Рицарки на Бялото кантарче 26.04.2009 - ...

  • 14 371
  • 452
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 492
Утрото мина сравнително нормално, като за първи работен ден след 23 дни почивка Wink .
Ако кажа , че много ми се ходеше на работа , ще ви излъжа .

Нямаше припадащи колежки , но то аз не съм и очаквала .
Е една две се престрашиха и казаха - ти да не си отслабнала ?
И аз - не , струва ви се .

С приятелки мога до безкрай да си коментирам , къде , как , колко ... но в службата гледам да не им давам теми за разговори .

сутринта

- ягоди 355 гр
към 10 ч
- чай с мед 1ч.л. , ленено семе 3ч.л.
обяд / планирам към 12/
- тиквички приготвени в плик без сол 425 гр
вечеря / според захранването/
-овесени ядки със зеленчуци /зеленчуков микс ще си взема /
-суров зеленчук / мисля доматки подправени с лимон /

Рецепта овесените ядки със зеленчуци

Задушават се 50 гр лук , 50 гр морков , и 50 гр пипер в 1 с.л. зехтин и 1 кафяна ч. вода . След омекването се прибавят 2 к. ч. вода .
След завирането се слага много малко сол и 1 к.ч. овесени ядки , отстранява се от котлона и остава под капак до пълното усвояване на водата .

След работа ще ходя до един диетичен магазин , за да си набавя разни странни неща от сорта на булгур и т.н.

П.С. Започнах да пия по една таблетка мултивитамини Centrum и 1 таблетка някакви билкови хапчета с коприва за косата .
Както и ленено семе .

# 451
  • Мнения: 1 369
'драсти, липсвах ли ви  Mr. Green
Айде на новата тема. Много минуси по кантарите и сантиметрите пожелавам на всички   bouquet

# 452
  • Мнения: 13 770
Пуки, как се справяш за обяд? От дома ли си носиш кутийки? Това си е голям препъни камък, според мен, дано устискаш Peace
За колегите - 10 кг не са никак малко, със сигурност се виждат. Може да не искат да проявяват любопитство и нетактичност, особено ако си показвала, че темата не ти е приятна.
 
Как хубаво ме подсети за тиквичките. Тъкмо се чудех какво пак да приготвям за вечеря на домочадието. И мен си, разбира се Simple Smile Но ще ги направя пържени. Както казва Литълче - категорично и най-безотговорно заявявам, че ще ям пържено довечера Crossing Arms

Тя къде ни е всъщност?
А, появила се. Притрябвала си ни Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт