Ася - Васко е просто като от бебешко списание излязъл. Майка му и баща му и те Hug

Хелънче, супер стабилна и готина ти е мадамата:))

Сисе - ти си "баси мамата" както се казва Mr. Green Смисъл изглеждаш умоппмрачително добре на снимките, а булката с белия панталон ми обра всички точки:)
Иначе ми стана много смешно, защото и ние точно така качваме парзалките и със супер засилка и дяволита усмивка и скорост се пускаме:)

Дидиморка- Hug  

Гергина, браво на вас. И аз планувам едни такива упражнения, но още малко да се затопли и ще действаме по голо дупе Mr. Green

Ласи, Емата е много фешън с тоя бритон:)

Мами, ние май по празниците ще отскочим до Гърция за празниците без Марти. Хем много искам малко да си починем, да се наспим, да си се видим с мъжо само двамата, хем мисълта че ще го оставя и някой друг ще го приспива и ... Cry  Но се надавам да устискам и да не се откажа от пътуването в последния момент, а и все се успокоявам, че става дума за 3-4 дни.

Ясмина - мъжът ми спи с Марти от около 5-6 дни. Да ти кажа определено има резултат и всяка нощ по-малко и за по-кратко се буди пу-пу!

И последно да кажа, че се връщам на работа юни месец на 6 часа. Не се притеснявам, даже отчасти съм ентусиазирана Peace

# 53
  • Мнения: 479
Привет!

Момичета, благодаря за отговорите за рецепти и кулинарни книжа - Стефинка  Hug, Алокация  Hugр Cow Hug

Сиска, ама той Дани много екстремно го дава. То и Мартуната сигурно би, ама си няма млада, тренирана майка да й предлага такова екстремно набиране/ катерене  Laughing

Е, Ласи, Емата е много фешън с тойзи ми ти бретон.... Много й утива прическата...

Гергина, браво за гащурите!!! Ама не е ли много хамалогия - смяна, пране... Аз нали съм от мързеливите, та ще поизчакам малко с това упражнение.
За кръщавките мисля, че няма определено време, в което се кръщават децата. Естествено, ако родителите са убедени християни и така възпитават и децата си, хубаво е да се кръстят възможно най-рано, както вие сте направили. Но не е беда това да стане и когато детето е на1, 2, 3 ... годинки. Само дето тогава сигурно стресът е повече и голям рев пада. Ако пък родителите не са християни и искат децата им да имат право на избор, т.е.  приемането на християнството да е осъзнат избор, не си кръщават децата.

# 54
  • Мнения: 319
Добро утро мои виртуални приятелки!
Ласи,Емата е едно прекрасно русо момиченце.Много е готина Heart Eyes
Гергина,аз Кръсти отдавна съм го признала,че е много напред с материала!Браво на него!
Хриси  Blush караш ме да се червя.Снимките от тържеството малко по-нататък ще ви ги покажа Grinning

Искам да ви пусна едно парче,което с Владо сме си го "нарекли" за наше..http://www.youtube.com/watch?v=C5CpFs0G5Ow
а също и да ви почерпя с по 1 питие /бременните да не прекаляват/


Ако се чудите защо...преди 2 год. на този ден се излъгах да му кажа "ДА"!!!

# 55
  • Мнения: 200
Честита Годишнина Сисе, да празнувате един ден 82 години от както сте си казали "да"  Hug

Ласи Емата е голям бонбон!

Ние с кръщенето ще изчакаме Габи да си реши, тъй като аз съм вярваща, Васко не е, и това е най- разумно според нас  Peace

Гергина ти ме уби, аз още не съм почнала да я слагам даже на гърнето (адски мързел съм, ама все си викам "дай като стане по-топличко тогава"  Mr. Green)

Еленче гледах клипа със звук вече (първият път без, щото беше късно вечерта), леле таз Еличка много говори бе, браво  Hug, ние въобще не приказваме още Wink

Лек ден на всички!   bouquet

# 56
  • Мнения: 130
Миленаааа- ама това е супер новина!!! Супер, супер!!! Как така си в шок! Много, много прекрасна новина – пази се и ти пожелавам едно страхотно здраво бебче, чаровни като Мария и като мама си (е, аз да си призная, бях подочула нещо такова – от други мами, ровещи се при декемврийките...)
Ееее, Добс – тъкмо си мислех, че те разкрих – ама не!!! Нищо де – то не е късно
Кокетка – абе щом попът в Попово е млад  Wink, ще взема и аз да метна там едно кръщене! Мирка – мерси за съветите за прощъпулника! Мерси за милите думи за ЕЛичка на всички - знаете вий как да стоплите майчино сърчице! А линк-а към детски манджоретини беше пуснат от Мадам Стефания (Стефинка).  Силванке – ама много си хубава бе!!!!
Ясминка – ами аз спрях нощното кърмене на 10-я месец (почти де) някъде. До 10 дни преди годинката си я кърмех 1-2 пъти дневно, колкото да я кърмя. А иначе Елица започна рязко да спи нощем в момента, в който стана на 1, аз тръгнах на работа (на др ден) и започна да я гледа детегледачката - не знам кое от трите е точната причина, но аз просто съм нов човек!!! Дидиморка - аз не съм съгласна с Ласи - ще стане не представител, ами Мениджър на огромна фармацевтична компания (Ласи, с таз чекова книжка - това ще да е...да ни прислони на работа на дърти години)  Wink А иначе  много се хилих ан галя_илиева, дето и тя щяла черпак да слага на прощъпулника като Миленаг hahaha Миленаг - ами той е голям твоя мъж, как искаш малко да яде!!! Ама все пак се опитай, ако ти се струва пък че много хапва, някакъв нормален хранителен режим да поддържаш - в смисъл, стомахът му трудно ще сго разшириш, ама пък докато са малки на децата им се увеличават основно броят мастни клетки - а като одъртеят - пвоече размера на самите клетки - затова трявба да се избягва затлъстяване при децата...ама като гледам твоето чаве е мноооооого далеч от тез неща - само майка му си мисли глупости разни!!! Гергина - браво на Кръсти за памперса! Стискаме палци!!!
Целуууувки!

# 57
  • Мнения: 116
 *Сиска*, честита ви годишнина. Дълги години семеен живот ви желая, много любов и уважение.  newsm51

 Тодоран, да така е. Иска се много търпение. Аз съм се снабдила с 20 чифтчета гащички и ританки, а вчера хвърлих за пране само четири. Тъй и тъй пускам пералня с дрешки на Кръсти през два дена, а сега и бързо съхнат.  Party

 Аз пак да питам  Crossing Arms  Искам и аз да гледам Еличка пъ как говориииииии  Confused  Не го намирам в сайта....

 П.П. Видях Еличка  newsm44. Много е сладка и колко неща знае. Браво, браво. Много ми стана хубаво. helenblondy, да я нацелуваш от мен и Кръсти и той много и се радваше.

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 13:27 от Гергина

# 58
  • Мнения: 410
здравейте.немога вече бе-тия дни да прекараме нета и ще сложа снимки в албумите,мерките ще допълня....и ще съм пак с вас както преди.Оливия е добре,сега спинка и като стане папаме и пак навън.запознах се с много мами в нашия парк и много се радвам,че вече не съм сама.лек ден.

# 59
  • София
  • Мнения: 749
Сиска, честита ви годишнина! На мъжа ти повече честито обаче - че си е взел такава хубава жена видях снимките от сватбата, сууупер си...даже "отвратително хубава" бих казала ! И тоя ред на мисли, искам да ударя два поинт-а:
1. Не знам що всички толкова налитат да се правят на блондинки newsm78 Ами и Сиска, и Ася са в пъти по-готини като брюнетки Peace Бай дъ уей, нали знаете какво е определението за изкуствен интелект - блондинка, боядисана в кафяво  hahaha
2. Замислям се дали да не си пожелая дъжд за трансгалактическата, че тия люти мацки даже и с бабешки бански да са както тържествено обеща Bibobibo ще ме до-комплексират и до-депресират ако има още накъде, де

Абе, бременните...изпуснах ви вече бройката, но много се радвам за вас! От все сърце! И всичко най-хубаво ви пожелавам! От все сърце! И ви завиждам ужасно...пак от все сърце!

Мила Ася, Васко е разкошно бебе! Желая ти най-вече да е жив и здрав и мноооооого късмет да има!

Хелън, тия клипове дето ги качваш много ме депресират и те  ooooh! Едно, че Еличка толкова добре комуникира моя Косьо хич не се поддава на дресировка. Знае само "да-да". Аз му викам "Кажи ма-ма", а той "да-да" Simple Smile и второ баща й на заден план как се върти из кухнята майка й докато се забавлява  hahaha

Ох, мацки..понеже тоя пост съм го записала от сутринта и му изпуснах нишката...Публикувам, пък сори, ако съм пропуснала нещо...Като си събера акъла да не вярваш ще се "върна" пак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт