Нашата седмица на сбъднати мечти и радостни новини ♥ 27.04. - 03.05.2009 ♥

  • 7 861
  • 214
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 617
Добро утро на всички, които са тук!

рали_бт, ето кафенце от мен:



И чайче:



Малко е късно вече, но днес всички се излюпваме по никое време.  Simple Smile

Момичета, ние заминаваме за няколко дни, но ще наминавам тук. Времето е прекрасно, насладете му се от сърце!  Heart Eyes  bouquet

Рали_бт, вчера беше св. цар Борис, та празнуваха всички с това име и производните му.

 Hug



# 211
  • Мнения: 629
caritas, добре, че си помислила за нас поспаланките Simple Smile Мерси за кафенцето  Hug

# 212
  • София
  • Мнения: 2 105
четох четох четох
незнам вече на какво да вярвам
миналата година забременях след едногодишни опити- разболях се от шарка- аборт
тази година- пак след едногодишни опити- грешни лекарства
грешката е в лекарката, че знае, че правим опити, а беше супер уверена, че не съм бременна и ми е изписала това лекарство
бебето е 7.5 мм , със сърдечна дейност, 6 г.с., както ви писах
другата седмица имам консултация с друг лекар, че нали са празници, никой не остана в софия
а толкова здраво се е захванало, че дори оргаметрила не го е олющил Tired
чувствам се ужасно
но ако и тази бременност завърши с аборт, мисля че ще се откажа от идеята за второ, ужасно съм обезверена

# 213
  • Мнения: 1 334
Marleen,това което аз знам за Оргаметрила по време на бременност е,че би могло да предизвика спонтанен аборт.Не съм чувала за случаи с увреждания на плода.Разбира се в този случай изцяло говорим за лекарска грешка Close Потърси друго лекарско мнение.Няма да си първата забременяла по време приема на Оргаметрил.Но наистина не виждам причина да се налага аборт.Дано всичко е наред и бебчето и да се държи все така здраво Hug

# 214
  • Мнения: 196
Благодаря ти Caritas ето сега ще се възползвам от твоето кафенце. Its coffeе time  Grinning, нали?
О, ами щом е било св. Цар Борис вчера, значи съм пропуснала да честитя на много познати  Embarassed
дано не ми се сърдят....

Миличка Марлийн.... успокой се, всичко е в Божиите ръце - ти го знаеш, каквото той реши това ще стане. Сигурна съм че ще се наредят нещата добре и за теб и за малкото същество, което явно се бори за живот. Ние сме с теб, стискаме палци и чакаме резултати.  love001

 Hug за всички

Общи условия

Активация на акаунт