Рицарки на Бялото кантарче 26.04.2009 - ...

  • 14 392
  • 452
  •   1
Отговори
# 390
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Sunglasses зависи и кога ставаш - може да ти е и закуска  Whistling

# 391
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Щъки, все пак гледай плодовете да са до обяд, а зеленчуците да са за вечеря.
Доматът е плод, ама ти това си го знаеш.  Peace

ДоматИТО НА обяд bowuu Никой копче не може ти каза Joy Каквото и да е, с него НА обяд минаваш метър Mr. Green
аз моят го омахах за закуска Flutter

# 392
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Каквото и да е, с него НА обяд минаваш метър Mr. Green

 Peace

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 22:35 от Дани_

# 393
  • Мнения: 175
Вчера не направих нищо лошо.....дали има резултат ще видя като си допия кафето и посетя едното място. Подозирам, че ще съм свалила половин кило, но колко от него ще са мазнини - не знам! Grinning
Събудих се в 6 без 15, сама, като всеки почивен ден. Виж работните едвам отлепям в 7.15.
Днес ще плувам. Друго не знам какво ще правя.
Да ви кажа може би пълнея от скука. Много скука, много еднообразие.
И аз като Пуки /браво за резултата, Пуки/ се замислям за дебелариум, но....не от тия дето не се яде, щото аз си знам че не ставам за това. Има например на Банско някакъв, хранят те съвсем режимно, тичате по планините. Просто там за 14 дни малко поне свикваш с режим, а и да искаш няма къде да ходиш да ядеш нещо друго.
Това го мился в перспектива, ъф корс, в случай, че някой ден ми се пръкнат отнейде някакви свободни пари.....не че досега такъв феномен се е случвал.
Специално за Марипоса ще напиша една рецепта с бяла риба, която на мен ми допада. Купуваш филе пангасиус, хек или квато там риба ядеш /но да е бяла/. Слагаш на тефлон, без мазнина. Като се запече от двете страни добавяш ситно нарязан морков, нарязан на кубчета и обелен домат, малко бяло вино, сол, черен пипер. Като се сгъсти достатъчно добавяш магданоз и сваляш от котлона. Не знам разрешено ли е по Дюкан, ама за смесените дни не виждам защо да не е, няма мазнина никаква. Има вино, но то и без виното може.
Смятам да си разкарам лентичката и без това не знам как да я актуализирам, а ако претърпя драстична промяна, ще ви уведомя:)))
Оф, много ми се иска да ми се случват интересни и вълнуващи работи и да не мисля за ядене:)))

# 394
  • Мнения: 1 479
Добро утро, пак към бачкатор и днес и утре!
Пия кафе и ще турболирам!
До после!

# 395
  • Мнения: 1 488
Точно така пиле  Laughing и аз на обяд го консумирах.Ще кажа какъв е ефектът след седмица.Засега съм добре,не съм гладна,хапвам ръбам и те така.Отивам след малко да мушна няколко ягодки  Wink
Панталонът е част от военна униформа,за по-голям размер трудно ще се вредя,защото имам годишен лимит,за който още не съм получила книжка защото съм в майчински,абе да не ви разправям... ooooh! сложна е работата. Ади хубав ден на всички

# 396
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро, добро, ама кафе няма...



До после.

# 397
  • Мнения: 209
Здравейте , момичета
От всичките 20кг , които качих през бременността , свалих една част в родилното, друга част си заминаха от самосебеси,и сега имам около 5кг , за да стигна предишното си тегло.Лошото е там , че  те не искат сами по себе си да си отидат , ами този път вече трябва да се потрудя малко.Изрових и изчетох много материал, но крайни диети не искам да спазвам, за това реших да се включа сред вас.
Ще следя темата Peace
Лек и приятен ден на всички  bouquet

# 398
  • Мнения: 2 040
 wavey Heart Eyes
sresta li chuh?
da ne zabravite da se obadite  Praynig
i ne otlagaite za esenta s ideiata da ste slabi za togava  Naughty

# 399
  • София
  • Мнения: 1 642
Здравейте момичета-кокичета   bouquet

Ей, голям кеф е да станеш на обяд  Crazy и най-важното никой да не те подръпва и да ти пуска от 8ч детски на главата  Joy

Кантарев ми е приятел, варирам в някакви кило и малко вече доста време, май задържам, а днес леко мръдна надолу  Mr. Green чак ме изненада. Доволна съм  Peace

Тани радвам се за теб, пост типичен в стил надъхана и мотивирана Таня  Hug

Хъф, как ще те пропуснем  Peace

За софиянки предлагам следното, дайте да се разберем нещо пак за сутре-обедно кафе, така че който си е с дечицата да може да ги вземе. Мамите с дребосъците  - предложете място, а аз имам грижата да се обадя на Дичето. Ще бъде супер да се организираме, искате ли другата неделя, верно че е единствения почивен ден за следващата седмица, ама точно щото е един, да го ползваме с кеф а?

Ей току що майка ми извади едни къси панталонки от 9-10 клас - наврях се в тях  Joy Joy Joy верно сега са ми възтесни, а тогава ми бяха бая широки ама нали ги обух  Joy Кеф!!! Е, 52 кг няма как да стана, а и не искам ама все пак е кеф  Joy

Айде, пишете и казвайте за срещата  Peace

# 400
  • Мнения: 13 809
Малеее, какви хора сме си имали

Хъф, здравей Hug Съвсем ни забрави.


Емилия, добре дошла  bouquet Това, че отхвърляш крайните диети е добре - то и за 5 кг не си заслужава, но какво мислиш все пак да правиш?

# 401
  • София
  • Мнения: 1 642
Щъки, сега всичко с панталоните е ясно   bouquet

Варненките а бе къде се изгуби Силви  newsm78 Някой да я е чувал или виждал?

Емилия добре дошла, дай повече инфо, години, ръст, тегло и т.н., и освен това - обичаш ли магданоС  Mr. Green

Ама вие видехте слънчице и забегнахте, аааааа. Пък мен ми е едно мързеливо такова  ooooh!

# 402
  • София
  • Мнения: 462
Бонджорно!
Бях на изпит аз рано рано в 10 .
Сега стягам багажлъци за Пловдив, на рд съм...дано не се дам на изкушенията .

За срещата, много добре другата неделя, хайде измислете нещо ,място и час и идвам.
  Flutter

Емилия, добре дошла, тук е много приятно, и аз едва от седмица се подвизавам.

петъчна, мерси за рецептата за рибока, съвсем ми е режимна Simple Smile
Чао от мен, отивам да сА приготовлявам !

# 403
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
РазходиФме се, побесняхме в парка, Дребо си има нови сандали, батко му блузки, такива ми ти работи...
Обаче преди малко се спъна милия и така зверски си прасна челото в ръба на касата на вратата - за секунди стана огроооомна цицина, с кървава резка по средата - просто половин мм държи кожата да не се цепне Confused.
Сега заспа и май ще лягам до него, че нещо ме хвана шубето - да не е нещо по-сериозно.
За повръщане и сънливост знам да следя при комоцио, друго Rolling Eyes? Намазах с олио, мокър хляб и лед държах...тююююю, аман от бели, бе.

Ванчето чаках да ми се обади, ама тя нещо се покри.
А, Дани ако знае някъде в Търново ролкови кънки /не ролери/ за баткото - да свирка. /то тогаз и големия ще има цинини, ама като ме врънка вече половин година ooooh!.../

# 404
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
  33uu Мариетка, аз лично не съм се заглеждала и идея си нямам къде има такова нещо.
Виж ако питаш за велосипеди, ролери и маратонките с колелца по мога да те упътя.
 виж в продавалника - там може да има.

Емилия,  добре дошла  Hug
И аз като дойдох в темата също имах да свалям само 5 килограма, след извастно време рицарстване вече имам да свалям 20... Ако не се стреснеш от това и имаш чувство за хумор си добре дошла, ако нямаш -  пак няма да те пуснем, че отдавна не е посмявал някой да се завърти тук.
  bouquet

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 14:24 от Дани_

Общи условия

Активация на акаунт