Варна и Бургас - качество на живот

  • 15 141
  • 184
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 207
Съгласна съм с мнението, че в Бургас -  бургазлий няма, така както в София - софиянци няма!

Бургазлий няма, има бургазлии. Joy
Приятно ми е! Е, вече познаваш.


# 181
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Преди 7-8год.имах гадже футболист от Нефтохимик,или нещо подобно newsm78,но покрай него и честите ми посещения на Бургас ,се очаровах от града ,и от кръчмите де  Winkтогава .После даже с моя приятелка често ходехме до тамошните магазини за дрехи ,и посла в някое кръчме Joyимаше едно ,дето имаше маймуни и папагали (по това време тук си имахме само с риби пирани)и беше готино ,и за вечеря и за шкембе чорба сутрин ,абе готино кръчме PeaceА и аз съм бивша С.Ф ама пък тези дето ме мразят не е заради това,или поне не смеят да си кажат hahahaАбе и двата града са супер ,а за хората -нямя значение от къде си ,а какъв си(открих хладката вода ,че с топлата са ме изпреварили) Thinking Peace
п.с Последно решете на сбирката каква бира ще пиете ,да знам да не взимам такава newsm48

# 182
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Варна или Бургас - имали значение при положение, че става въпрос за МОРЕ!
Връзката с морето е неописуема - тя е за цял живот и затова където и да съм винаги ме тегли. И бургазлии и варненци знаят за какво става въпрос. Heart Eyes

 newsm10

 Wink

За мястото на сбирката, ОК, съгласна съм за Обзор!  Party Бирата ще я уточним, няма проблем!  Peace

# 183
  • Мнения: 250
И аз съм "ЗА" някоя Бургаска Вечер или някой Джулай Морнинг във Варна  Laughing
Пък бирата каквато и да е!

# 184
  • Мнения: 2 018
Като каза Джулай - ние с мъжо и малкия сме всяка година на Иракли за Джулая. Преспиваме в палатка на 30.06 и посрещаме слънцето на 1.07  Grinning
Последния път се оказа, че сме взели празна газова бутилка, че се наложи да си кладем огън. Много е романтично.

Ако има навити да се обадят.   Peace

Общи условия

Активация на акаунт