Рицарки на Бялото кантарче 26.04.2009 - ...

  • 14 380
  • 452
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 8 348
виж в сайтовете за такова нещо
сто на сто има някъде


аз още не съм апнала нищо, ама си изпих кафето
толкова бях уморена, че спах до обяд
сега ще ходя да пазарувам

# 406
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Не, Дани, ролкови кънки иска.
Мисля, че зимата в Хиполенда гледах, сега ще звънна да ги питам.

# 407
# 408
  • София
  • Мнения: 1 642
Мариетке повръщането ти е основен индикатор за комоцио. Да те успокоя - принципно ударите в челото не са толкова страшни, окосмената част на главата е по-застрашена. Наблюдавай го задължително  Peace Аз бях още прясна с моето комоцио, когато дребната тичайки към стаята си не успя да вземе завоя и се заби с глава в стената. Няма такава цицина, толкова голяма, че получи кръвоизливи в очните кухини до носа, демек посиня яко. Но слава богу комоцио нямаше. Та оттогава знам, че на челото не е страшно  Peace


Аз направо обядвах, пък сега с баща ми ще пием по ракия и ще гледаме Формула  Joy

Ау, Дани, това дете ме разби направо  Shocked ooooh!

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 14:39 от Червената Корса :)

# 409
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Корсе, на челото е, но не в центъра, а отстрани, над слепоочието. Иначе не рева много, ама...24 часа ли се следи? Кога може да се появи повръщане - веднага ли трябва или след време?

# 410
  • София
  • Мнения: 1 642
При мен лично гаденето се появи веднага. Децата са с бърз метаболизъм, тъй че до довечера би трябвало ако има нещо да се прояви  Peace Следи му апетита, ако се храни нормално значи споко  Peace За всеки случай му осигури спокойствие. Иначе удара си е в яката част на главата, всичко ще е наред!

Оправих си компа най-после, два дни забива като невидял. Заслужих си ракията  Joy Joy Joy

# 411
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Абе те им корави главите на мойте, ама де да знам...спи спокойно уж, не е чак толкова синьо, олиото върши чудеса. Ей сега ще вляза пак на пръсти да го мазна още веднъж и сядам и аз да гледам Формулата.

# 412
  • Мнения: 4 806
Здрасти, значи ... ЧНГ за най-добрите Рицарки! Нека им е  Hug 
Повече друг път  Hug
Честито и на новите Simple Smile

# 413
  • Мнения: 1 488
Мариетке  Hug силно гуш и мили мили детенце
Корсе бравос амигос и аз си паза така едни панталони от 20 годишнината ми дето бях слабо дете,може и да се навра в тях това лято.Отивам да ЯМ
Добре дошла на новодошлата,да си пише как смята да заслабва,че се зачудих,след толкова изчетено как избра режим,аз бързо се ориентирах благодарение на рицарките.
Чао!Отиваме с дятито на люлките   bouquet

# 414
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мисля, че е добре, пу-пу Praynig. Дори успя да се изтрещи още веднъж от камиона си, да се омаже целия с крем за ръце + дивана Crazy. Изяде си закуската и сега се чуди каква още беля да направи Twisted Evil.

# 415
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Мариетка, така растат децата  Hug....ти го мислиш 2-3 дена, а то вече забравило се пъха в другата пакост.... Да го нацелуваш малкият рицар  Heart Eyes

Аз продължавам да съм режимна.....отново успях да вместя няколко по-малки червени зеленчуко-плода за закуско обяд с няколко маслини.....после пих кафе, после за вечеря имаше печени в пещ гъби със сушени домаТИ и моцарела...Засега пия само вода - така че 2 дена съм супер стриктна.....Имам и едно 200 грамово намаление, което на общият фон е нищо, но все пак е начало.....

Купих си хубав и много лек летен тоалет. С идеята да не се тръшкам пред гардероба тия дни.....По добре да се кефя, че нещо ми става голямо, отколкото, че няма какво да облека, защото ми е малко.

Почнах пак тибетските и енергийните упражнения.

Хубава и спокойна  вечер на всички .   bouquet

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 20:20 от Дани_

# 416
  • Мнения: 5 873
Здрасти. Heart Eyes

Накратко ,щото едва гледам. Tired Tired Tired

Мариетке,нямаше как да се обадя,бях по други дестинации. Crazy Hug

Щях да се видя с една видна рицарка(а може би не само с една Thinking),но не остана време,за което искренно съжалявам. Sad
Гледам среща си гласите -завиждам неблагородно. Blush

Целувки на всички малки и големи  и лека вечер. Heart Eyes

# 417
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лека, Ванче Hug! Обади се когато можеш...

Капнах. Добре, че ми е през пътя училището, та по чехли - Калоян си кара колелото /8 км навъртя  Shocked/, Дребо търча като луд по поляната, трева къса, камъчета събира, кората на дърветата чопли, мравки и други буболеци ми носи...зелени и кални са до ушите Crazy, отивам да ги хигиенизирам Mr. Green...

# 418
  • Мнения: 209
Здравейте,
ето ги моите мерки:
ръст 158см
тегло 64кг
години 26
ами мисля за вечеря да ям само салата, сутрин да си закусвам, и обяд без хляб, дали е достатъчно, кажете вие newsm78
освен това в къщи си имам крос тренажор и мисля да въртя по 30мин всеки ден , а ако не стане поне през ден.
ето ме тази снимка е отскоро
Приемам съвети всякакви, така ,че казвайте, с отлагане кг, само отлежават и по-трудно се махат, няма да си купя нови дънки , докато не се отърва от излишното


Последна редакция: сб, 09 май 2009, 20:59 от emilia.st

# 419
  • New Zealand
  • Мнения: 871
момичета, тези дни се размазах от въглехидрати Blush затова, взех важно решение! от днес започвам една серийка от 24 дни на НВД. идеи и впечатления? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт