КОРЕМЦИ СТАНА РЕНЦИ

  • 3 589
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 093
Искам да ви кажа......и аз не знам какво искам да ви кажа.
Душичка Laughing Не мога да си представя огромното щастие което в момента чувствате с Донци, личи ти и по постинга че си на седмото небе от радост Grinning Целувки и се появявай от време на време- ясно ни е че сега надали ще имаш много време за нас Crossing Arms, нали малката сладурана е на първо място Heart Eyes

# 61
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
ИСКАМЕ СНИМКИ
ИСКАМЕ СНИМКИ
ИСКАМЕ СНИМКИ
[/size]
Ако ли не направо фащам едно такси и му казвам - карай при Донци, Ренци и Благородна  Wink Аз и без това малко ми оставаше, когато чух новината да се довлека във Весела.
Хайде много да ви слуша на мама и тати слънчицето мънинко.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 272
Ренци, радвам се, че вече са ви изписали!
 newsm51Представям си какво е щастието, след като вече сте трима! Целуни малката госпожичка по краченцата от мен  newsm30и чакаме снимки! Малко като мине галимацията, де Wink

# 63
  • Мнения: 4 068
Ох, снимките ще се забавят малко понеже ние нямаме цифрово фото. Днес ще изкарам тези от лентата и ще накарам мъжо да ги сканира, за да ги кача в уебшота.

А иначе днес открих, че вече съм доста отслабнала. Наложи се да изляза за малко и по навик се наврях в една бремелинска блуза и се оказа, че ми виси като харизана. Вече съм - 12 кила. Ако я карам така скоро ще съм като нова. На всичкото отгоре се оказва, че имам достатъчно време за всичко. Даже и да мяткам по едно око на форума. Но това е сигурно защото и свеки е тук и ме отменя в домакинската работа.

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И аз да кажа първо...добре дошла у дома Hug Hug Hug
И второ да напомня и аз за снимки  Blush
Ренци разкажи повече като имаш временце...слушате ли се? Тати помаги ли? Изобщо всичкооооо Heart Eyes

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Много се радвам да те чета миличко Ренци  Grinning !
Много целувки на малката принцеса , на мама и' и тете и' от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes......!

# 66
  • Мнения: 637
О, Ренци, радвам се, че вече си пред компютъра! Искам да ти кажа, че имаше специална тема за тебе и във форума на зачатие, но гадните хакери я изтриха. Та да знаеш, де, че и там много момичета те поздравиха.  Laughing

Аз какво ти казах за килограмите малко преди да родиш, а, помниш ли? Хаха, ама много готина тая фраза - аз казах ли ти. Радвам се много за вас тримата, миличка, то беше ясно, че ще е секцио с това 4 килограмово бебе . Което пък си има своите предимства, ама ще ти ги обясня на четири очи.

Поздрави и целувки от мен и съпруга ми!  bouquet

# 67
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
  Макар и с голямо закъснение Embarassed Embarassed Embarassed,но.........
.ЧЕСТИТОООООООООООООООООООООООООООООООООО РЕНЦИ И ДОНЦИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


   Много радост и само хубави моменти  ви желаем от тук на татък. newsm51 smile3525 Tada

  А каква голяма госпожица само си родила само,малеееееее 4кг,тя си я изгледано бебе 4470 ,да ви е жива и здрава.
 




 П.С.И срамота да не драснеш един ред,даже и мъжо а сте на една седмица вече,а аз чакам ли чакам и си пиша сама Sad

# 68
  • Мнения: 4 068
Ох, Диди той мъжо толкова се е бил ошашкал, че направо не е за разправяне. През тая седмица докато сме били в болницата даже хляб е забравял да си купи. Мъжка му работа. Той ми каза, че си писала на кю-то ама той късно видял и все не му оставало време. Какво ли пък толкова е правел идея си нямам. Grinning

Мели, изобщо не съм се съмнявала, че във форума на Зачатие ще има тема. С цялото си сърце се надявам все повче такива теми да има там и тук. От това по-голямо щастие здраве му кажи.
А иначе само да закрепне малко госпожицата и ще се видим за по кафе. Ние след около седмица ще почнем да я разхождаме вече. Така че задължително ще се видим.

Последна редакция: пт, 26 авг 2005, 09:31 от renci

# 69
  • Мнения: 144
Малко със закъснение, но ..............  Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed
Честото мила Ренци!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Много радости и усмивки да ви носи малката принцеса. Party Party Party Hug

Общи условия

Активация на акаунт