пеете ли песнички и четете ли книжки на вашите деца

  • 3 159
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Песнички и пея от новородена. А книжки от по късно започнах да и чета. Но не и преди сън.

# 91
  • София
  • Мнения: 614
И аз й пеех още откакто се роди, много се успокояваше така. Сега и книжки "четем", естествено, такива за нейната възраст -  повече се заглежда в картинките, отколкото да вниква в текста на приказката  Laughing

# 92
  • Мнения: 386
Книжки и чета почти всеки ден, и песнички и пея Flutter но за преспиване не!
Не си спомням точно на каква възраст започнах да и чета и пея, някъде след 5-6 месец!

# 93
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Пеенето е рядко,но му чета книжки.От скоро обаче сме на тема оцветяване,но по скоро оцветява себе си,а не книжката.  redecoration

# 94
  • Мнения: 703
Редовно пеехме песнички преди,сега по..рядко.Задължително чета вечер за Лека нощ приказка... Naughty Синът ми обожава и очаква този момент..Случвало се е 2..3 пъти да не му чета обаче,разочарованието бе огромно,чак на рев го изби.. ooooh!

# 95
  • Варна
  • Мнения: 1 618
И песнички пея и книжки чета, но моята не ми остава да ги чета и все ми ги грабва от ръцете Mr. Green

# 96
  • Мнения: 817
Аз й пея песнички на малката, така по-лесно и спокойно заспива. А през деня си пеем по-весели и игриви песничи и даже си танцуваме понякога. Тя много обича.

# 97
  • Мнения: 3 932
Песнички все по-рядко, нямам дарба според господина Whistling, а приказки по една-две преди лягане.

# 98
  • Мнения: 89
Песнички пея в колата, когато вече го хване нервата и се чудя как да го забавлявам. Като беше по-малък се опитвах да тананикам за приспиване, но нямаше ефект. Grinning
Приказки от книжка четем през деня. Има си няколко книжки, които стоят на достъпно за него място и когато поиска взима някоя и ми я носи да "четем" заедно. За приспиване понякога разказвам някоя историйка, която на момента си измислям.

# 99
  • Мнения: 92
Песнички пеем и много им се радва и се клатушка ( танцува си ). В приказки много не се заслушва още, но много обича да разглежда книжки и да му се обяснява кое какво е и какво прави. Заспива си самичък след целувка от мама и тати  Peace

# 100
  • Мнения: 1 437
Дано да не съм му развалила слуха с моето пеене   Laughing

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Срам ,не -срам,не му пея,защото просто не умея ,а и незнам песнички.

За приказки е малък още и без това когато го оставя в кошарката заспива като пън за минута-пу-пу дано е занапред да ми е такъв.

Общи условия

Активация на акаунт