Survivor Tocantins

  • 2 356
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
И аз се радвам на серията Simple Smile
Dragon slayera за пореден път на ниво, няма такива изказвания Mr. Green нямам търпение да го гледам в пондероса при Брендан и Сиера  Laughing
Жалко че не дадоха повече от разговора му с близкия представям си какви разкази е имало  Mr. Green

За Стивън и аз имам съмнения... със сигурност знае че JT му е най трудния съперник на финала и вече зависи от това какъв човек е, дано парите не са му единствената цел. Иначе с последното изпитание изми срама от всичките предни Simple Smile

Продължавам да се чудя защо Ерин не искаше да гласува за Сиера в предната серия, на съвета даже го повтори. А и в по-предната тя даде идеята за Тайсън което спаси Сиера...

# 16
  • Мнения: 1 006
И аз съм  от гледащите, но въпреки коментарите за това колко е добър сезон, според мен има доста по-добри  Heart Eyes. Добре че е Dragon Slayer да ме разсмива, но май не му остава много Joy. Mr. Green Междудругото аз не мога да гледам клиповете от пондероса с Деби, дава ми ще не са за този географски район, а др  ми тръгваха. Имам още един въпрос някой гледал ли е предния сезон Gabon интересен ли е? Thinking

# 17
  • Мнения: 0
Исках Бенджамин да се мъчи, но вече ми е мъчно за него  Sad.
Аз пък вярвам, че Стивън няма да се обърне срещу JT.  Ще видим кой е прав.
За първи път ми се случва в някой сезон да ми липсват почти напълно първите епизоди  Simple Smile.  Кой кога и защо копа в пясъка...  Thinking  Много се проточват, един път седмично не е добре.
И аз не мога да гледам сега клиповете от Ponderosa, а не съм в България.  Не че ми се гледа много Деби...
Serene_, гледах Gabon, според мен не е нещо изключително, но все пак ти препоръчвам да го гледаш.  Обсъждахме го тук http://forum.robinson.btv.bg/index.php?showtopic=2711 . Темата е чиста, но форумът вече е съсипан.

# 18
Ето че и Coach си отиде - беше много жалък в този епизод. Той ми напомня на 12-13 годишно момче - с преувеличените си истории, наивността си, постоянните оправдания за неуспехите му. След последното изпитание, като легна и се загърчи направо се почуствах неудобно - толкова беше прозрачен.

Според мен победата на JT му е почти в кърпа вързана. Ако той стигне до финала с когото и да е от останалите, ще спечели без проблеми. Като се замисля може би е най-добре така - той има най-голяма нужда от тези пари, а и заслужава да ги спечели. Не беше само чар и тичане - той игра хитра игра с Coach и си осигури гласа му.

# 19
  • Мнения: 1 775
Според мен победата на JT му е почти в кърпа вързана. Ако той стигне до финала с когото и да е от останалите, ще спечели без проблеми. Като се замисля може би е най-добре така - той има най-голяма нужда от тези пари, а и заслужава да ги спечели. Не беше само чар и тичане - той игра хитра игра с Coach и си осигури гласа му.
Да, по всичко личи, че ще е JT, стига Таж и Стивън да не се обърнат срещу него. Чудя се, какво ли би се случило, ако например Ерин спечели следващия имунитет.

# 20
  • Мнения: 3
Странно защо по едно време и на мене ми дожаля за Coach но всъщност съм съгласен че доста преиграваше. Тоя човек да беше станал актьор щеше да е световна звезда вече Simple Smile Не е късно де, дано му предложат роля някъде. И текст няма да има нужда да му измислят  Laughing
След изпитанието за имунитет пресипналия измъчен глас който извади си заслужава да се чуе няколко пъти Simple Smile Както и монолога му на exile... Абе не може да се отрече че е един от най големите образи участвали в сървайвър.

При блога на Джеф обаче изгледах едно клипче в което той каза да очакваме предателство на финала... Не каза на кой но за съжаление най вероятния потърпевш е JT Sad  Confused

# 21
  • Мнения: 0
Може да е имало по-интересни сезони (аз още се колебая Fiji или Cook Island беше най-интересен за мен), но мисля, че никой не е бил толкова интригуващ и удовлетворяващ накрая.  Само изгонването на Таж ме натъжи малко.  Вярвах в Стивън през цялото време и знам, че щеше да избере Ерин за финала, но той и сам си го призна и така го харесвам още повече.  А JT изигра журито брилятно  Simple Smile .  Какво повече можем да искаме - Джеф беше на висота, журито - също, Бенджамин - уникален, Тайсън - прекрасен  Wink .  Още повече, като си спомня финалите на последните два сезона - Gabon и Micronesia - няма съмнение, че Tocantins ще ми остане един от любимите.
Сега с много усмивки и положителни емоции ще чакам вашите мнения  Simple Smile.

# 22
  • Мнения: 1 006
Момичета май са излезнали 14 и 15 епизод. Сега ги свалям да видим кой ще е Sole Survivor=  Laughing

# 23
  • Мнения: 3
aawww maayn...
както би въздъхнал JT Mr. Green

Олекна ми като видях че предателството за което Джеф говореше не се отнасяше за JT въпреки че и Таж изобщо не го заслужаваше. Но ако Ерин имаше няколко секунди повече време за оня пъзел, щеше да е много разочароващо да я гледам на финал със Стивън... Ясно е че и Стивън много искаше парите, но защо трябва да си разваля такова добро приятелство. Не знам какъв му беше проблема просто предупреди JT че много иска парите и не мисли че ще спечели финала ако е с него, с което да се отрече от уговорката за топ 2. JT щеше да го разбере, щяха да се изправят в честен спор един срещу друг, и биха станали още по-добри приятели. Това че после на финала си призна че е щял да избере Ерин не мисля че го оправдава, само можеше още повече да се изложи ако не си беше признал.
JT също май имаше колебания с което неприятно ме изненада, но въпреки подозренията му за намеренията на Стивън, направи единствения правилен избор въпреки че според мен дори Ерин повече заслужаваше да е на финала.

Аз съм доволен от сезона, стана един от най интересните и то с хубав край Simple Smile Чакаме с нетърпение Самоа.

А, и не че нещо, но да вметна че не сте само момичета тука Simple Smile

# 24
Нещата не са толкова прости. Лесно е на JT да спазва уговорката като е ясно, че ще спечели срещу Стивън. Не мисля, че той искаше парите по-малко от Стивън, а и представлението, което направи преди да напише името на Ерин беше умишлено изиграно за да го представи в най-добрата светлина пред журито. Все пак, той заслужаваше парите най-много и се радвам, че спечели.

Още не съм гледал клиповете на блога на Джеф, но исках само да отговоря на the watcher.

И аз чакам с нетърпение Самоа...

# 25
  • Мнения: 0
Снощи писах веднага след гледането, бях толкова щастлива, но беше много късно за разсъждения  Simple Smile.

Единственото, за което съжалявам, е че Стивън гласува срещу Таж.  В това отношение излезе по-глупав от JT, който се освободи от Coach, но без да губи гласа му на финала.  Стивън нямаше шанс да спечели възхищението на треньора, но си имаше много близък и верен съюзник - Таж.  Изкуши се, че срещу Ерин ще му е по-лесно на финал, но не знам как си представи, че Таж ще му прости и ще гласува за него.  Според мен най-хитро беше да гласува срещу Ерин, без да казва на JT.  Така гласовете щяха да са 2:2, можеше и Таж да отпадне, но поне Стивън щеше да е и с чиста съвест, и с един глас на финала.
 
Изобщо, не му беше лесно на Стивън.  Още на съвета, след като гласува срещу Таж, се видя колко много съжалява.  После, когато се терзаеше кого би избрал.  Харесвам JT, но той избра Стивън, когато беше 100% сигурен, че ще спечели срещу него.  Не можем да очакваме, че Стивън ще избере JT при положение, че 100% ще загуби.  Да му подари $1 000 000.  Е това е много глупаво... Аз още се ядосвам тайно за Ian в Palau...Той там се измъчи от мисли много повече от Стивън, но Стивън по едно време след въпросите на журито беше напълно съкрушен, че е разочаровал JT.  Добре, че JT показваше артистичните си заложби тогава и се оказа наистина широко скроен, и след съвета не продължи в тоя дух.  Дори ми се стори, че когато получи 100-те хиляди като любимец на публиката, предложи част от тях на Стивън.

Признавам, че и двамата играха добре, но трябва много да благодарят първо на Таж, после на Coach, на Тайсън, на кого ли не...
Само Брендън щеше да им види сметката, ако беше останал по-дълго в играта.  Ние тогава съжалявахме, че Брендън не бил говорил с тях, те не били говорили с него... Ами те първо нямаха нужда от него, второ - много добре са го преценили.  Не че не го харесвам, напротив.  Цялото жури ми хареса, май отдавна не сме виждали такова.

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 20:44 от Katie Melua

# 26
  • Мнения: 10
Хора в момента по AXN дават само по една серия Survivor Острови Кук, сезон 13, всяка събота от 13:00. Така ли е или аз пропускам нещо?

# 27
  • Мнения: 2 074
Моля ви пишете откъде мога да сваля 18 сезон -  не намирам в Мининова нищо.

# 28
  • Мнения: 1 775
Моля ви пишете откъде мога да сваля 18 сезон -  не намирам в Мининова нищо.
От мининова: http://www.mininova.org/search/?search=survivor+s18&cat=0

# 29
  • Мнения: 2 074
Моля ви пишете откъде мога да сваля 18 сезон -  не намирам в Мининова нищо.
От мининова: http://www.mininova.org/search/?search=survivor+s18&cat=0

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт