Варна и Бургас - качество на живот

  • 15 148
  • 184
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Е защо пък не срещата да е обща. Някъде по средата на неутрален терен. А по темата за бирата- и двете не стават  Mr. Green

На мен пък ми харесва Бургаско-то  Grinning. А за терена-права си. Май е най-добре в Обзор - на половината път Бургас/Варна е и така няма да има сърдити,че едни бият повече път от другите  Mr. Green.
Ето пак..докато мисля и си казвам ,Обзор ще да  е:thinking:и да знаете , бирата ,ще е Варна -светло...от мен толкова ....и моята скромна особа Mr. Green

# 151
  • Мнения: 17
Е защо пък не срещата да е обща. Някъде по средата на неутрален терен. А по темата за бирата- и двете не стават  Mr. Green

На мен пък ми харесва Бургаско-то  Grinning. А за терена-права си. Май е най-добре в Обзор - на половината път Бургас/Варна е и така няма да има сърдити,че едни бият повече път от другите  Mr. Green.
Ето пак..докато мисля и си казвам ,Обзор ще да  е:thinking:и да знаете , бирата ,ще е Варна -светло...от мен толкова ....и моята скромна особа Mr. Green

Абе виждам,че си падаш по Хайнекен  Wink,няма да ти се обидим ако почерпиш по една,а мезето от нас  Laughing

# 152
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Е защо пък не срещата да е обща. Някъде по средата на неутрален терен. А по темата за бирата- и двете не стават  Mr. Green

На мен пък ми харесва Бургаско-то  Grinning. А за терена-права си. Май е най-добре в Обзор - на половината път Бургас/Варна е и така няма да има сърдити,че едни бият повече път от другите  Mr. Green.
Ето пак..докато мисля и си казвам ,Обзор ще да  е:thinking:и да знаете , бирата ,ще е Варна -светло...от мен толкова ....и моята скромна особа Mr. GreenНяма аватар с бирите на моя живот -Варщайнер и Гролш...а с Хайникен е как няма да черпя,само за ценители Mr. GreenТа какво за мезето ,щото да знаете ,картофи не се броят...дигаме мизата...за калкан иде мисъл...окапах се,мале как го меля  Blush

Абе виждам,че си падаш по Хайнекен  Wink,няма да ти се обидим ако почерпиш по една,а мезето от нас  Laughing

# 153
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Само за калкан се сещам ,ииидеееално мезе за Хайникен...Договорихме ли се newsm10

# 154
  • Мнения: 2 590
За мен може ли Бекс? А калкана е любимото ми  Heart Eyes

# 155
  • Мнения: 5 622
Варна е страхотна и няма база за сравнение  Heart Eyes

# 156
  • Мнения: 270
Спора приключи. Хайда на Варна, на черно море....

# 157
  • Мнения: 3 268
В Бургас и градът ми харесва,и хората и атмосферата.Варна не ме кефи толкова,да не говорим колко те мразят като разберат,че си от София.Много е скъпо всичко,все едно си на кой знае какво място.Бургас е моят фаворит от двата града.

# 158
  • Мнения: 17
Само за калкан се сещам ,ииидеееално мезе за Хайникен...Договорихме ли се newsm10

Много добър избор бих казала  smile3508
Варна е страхотна и няма база за сравнение  Heart Eyes

 smile3532
Има,има. Има още мноооооооооооооого да се желае  smile3521

# 159
  • Мнения: 17
В Бургас и градът ми харесва,и хората и атмосферата.Варна не ме кефи толкова,да не говорим колко те мразят като разберат,че си от София.Много е скъпо всичко,все едно си на кой знае какво място.Бургас е моят фаворит от двата града.

Права си,много си права  Peace

# 160
  • Варна
  • Мнения: 25 255
Абе откъде си ги измисляте тези, че варненци мразели софиянци??? Пълна измишльотина, ще седна да мразя някой само щото е от еди къде си. Виж ако вземе да ми вири нос и да се прави на голямото височество, дошло на обиколка из провинцията, може и да си премерим носовете, но иначе е просто абсурд. За мен абсолютно никой друг град не може да се сравнява с  Варна, но това не значи, че мразя жителите на другите градове или ги смятам за по-долу от варненци, това е лудост.  За цените - вече го отчетохме като минус.

# 161
  • Мнения: 3 268
Ти акон не мразиш,има разни комплексари,дето мразят. И аз не знам защо.Сблъсквала съм се с много лошо отношение,само защото колата ни е със софийски номер.

# 162
  • Варна
  • Мнения: 25 255
Комплексари винаги има.

# 163
  • Мнения: 2 388
.... Виж ако вземе да ми вири нос и да се прави на голямото височество, дошло на обиколка из провинцията, може и да си премерим носовете, но иначе е просто абсурд. ....

Още преди няколко страници уточнихме, че всичко, което не е на морето е провинция. bowuu

# 164
  • Мнения: 2 590
Ти акон не мразиш,има разни комплексари,дето мразят. И аз не знам защо.Сблъсквала съм се с много лошо отношение,само защото колата ни е със софийски номер.
Във Варна има доста варненци със софийски номера. Просто колите са на лизинг.
Айде стига с тези глупости, които си ги измисляте.
Както е казала Месечинка, комплексари има навсякъде. Или в 2 милионна София ще ми кажеш , че няма. Това не е никакъв критерий за оценка на жителите.  ooooh! Peace

А аз смятам, че като цяло пренебрежително отношение към софиянци има в цялата страна (почти). Но то според мен идва точно от някакви пишман софиянци, които са отишли в столицата и после започват да си вдигат носа, видиш ли ме кой съм аз.

А в България има 27 провинции ( толкова са областните градове + провинциите около тях).

Това е все едно в САЩ да кажеш на Ню Йорк провинция, понеже не е столица???? Доста е ограничено според мен. Ей от това идва цялата работа. Защото точно тези пишман софианци се държат сякаш София е цяла България. Peace

Общи условия

Активация на акаунт