® E-bay - тема 28

  • 45 446
  • 772
  •   1
Отговори
# 45
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Пиши й,

Sure, I'll be more than glad to leave a positive feedback as soon as I receive the item! Thanks,

Тъй де Simple Smile

# 46
  • Мнения: 74
Пиши й,

Sure, I'll be more than glad to leave a positive feedback as soon as I receive the item! Thanks,

Тъй де Simple Smile
Пратих и това,което си ми написала,да видим сега какво ще ме отговори - много ме дразнят тези англичанки вече.....

# 47
  • софия
  • Мнения: 25 457
Еееее, много нагли  Naughty За какво да пишеш оценка? Аз пък, ако съм на твое място, бих й платила през мейла тъпите 2 паунда да ми е мирна главата, но щом си й писала - изчакай я.

# 48
  • Мнения: 74
Еееее, много нагли  Naughty За какво да пишеш оценка? Аз пък, ако съм на твое място, бих й платила през мейла тъпите 2 паунда да ми е мирна главата, но щом си й писала - изчакай я.
Ами тя даже и няма право да ми ги иска,след като ми е отговорила веднъж ,че е около 2/about 2 e написала/ а сега излиза че иска 4 общо,ама аз защото предпочетох да и доплатя,вместо да разваляме сделката,защото исках нещото,затова и предложих - както и да е - надявам се да го изпрати и да не се заяжда повече....

# 49
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
ее кога изписахте старате сега гледам 4 страници Shocked
Честито бебенце на chockolina и племенница на Kölsches Mädel!
Да са живи и здрави и да радват мама и тате
Аз да питам какъв фийдбек да дам за нещо неполучено,но без диспути продавача ми върна парите,мого точен човек.

# 50
  • Мнения: 5 790
ее кога изписахте старате сега гледам 4 страници Shocked
Честито бебенце на chockolina и племенница на Kölsches Mädel!
Да са живи и здрави и да радват мама и тате
Аз да питам какъв фийдбек да дам за нещо неполучено,но без диспути продавача ми върна парите,мого точен човек.

Положителен, разбира се. След като ти е върнал парите, и то без диспут...
Например: Item not received! The seller refunded fully! Thanks!

# 51
  • Мнения: 32
Здравейте момичета. Искам да поръчам на дъщеричката си сандалки Кларкс от сайта, но се чудя кой размер. Сега е със стелка 11см. За лятото примерно 12см. да стане.
Ако някой има сандалки с такава стелка да ми каже кой номер са.
А също и за обувки за мен със стелка 24 и за 27,5 от мъжкото.
Дано не е твърде нахално да ви занимавам.
Благодаря много предварително. Потърсих , но не открих нищо по въпроса.    bouquet

# 52
  • Мнения: 5 790
Ако носиш №37, отговаря на английски №4, №38 = 5 и т.н
Има и в 1-вия пост таблици.

# 53
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
 Simple Smile

# 54
  • Мнения: 182
Колко време може да се забави артикул и след колко време е редно да се притеснявам. Вече мина седмица и писах на продавача той ми каза че може би са се изгубили и да ми прати др. маратонки, но точно този модел нямал сега от този размер. Не е ли странно, да не би изобщо да не е пращал обучките ?

# 55
  • Мнения: 5 790
Колко време може да се забави артикул и след колко време е редно да се притеснявам. Вече мина седмица и писах на продавача той ми каза че може би са се изгубили и да ми прати др. маратонки, но точно този модел нямал сега от този размер. Не е ли странно, да не би изобщо да не е пращал обучките ?

Откъде пътува артикула?
А и седмица не е кой знае колко дълго... аз бих изчакала поне 2 седмици, ако пътува от Англия, от Щатите - месец.

Кьолшес Медел, честита ти племеница!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 078
Кьолшес Медел, честита племенничка и от мен  Hug Много хубави подаръчета да й спретнеш още  Laughing

# 57
  • Мнения: 1 540
Колко време може да се забави артикул и след колко време е редно да се притеснявам. Вече мина седмица и писах на продавача той ми каза че може би са се изгубили и да ми прати др. маратонки, но точно този модел нямал сега от този размер. Не е ли странно, да не би изобщо да не е пращал обучките ?

Зависи откъде пътува, кога е пратено ... Например от Китай пратки ги получавам за 2 седмици до месец. От Англия са ми идвали и за 3-4 работни дни. Ако пратката е изгубена по пътя, това е вина на пощите и не зависи от продавача. На мен веднъж ми бяха объркали една пратка, която беше пътувала до Боливия (явно не са прочели България както трябва), доста време я почаках...

# 58
# 59
  • някъде
  • Мнения: 979
Шоколинка,честита ти втора радост  bouquetПожелавам ти малкия мъж да е спокоен и усмихнат,че мама да има сили за пазар!

Общи условия

Активация на акаунт