Отговори
# 255
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Честити юначета на мама Дикси и мама Вайза много да ви радват малките мишлета а на вас бързо възстановяване Hug Hug Hug

# 256
  • София
  • Мнения: 5 247
Вайза, Дикси! ЧЕСТИТО! Вие сте герои....станахте майчета! Да сте живи и здрави и вие и малките ви съкровища!Пожелавам скорошно прибиране вкъщи!

# 257
  • Мнения: 2 172
Честито синче на Вайза ! Голям да порастне малкият юнак и много да радва мами тати  smile3525


Аз сега място не мога да си намеря след като определихме датата на предизвикване,че като видях и как ще се подреди ЕГН-то  Crazy  09450945..  Ако се роди на 9-ти де,но ще го предизвикваме към 19:30,20:00 вечерта на 8-ми ,надали ще се роди за 4 часа от хапчето,така че за 9-ти го мъдрим  Mr. Green А ако трябва и сутринта да го предизвикваме пак става,но ми се искаше през нощта да си го родя.Държа си на датата 9-ти  Crossing Arms Само дано не тръгне по-рано да се ражда,че док го няма и ще трябва да ида при друг,но той поне ме насочи към завеждащия отделението, така че няма страшно.Само,където не го познавам де,но щом док казва,че ще го предупреди,мога да му се обадя по което и време на нощта да е.

Mirayes  и на мен ми се схвана гърба,незнам от какво,ама твоето може и от подготовка за раждането да е,нямам представа  Wink

# 258
  • Мнения: 84
Нашата приятелка DESIVE78 днес роди момченце 3400 кг и 52 см,секцио.

Може да знаете,просто исках да поздравя нашата приятелка.



Да ти е жив и здрав юнака ,Деси.
Много да те радва,да е спокойно бебче  Heart Eyes

Ончето и Ивет./майка мама 2008 и майче 2008/

Очакваме ви скоро да се приберете

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Еха , още един МЪЖ  !!! newsm44

Да е жив и здрав и много да радва мама и тати !!!

# 260
  • София
  • Мнения: 2
Честито на Вайза и Десиве! Да сте много много щастливи! Скорошно възстановяване и прибиране!

# 261
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
4естит момък и на Десив ,да е жив и здрав и слушка мама и тате,скорошно възстановяване  Hug Hug Hug по4наха се и мом4енцата ве4е се бяха се позабавили  Joy Joy Joy

# 262
  • Мнения: 1
честито на Дикси Десиве и Вайза да са им живи и здрави бебоците а на тях бързо възтановяванеsize]     wsm51   wsm44

# 263
  • София
  • Мнения: 86
Честито на Десиве!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Laughing Grinning Grinning

# 264
  • Мнения: 61
Честити бебчета на Вайза и Дикси!
Да са ви живи и здрави младежите!
Не мога да повярвам как може да има такива лекари като тази на Фелина и на Ани . Специално за Григорова съм чувала, че си предпочитала секцио, но защо те мотка до сега и те заблуждаваше, че може във ваната... Тя леля ми е раждала при нея и хич не ми я препоръчваше, а за д-р Велев само добри неща съм чувала, даже си мислех при него да раждам, но после се отказах да избирам екип. Мушинка мисля, че упойката не влиза в тези 900 лв. и една проста сметка дава, че 900+300(упойка)+3*60(за Вип стая)= 1380лв. горе долу като раждането в Токуда 1500лв. е там има и едни 600лв. за изследвания, но мисълта ми е как може в държавна болница, в която условията не могат да се сравняват с тези в Токуда(само като пример я давам) да са почти една и съща цена?!
Mirayes    и мен ме боли от време на време страшно силно гърба, освен това ми се схващат прасците нощно време и ако се разтегна и болката ужасна...
Днес ходих за последно преди раждането при хомеопатката ми, тя ми даде лекарство за отоците и едно за след като родя, за да се възстановя по-бързо от раждането(ако има разкъсвания) и благодарение на кърмата лекарството ще премине и при бебчо, защото се счита, че за бебето е голям шок раждането и това лекарство ще му помогне.
Честито бебче и на DESIVE78!След серията момиченца, сега серия момченца Simple Smile

# 265
  • Мнения: 79
Честити бебчета на щастливите мами, да са им живи и здрави, много да ги радват и да са добрички. На мамите бързо възстановяване  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ЧЕСТИТ БЕБОК НА ДИКСИ!!!
Да е жив и здрав малкият юнак  bouquet
[
Пак ще си повторя въпроса,онзи ден  питах има ли някоя мама насочила се към Втора градска-София,и знае ли някоя от вас повече подробности:цени на епидурална упойка и т.н.
Аз мисля да раждам там, Герибг, Галя1982, Лято и КайРен. За съжаление не знам как стои въпроса с упойките, защото мисля да раждам без упойка, а за други цени:
ВИП стая - 80лв/ден;
Избор на лекар - 100лв-нормално и 1100-секцио;
Упойка - 200лв.
Всичко се заплаща в края на престоя, избора на екип е предварително, другите екстри може на момента да пожелаеш. Питай, ако мога ще ти отговоря  Hug
Стискайте палци всичко да е наред, утре сме на лекар, ще докладвам като се върна  Party
Хайде аз да ви спретна една нова темичка, че до утре ще сте я изяли тази  Crazy

# 266
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Честит момък  на Десиве! Да е здрав и послушен! На мама - бързо възстановяване!

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 9
честито на майчетата, родили днес такива юначета   bouquet бързичко да се прибират вкъщи да си ги гушкат  Hug

аз съм още в шок от това, което разказа Фелина, но така е по-добре, да съм подготвена, ако нещо... разчитам много на прегледа вдругиден при Давидков - не е реално просто по ЖК нито веднъж да са ми записвали тонове, за доплер и плаценти не говорим, само март месец (началото) ме гледаха за последно и ме бяха успокоили, че бебка е главично и тежи към 2000 кг... и следващ преглед 7 май... newsm78. а, и по ЗК изследванията в лабораториите не ги качвали в интернет (мързи ги!) та днес се разкарвах дотам, за да си ги получа. луда работа  #Crazy
лека нощ, момичета! за тези с болежки - да спят спокойно, за  завърналите се майчета с бебенца - и те, и майчетата да се наспят  Hug

# 268
  • София
  • Мнения: 6 120
Хайде пак честитка!!  Laughing Да е жив и здрав бебокът на Десиве, бързо възстановяване!!   bouquet
Мадленка, аз май нещо други цени съм си записала - 1000/1300лв?  newsm78 Извинявай, че пълня темата и те вкарвам в работа  Hug, ама реших да не заблудим някого? Успех с прегледа!!  Peace

# 269
  • София
  • Мнения: 193

Леле, колко бебчета има днес! Честито на всички!   bouquet

Мадам Стасита, Лято! и Мадлена и аз мисля да раждам във Втора Градска. За цени знам 1000 лв. нормално и 1300 секцио, епидурална - 200 лв. и ВИП стая по 80 лв. на ден.

Общи условия

Активация на акаунт