СЕПТЕМВРИ"09 - 20

  • 12 124
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте и от мен!
Лошото време ми обърка плановете цял ден сме вкъщи, незнам вече с какво да ги занимавам девойките.

Пъпеш с най-голямо удоволствие ще отговарям на въпросите ти, ако нещо те интересува можеш и на ЛС да ми пишеш за да не занимаваме всички.
Чифлигарова много съжелявам за шарката, аз бих умряла от притеснение, колкото и да ме убеждават, че е безопасна. Бързо да минава.
Jenuaria Честито мила за хубавия резултат сега спокойно ще чакаш да се видите с бебка.
Аз съм посещавала и курса за бременни на 9 месеца там се запознах с Елена от училище МА-МА и в седмия месец заедно с таткото ходихме при тях да се учим как да се грижим за бебето. Много ни помогна подготовката сами си гледахме бебка.

# 16
  • София
  • Мнения: 679
Слънце  newsm59 Да си жива и здрава, много щастие и любов.

# 17
  • Мнения: 54
Да се запиша и аз:)
Атракция, ще помоля и аз за  stork-boy newsm44
slanceto.com , честит рожден ден, желая ти много прекрасни мигове и едно прекрасно бебе септември   bouquetрави
Поздрави от мен и дано спре да вали, че ще ми провали цялата почивка....ама май няма шанс.

# 18
  • Мнения: 53
discover честит ти момък Hug

slanceto.com , Честит Рожден Ден - нека всичко, което си пожелаеш да се сбъдне и септември да получиш най-хубавия подарък  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 123
Момичета здравейте Simple Smile

Слънце, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН. Да си жива и здрава и септември да се радваш на здраво бебече.

Jenuaria честио за резултата. Сега си отдъхни и се радвай и на празниците.

Нека и аз да ви се оплача. Резьервирали сме си за почивката 3 дни на морето, но сега в това лошо време изобщо незнам какво ще прави. А така се надявах да е слънчево Hug

# 20
  • Мнения: 118
Slanceto,честит рожден ден и от мен!Пожелавам ти най-вече здраве,другото можеш да постигнеш сама!А и на есен с песен да посрешнеш най-скъпия подарък!  bouquet nbirthday
Продължава синият бебевалеж.Честито на виделите пола! Hug

# 21
  • Мнения: 1
Здравейте ,мами!

Днес за деня на труда съм се разчистила ,та пушек се вдига Mr. GreenНо сега малко си почивам, че се поуморих вече.

Слънце 4РД!Здрава,усмихната,обичана!И здраво бебе през септември!  bouquet

На всички узнали пола -4естито!Аз още не го знам Blush

На болните мами и дечица  скорошно оздравяване!
Хайде продължавам да домакинствам Laughing

# 22
  • Мнения: 183
slanceto.com, честит рожден ден!  nbirthday  ura  party023 Да си жива и здрава, много щастие, късмет и любов. А през септември - здраво и хубаво бебче! Весело изкарване на празника!

Чифлигарова, съчувствам ти! Дано малката да я изкара по-леко тая гадна варицела и се моля ти да не я прихванеш.  Praynig А рождения й ден наистина ще трябва да отпразнувате след като оздравее, но все пак ще си бъде празник. Сега важното е бързо да се оправи, за да бъдеш и ти по-спокойна.

Jеnuaria, много се радвам за добрите резултати от амниото и честита ти госпожица. Сега на спокойствие можеш да празнуваш без излишни тревожни мисли.

detelini весело изкарване на двете сватби, особено на утрешната. Сигурно много се вълнуваш, че сестра ти се омъжва. После пусни снимки от събитието.

mim4eto007, и на теб не съм честитила още за двамата мъже, които очакваш.  Grinning Да са ти живи и здрави, пък наистина вече можеш да се наречеш мъжка мама.

discover, честити сини гащи и на теб. Не се ядосвай, то това лошо време провали на много хора плановете, включително и моите, но пък важното е да сме здрави. Дано все пак последните почивни дни ни зарадват с повече слънце и по-малко дъжд.

# 23
  • Мнения: 19
Здравейте момичета. Първо да честитя на слънцето рожденният ден. Да си много усмихната и само хубави емоции.

Чифлигарова, дано Алекс изкара по леко шарката, пък рожденния ден ще си го направите макар и по късничко.

Честито на узналите тез дни пола на бебчовците  bouquet. Бягам сега хубава вечер на всики...

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
slanceto.com, Честит празник! Здраве, хубави емоции и сладко бебе през септември!  nbirthday
Ние с теб значи сме една зодия!  Mr. Green Аз след 5 дена ставам на 30!  Confused Малко ми е странно още, че ще сменям 2-ката с 3-ка!  Rolling Eyes

Чифлигарова, дано малката изкара леко болестта!  Hug

Днес работих- имахме изложение в съседен град и съм капнала от умора. Едвам изкъпах себе си и детето. И това мазане с помади, лейдис, ми е адски досадно! Направо докато го правя ми минават хиляди идеи през главата, като болния ми мозък днес роди следното гениално хрумване- да си цаня някой младеж да идва да ме масажира всяка вечер с тези мазила, че ми писна вече!  Embarassed

И съм силно обезпокоена, че ставам огромна. Корема ми е нещо страшно!  ooooh! С дъщеря ми имах такъв корем в 8ми месец. Накъде ще расте още 4 месеца още не ми се мисли! Че аз ако продължавам с тези темпове ще се търкалям през август! Не знам какво да правя вече! Не се храня толкова, а съм като бомбичка!  Tired

# 25
  • Мнения: 186
slanceto.com  bdbaloniДа си жива и здрава.Много късмет и хубави мигове.
Честито на всички мами узнали пола.
Чифлигарова много неприятно с тази шарка.Дано си я изкарала като малка.А на детенце да му мине бързо. Peace

# 26
  • Мнения: 183
Добро утро мили момичета!

Явно днес съм от ранобудните. То ако не бях на английски, щях да остана в леглото поне до към 10.00 часа.  Tired Днес тук се показа едно слънчице, та се надявам поне да вали по-малко от вчера, че това мрачно време ми се отразява страшно много на настроението.

LaDiDa, аз дето сега не ходя на работа, вечерно време също съм скапана и ми коства много усилия да изкъпя малката. Явно и малкото домакинска работа, която успявам да свърша докато тя е на детска, ми изцежда силите. Може би трябва все пак да започна да си пия витамините, че нещо все отлагам. Идеята за младежа много ми хареса.  Laughing И на мен това ми е много досадно задължение и честно казано не успявам всяка вечер да си намажа корема. Дано моя мързел няма последствия.

Пожелавам на всички ви един прекрасен и усмихнат ден!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Добро утро и от мен!


И аз съм от ранобудните! От 7 часа съм на линия!  Embarassed Честно казано тези часове, особено в почивните дни, са ми любими- тишина, спокойствие... пия си кафенцето, заедно с тънка филийка с шунка и краставичка, докато детето и мъжа спят! Всеки момент очаквам да влязат с гръм и трясък в стаята и лудницата да започне!  Crazy

kiαrrα , дъждът  е избягъл от вас и дойде при нас май-май... Много ме е яд значи, като стане така! Да се чуди човек къде да отиде в това време!

# 28
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро и от мен,
slanceto.com  честит рожден ден,със закъснение newsm51
Чифлигарова дано детенцето ти се оправи по-бързо.Наистина е неприятно,че се случва точно за РД,но може след това да го  направите Peace
Аз пък не си мажа корема всеки ден.Не се сещам и обикновено се мажа 1-2 пъти в седмицата.
От вчера пък имам гадното усещане,че ще ми се появят лошите екстри - хемороиди. ShockedС миналата бременност се появиха в 9м и беше кошмар.Сега малко подраниха и направо ми се изправя косата.Някой има ли такъв проблем?Моите са външни. Rolling Eyes
Тук времето се оправи,след вчершния дъжд и ще ходим на разходка.А утре испанците празнуват деня на майката. Crazy

# 29
  • Мнения: 5 026
3 пъти писах и се прецаква Операта  Crazy

Добро утро!  Hug

slanceto.com , жива и здрава да си   bouquet

Чифлигарова, по-добре сега да я кара,че после да пазите бебето. Да минава леко  Hug

За мазането-ползвам Еудермол 8, от кожен лекар ми е предписано, за много суха кожа, без лекарствени съставки.

Общи условия

Активация на акаунт