Моля за вашите съвети, кой от вариантите да избера?

  • 2 060
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Също подкрепям вариант 4 - продължаване на търсенето  Peace

И трите рокли ми допадат, макар че са различни, но някак си не ми се струват съвсем подходящи за конкретния повод...   bouquet
Номер 1 като модел е много сладурска, но някак си не ми се струва достатъчно официална (макар че не знам какъв е общият тон на сватбата, ако нещата са много лежерни - защо не?)
Номер 2 също е хубава, но дължината е малко ... клубна  Flutter
Третата е като че ли най-подходяща от показаните, но много зависи с какво ще я съчетаеш, за да се получи ефектно. А и нещо ми подсказва, че ако напълно отговаряше на твоята идея как трябва да изглеждаш, нямаше да се дву(три)умиш. Затова и те съветвам да се зарадваш с нещо ново   bouquet

# 16
  • Мнения: 22 430
Честно казано....нито една рокля не ми хареса дотолкова, че да е подходяща за повода.
Евентуално третата рокля, но комбинирана с някакъв цветен акцент, все пак не си на погребение.
Варианта с купуването на нова рокля е най-добър. )))

# 17
  • Мнения: 4 300
Ерика, бих заложила на третата в комбинация с някакъв цветен колан и обувки, или пък панделка на роклята под бюста и презрамките или  нещо от сорта.
Това ако трябва да избирам от трите. Иначе нищо не ти пречи да се поразтъпчеш за нова, току виж мернеш нещо на добра цена.

Първата е неподходяща според мен, капучино или екрю е прекалено близко до бяло, да не говорим, че някои булки избират също нюанси за сватбената рокля, вместо класическото бяло. Не е добре чисто визуално на снимките, пък и наживо, да сте двете с толкова близки цветове.

# 18
  • Мнения: 35
Мисля че втората рокля е много хубава и подходяща

# 19
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
И аз съм за третата рокля разнообразена с някакъв цветен акцент и цветни обувки, чанта Peace

# 20
  • Мнения: 20
 За мен най-добре е да потърсиш още малко.

 Черното според мен не е най-подходящия цвят за такова събитие, а първата рокличка ми харесва, но като че ли за друг повод, по-неофициален.
 Ако нищо не намериш можеш да украсиш третата с нещо цветничко   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 9 471
Ерика, ако наистина търсиш откровено мнение..... Wink
Е, добре!
И трите рокли отпадат! Stop
Освен, ако случаят не налага само присъствие на кумовете и младоженците и набързо венчаване и тайна вечеринка някъде след ритуала.  Thinking

Някак си, не си представям кумата да бъде в някаква тинейджърска къса рокличка. Пък била тя и черна... Stop
Според мен, не стои достатъчно тежко и представително.
Кумата има много важна роля на това събитие и е лицето, в което всички погледи са вперени, като изключим самата булка, разбира се. Wink

Самата ти няма да се чувстваш комфортно, смятам.
А и факта, че вече се чудиш, коя от трите да отпадне, показва, че и ти самата не си убедена, че трябва да е някоя от тях.
Рокличките за излизане и някоя приятна вечеринка са ОК, ама за кума- НЕ! Confused
Тръгвай на пазар!  Hug
Успех! Peace

# 22
  • Мнения: 6 029
Хъх  Mr. Green
Сватбата мина, Ерика беше с различна от тези рокли, беше много хубава. Снимка аз няма да пусна, ако иска да се пуска тя  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 9 471
Хъх  Mr. Green
Сватбата мина...

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
'Ми тя минала, ама кой да гледа датите в темата?!!!  Mr. Green

Сега, Ерика да покаже в крайна сметка, какво е избрала самата тя и да разреши тая загадка и да задоволи всенародното любопитство. Hug

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 13:46 от kopche

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
ей тука с Джулие сме двете, малко е тъмна, ама...

# 25
  • София
  • Мнения: 9 471
ей тука с Джулие сме двете, малко е тъмна, ама...
http://media.snimka.bg/3111/012477667-big.jpg
Да, наистина снимката е кофти, но роклята е хубава!  Peace
От къде си я взе като последно?

# 26
  • out of space
  • Мнения: 8 573
от МОЛ-а в Младост  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт