Кой какви сериали гледа? - 2

  • 43 919
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • UK
  • Мнения: 3 959
Някой друг гледа ли Доктор Кой, между другото? Че не съм виждала никакви отзиви за него тук. Ако не - защо!? Wink

# 706
  • София
  • Мнения: 5 828
Защото съм го изгледала отдавна Simple Smile

# 707
  • София
  • Мнения: 5 828
Undercovers е новият на Дж Дж Ейбрамс, нещо като "Мистър и мисис Смит".
Hawaii Five-0 е крими, трилър, драма, с участието на Alex O'Loughlin.
The Event - трейлър

# 708
  • UK
  • Мнения: 3 959
Амидала, ти си гледала всичко, направо не знам откъде намираш време. Simple Smile Само теб май съм те чела да го споменаваш. Simple Smile

# 709
  • София
  • Мнения: 5 828
Ами аз гледам предимно сериали, филми не гледам, а и телевизия почти не гледам Simple Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 8 348
Защото съм го изгледала отдавна Simple Smile


ахам, и аз заради това
и го харесвам
заради него изгледах и Торчууд
язък че свърши

а дали ще споделите някой торент сайтове, освен Арена и Замунда
част от нещата, дето ми се гледат ги няма из тях и ме е яд

# 711
# 712
  • UK
  • Мнения: 3 959
Торчууд свършил ли е? Не знаех. Simple Smile Не съм го гледала още, първо Доктора. Него умишлено го отлагах доста дълго време, знаех, че ще ми хареса, затова сега го гледам на час по лъжичка, като го дават по ЕйЕксЕн - само във вторник и четвъртък. Иначе досега да съм го изяла с кориците (и Торчууд) сто пъти. Само като си помисля какво ме очаква само след десетина епизода и ми иде да спра да го гледам. Дейвид е моя Доктор, не искам да го сменят. Sad

# 713
  • Мнения: 7 837
И Lone Star е с премиера довечера. Толкова хвалби се изписаха и по негов адрес, след тези на  The Event.

# 714
  • Мнения: 4 600
Ето аз какво очаквам и какво гледам: очаквам новите сезони на Д-р Хаус, Анатомията на Грей, Колежани, Отчаяни съпруги и Стъклен дом; започнаха новите сезони на Трий Хил и Забранена любов, а междувременно гледам CSI Маями и тъкмо убиха Спийд, и ще ги избия аз!!! #2gunfire

# 715
  • София
  • Мнения: 9 934
Гледам Liar game  и много се кефя, доста психология има логика, хитрост. лукавост...

Някой гледал ли го е? Пускат чат пат една злокобна тема която зазвучава в лошите и напечени моменти, много ми е позната отнякъде?!

# 716
  • Мнения: 7 837
Идеален е The Event, дано задържи добър рейтинг.  Simple Smile

# 717
  • Мнения: 3 491
Само "Mad Men" гледам.

# 718
  • София
  • Мнения: 8 348
почнааа
тук са
дойдоха
заредила съм всичко да се сваля, и новоизлязлите и добре познатото старо
отиде ми хубавия рейтинг и в Замунда и в Арена

като ги гледам ще си кажа

# 719
  • София
  • Мнения: 44 140
И Two and a Half Men почва днес новият сезон Simple Smile Само аз ли го следя него Simple Smile
След 2 дни и Big bang theory а после разбира се и SPN Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт