Болки в гърдите???

  • 1 274
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
    Здравейте, знам че това е форумът, в който има всичко и се надявам тук да намеря доста отговори. Е, пиша с проблем, който може би скоро ще ме вкара в обществото на майките.

    Така.  Адски много ме болят гърдите, по-точно-зърната. От допира на дрехите дори ме болят. Имам вече една прекъсната бременност (как и защо не ми се обяснява), но тогава ме болеше по същия начин. Това ме кара да си мисля че пак съм бременна. Правих 2 теста. И двата казват че не съм. Ама миналия път се случи точно същото. Не ми закъснява все още, адски много ме боли корем и изобщо се чудя вече да се притеснявам ли, да вярвам ли на тестовете или направо да ходя на лекар??? какво да правя??? преди менструация е нормално да ме боли и за сега се успокоявам че е това ама все пак.

# 1
  • Мнения: 9 776
За мен всяка болка в гърдите е повод за притеснение.
При теб - ако не си бременна, посети мамолог.

# 2
  • Мнения: 2 521
Направи си кръвен тест-той ще покаже със сигурност.Относно адските болки в корема обаче,задължително посети джипито си.За мен това не е нормално.И аз съм имала болки и дразнене на зърната в началото на бременността,но коремните болки не съм чувала да са симптом за бременност.Сподели и двата проблема с лекарката-тя ще те упъти най-добре.

# 3
  • Мнения: 84
най добре отиди на лекар.Аз съм бременна във втория месец и лекарката ми каза още първия път че може да ме боли корем както преди или по време на цикъл.Имах такива те вече отшумяха а болки в гърдите си имам все още но не чак толкова силни и само при допир

# 4
  • Мнения: 210
Според мен трябва да идеш на доки - пък и тестовете не винаги са прави - моя син се появи чак на 3 тест Peace

# 5
  • Мнения: 1 310
Предполагам за какви болки говориш. Peace
И на мен са ми познати от бременността, но понякога когато съм в овулация или пък очаквам менструация зърната ме болят по същият начин.
Мога да те посъветвам да изчакаш цикъла - или ще се появи или не - и тогава да посетиш съответния лекар. Peace

# 6
  • Мнения: 1 187
На мен също са ми познати тези болки - или скоро ще имаш цикъл, или  Hug . Изчакай датата и си направи пак тест. Дори и да отидеш сега на АГ, най-вероятно няма да види нищо.

# 7
  • Мнения: 718
Щом не ти закъснява още, рано си тръгнала да се терзаеш  Wink. Моите тестове показаха + чак на 15ти ден закъснение. Изчакай датата на цикъла, направи тест пак, ако е – след 2 дни още 1 и тогава, ако още  няма цикъл, можеш да пуснеш кръвен. Симптомите, за които говориш, са присъщи както при бременност, така и при предстоящ цикъл. Стискам палци да е първото  Praynig Успех  Hug

# 8
  • Мнения: 9 436
Изчакай си датата на МЦ.Тогава ще разбереш от какво е.

# 9
  • Мнения: 346
На този етап, ако нямаш търпение до датата на МЦ,може само кръвен тест да ти отговори-20лв.След 48 часа се прави втори.Аз имах същите болки,имах чувството,че ще ми се отчупят зърната.И корема ме болеше ужасно- така ми беше и при цикъл.Но ,ако не отшумят болките в корема до понеделник някъде- бягай на лекар.

# 10
  • Мнения: 2 447
ами напълно нормално е тестовете да са отрицателни,след като още няма закъснение.Изчакай си датата и тогава направи пак тест.Ако не ти се чака,пусни си кръвни...Успех

# 11
  • София
  • Мнения: 5 079
Ние няма как да ти кажем дали си бременна, най - разумното нещо е да посетиш лекаря ти. Peace

# 12
  • Мнения: 1 354
Еми, най добре отиди на лекар или си направи тест пак след няколко дена Peace

# 13
  • Мнения: 4
Благодаря на всички! Малко ме поуспокоихте. А аз тъкмо си записах час за лекар и се оказа, че няма да се присъединя към майките.

# 14
  • Мнения: 9 776
Благодаря на всички! Малко ме поуспокоихте. А аз тъкмо си записах час за лекар и се оказа, че няма да се присъединя към майките.

А болките продължават ли?

Общи условия

Активация на акаунт