Безвъглехидратна диета - Тема № 11

  • 55 660
  • 446
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372
момичета, може ли по малко сирене?

# 16
  • Мнения: 19
innesse не може млечни

# 17
здравейте момичета!!! Simple Smile ...аз съм нова тук ....Казвам се Яна....и попаднах съвсем случайно на тази темичка...кавали са ми, че има доста ефект от  диетата...а и както забелязвам от коментарите..усърдно топите килцата...което страшно  много ме радва...та...и аз да се запиша в дългия списък на отслабващи ... бях 61.500 кг ...когато започнах( преди 4 дни ) ...целта ми е ...да сваля до 54 кг ...надявам се успея както с мои усиля така и с ваша помощ.. Simple Smile ...айде и от мен с пожелания за много минуси  Grinning ...

# 18
  • Мнения: 94
Тук съм,но на плодове:) и затова не   пиша мили момичета.Поздрави на всички!

# 19
  • Мнения: 1
Добро утро, момичета. За един месец почивка съм качила има няма 500гр. Аз останах изумена. Все още не мога да повярвам. Беше ме страх от кантара-а ето резултата. Бях убедена, че съм качила 3,5 кг, защото така си чувствам тялото, но се оказа, че не съм права. В момента се чувствам отново пълна и сега продължавам с пълна пара напред-днес ми е трети ден, като за два дни съм свалила 600 гр.
Има ли нещо такова или само си втълпявам-организма ми вече свикна почти месец на 72 кг и вече иска да падне под тях.


# 20
  • Мнения: 372
Видях че агнешкото е сред позволените, но все пак се интересувам вие спазващите хапвали ли сте от него? Според мен е много трудно разградимо.

# 21
  • Мнения: 0
Момичета тези дни така се освиних че не ми се приказва smile3511 smile3514 от утре почвам пак но няколко дни на чисти протеини и след това ще включа зеленчуци поне така мисля ама ще видим ,че немога да се трая след като прекаля.

# 22
  • Мнения: 52
Здравейе след дълга пауза започнах диетата наново от вчера като стартирах с Лунната диета с тегло 75,000 Днес сутринта бях вече 73,500кг. на което много се зарадвах newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44.Днес ще опитам да я продължа тази Лунна диета да видя докога ще остискам.Стимула са ми едни нови данки които си взех вчера.Стават ми но отсрани си личат малко сланинките.Но затова и спорт трябва newsm39.Но от понеделник понеже са ме нагощили червеноармеийците.УСПЕХ на всички момичета и се извинявам че се обаждам толкова рядко но пустото му време все не стига.

# 23
  • Мнения: 19
добро утро сладурки правя кафето
нямаше ме няколко дни бяхме на гости на мама не си мислете че бях много стриктна прегреших тук там Embarassed Embarassed Embarassedно от вчера пак съм режимна Grinning
аби  направо ти завиждам как за 1 мес.почивка и само 0.500 аз за 1 ден мога да си лепна кило
kurnianos поздрав за добрите резултати все така напред smile3525

# 24
  • Мнения: 0
Сипвам си кафенце и от днес без прегрешения ,че докато се мотам лятото дошло.По-късно пак ще се включа да дам отчет че днес още не съм решила какво да ми е менюто newsm78.

# 25
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА! МЕГИ КАФЕТО Е СУПЕР КАКТО ВИНАГИ.
АЗ СЕ ЗАВЪРНАХ ОТ ЕДИН ТЕЖЪК УИКЕНД. ХОДИХМЕ УЖ ДА СИ ПОЧИНЕМ НА ЕДНА ВИЛА В БАЛЧИК НО ВРЕМЕТО БЕШЕ ГАДНО А И БЕБЕТО БЕШЕ 2ДНИ С ТЕМПЕРАТУРА И РЕЗУЛТАТА Е ОЩЕ 2 ЗЪБА. ВЧЕРА СЕ ПРИБРАХМЕ И СНОЩИ НАЙ-НАКРАЯ И АЗ СИ ПОСПАХ.
ТАКА ЧЕ ОТ ДНЕС И АЗ СЕ ЗАВРЪЩАМ КЪМ ДИЕТАТА ТЪЙ КАТО ПРЕЗ ТЕЗИ ДНИ НЯМАШЕ КАК ДА Я ПАЗЯ.

# 26
  • Мнения: 10
Здравейте , момичета =)
Аз четири дни здраво си похапнах ... и честно да си кажа - беше ме страх да се кача на кантара . Днес обаче , тъй като пак влизам в крак , ми се наложи да го направя . Кантара ми показа  +1кг, което ме зарадва , защото .... през тези дни нито веднъж не съм посещавала wc-то и това килце ще го разкарам още утре , когато вече ще съм си изяла половината шоколадче . Днес стават точно три месеца откакто съм на диета =) А резултатът си задоволителен ... Ако има едно лесно до август месец да свалям по три килца на месец , за да разкарам още 12кг това ще е чудеееесно =)) Ама не се впускам много в мечти ... Важното е сега какви ще ги направя =)
Днес мисля да съм на зеленчуци основно. Вчера много ме боляха бъбреците, оказа се , че имам и цистит ... и от цялата работа най-притеснена е майка ми . Настоява да си направя пълни изследвания , защото е убедена , че съм си докарала нещо от това месо ... Но няма как . Една позната ми каза "За това спри с тези строгите диети и започни да се храниш нормално , като спреш да консумираш сладко и тестени неща" - и това го казва човек , който е буквално пристрастен към хляба . Опитах се да я убедя , че аз не мога без сладко така , както тя без хляб ... и че предпочитам да съм на диети , отколкото видите ли да съм се била ограничавала . Това е нещо като "малко бременна" - няма такова понятие за мен да се ограничавам . Има две положения - ще ям и няма да ям ... Предпочитам второто и от време на време да си позволявам лукса за първото . Радвам се , че съм страшен инат ... Това ми помага в отношение като това ... Аз съм си казала , че ще отслабна , а който каквото иска да ми говори . Ама щяла съм да се разболея , ама това ... ама онова . Съгласна съм , но си ми е ген и аз трябва да се преборя с него . Ако не го направя аз , никой няма да ми помогне ... камо ли да чакам на чудеса =) !
И така , пооплаках се , пописах ... беше ми време , отдавна не се бях включвала =)
Ели - ти пак ли си на плодове ?! Стига си се тормозила с тях ... Лично аз не съм сигурна дали си струва =( Как се движиш иначе с килцата =) ? Как се чувстваш ?
Аби - бурни аплодисменти за теб =) ! Щом си качила толкова малко за толкова много време , то значи тези килца са ти твъъъърди ...  бетон =) !
Боби , благодаря за новата тема - както винаги е чудесна =) ! А ти къде си се покрила и как са нещата при теб ?
Kurnianos - искрено ти завиждам =))))) Кило и половина си е прооооосто идеаааален резултат =) !!!!! Само в същи дух !
Ети , как мина сватбата =) ?Искаме снииимки !  И да не забравиш , че от днес си с нас =)))
Поли - тия зъъъбчета доста са те морили ми се струва =) Айде от днес всички заедно ... та да видим какви ще ги докараме !
Сега ви оставям и отивам да свърша бойните задължения =) !
Цууунки и до скоро   bouquet

# 27
  • Мнения: 18
Здравеите моми4ета,поздрави за новата теми4ка.....страхотна е,аз продалжавам да ви 4ета,защото се  каня да сам с вас...много минус4ета на вси4ки,желая...  bouquet     

# 28
  • Мнения: 19
момичета я ми кажете по бързо ли се сваля когато се хапва само месце
ако е така да изкарам няколко дни и аз само на месце

# 29
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДРИМ ЦИСТИТЪТ НЯМА НИЩО ОБЩО С ДИЕТАТА НО ВСЕ ПАК КАТО ИДЕШ НА ДОКТОР ТОЙ ЩЕ ТИ КАЖЕ СЪС СИГУРНОСТ.
МЕГИ САМО С МЕСО СЕ ОТСЛАБВА НО ГЛЕДАЙ ДА ХАПВАШ ОСНОВНО ПИЛЕШКО И ТЕЛЕШКО МОЖЕ И ПУЕШКО. НО ВЕДНАГА ВЪЗНИКВА ПРОБЛЕМА С ТОАЛЕТНАТА НО С ЧАЙ ИЛИ ХАПЧЕ ЛЕСНО СЕ РЕШАВА. ПРОБВАЙ 4-5 ДНИ И САМА ЩЕ ВИДИШ РЕЗУЛТАТА НО БЕЗ ЗЕЛЕНЧУК ОМРЪЗВА.
МАИЧКА ПИШИ ПО ЧЕСТО - КОЛКО СИ СВАЛИЛА ДОСЕГА ЧЕ НЕ ВИДЯХ ДАЛИ ИМАШ ЛИНИКА.
АБИ БРАВО ТО 1КГ НЕ Е НИЩО ЗА ТАКАВА ПОЧИВКА. СЕГА ЩЕ СТИСКАМ ПАЛЦИ ДА ВИДИШ 6-ЦА НА КАНТАРА.
ХАЙДЕ ХВАЛЕТЕ СЕ С ПОВЕЧЕ МИНУСЧЕТА ДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.

Общи условия

Активация на акаунт