идва лято - Искам слаби крака, без целулит, но как?

  • 26 193
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Не съм дебела, но съм с целулит по дупето и краката.
Има ли такива, които са успяли да се преборят с това?

# 1
  • Мнения: X
Мисля, че ще ти преместят темата в диети, но все пак се записвам да я следя. Зимата се сдобих с целулитче и сега хич си нямам идея как д аго махна Crossing Arms.....а и не си спомням предишни зими имала ли съм и какво става после Thinking

# 2
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
много вода Peace

масажи - с мед, с кафе, с канелено масло  Peace
щом ти е само от зимата - няма да е толкова трудно да го махнеш.

храни се с храни с фибри, намали пърженото, полуфабрикатите, консервантите и овкусителите  Peace

# 3
  • Мнения: 637
И аз се бях освинила, но днес си пробвах едни къси роклета и много си харесах крачката (нещо, което отдавна не ми се беше случвало). Все си мисля, че се дължи на сокът от грейпфрут, с който се наливам от 2 месеца. Мине се немине и съм на 2 дни на сок от грейпфрут. Опитай Peace И много вода.

# 4
  • New Zealand
  • Мнения: 871
зеленият чай е мощно средство против целулит. и много движение, разбира се Peace

# 5
  • Мнения: 2 068
И аз се бях освинила, но днес си пробвах едни къси роклета и много си харесах крачката (нещо, което отдавна не ми се беше случвало). Все си мисля, че се дължи на сокът от грейпфрут, с който се наливам от 2 месеца. Мине се немине и съм на 2 дни на сок от грейпфрут. Опитай Peace И много вода.
Peace едно от най-добрите стредства за борба с целулита
обаче не трябва да се прекалява, особенно когато се пият лекарства
http://chrisbrown.log.bg/article.php?article_id=11152

другите са: зелен чай, праз, картофи, витамин С, ябълков оцет, зеленчуци, риба, вода.
и трябва да се ограничават тестените, газираните, нат. сокове и млечните.

# 6
  • Мнения: 93
не може ли вместо да изтискваме сока от грейпфрута,просто да ядем плода?ефекта не е ли един и същ

# 7
  • Мнения: 2 068
не може ли вместо да изтискваме сока от грейпфрута,просто да ядем плода?ефекта не е ли един и същ
още по-добре Peace
ефекта ще е по-голям когато се яде

# 8
  • Мнения: 93
еми да и аз мисля така.немога да се занимавам постоянно да изтискавам сок за това предпочитам да го ям Wink

# 9
  • Мнения: 20
На мен много ми помогна режима на Пиер Дюкан - почти елиминирах целия целулит, но има още какво да се желае.
Много водааа и сега се наливам със зелен чай.
Почнах и масаж с маслото на Икаров против целулит с антицелулитния диск на Орифлейм, дано да успее да го ликвидирам...  #2gunfire

# 10
  • Мнения: 40
Chernokoska, как прилагаше режима? Аз четох в книгата на Дюкан, че за махане на целулит е достатъчно да се правят само 2 протеинови дни седмично, а останалите 5 можем да си ядем всичко (здравословна храна все пак де).
На мен ми беше трудно така и затова направих само удърния период -5 дена и положението значително се подобри с бричовете.
А я кажете каква е тази работа с грейпфрута?  Thinking

# 11
  • Мнения: X
Това с грейпфурта е доста.... Sick горчива история. Сутрин на гладно чаша топла вода с 1 лимон и мед няма ли да стане..?

# 12
Аз бих искала да споделя моя така да кажа "опит" в борбата с целулита. Макар и да не съм от най-големите му жертви,мен (като активно спортуваща),също ме беше "връхлетял".От приятелка на майка ми ,разбрах че  най-голям ефект имат масажите. Аз се подложих на 20 масажа и за 1 месец кожата ми стана страхотна.Смъкнах 2 см от бедрата bowuu
Бих посъветвала,всеки който има финансовата възможност и естествено време да се подложи на антицелулитен масаж Simple Smile

# 13
  • Мнения: 40
И аз се бях освинила, но днес си пробвах едни къси роклета и много си харесах крачката (нещо, което отдавна не ми се беше случвало). Все си мисля, че се дължи на сокът от грейпфрут, с който се наливам от 2 месеца. Мине се немине и съм на 2 дни на сок от грейпфрут. Опитай Peace И много вода.
Обясни моля те малко повече за грейпфрута. Два дни само сока ли пиеш? Не ядеш ли нещо?
  bouquet

# 14
  • Мнения: 20
mama i lily прилагах си го стриктно, по схема 1/1. За въпросната 2/0 схема (2 протеинови и 5 дни с нормално хранене без прекаляване) Дюкан пише, че успешно помага, когато е съчетана с локални процедури (масажи и тн), но лично аз нямам наблюдения върху нея.

Общи условия

Активация на акаунт