Доволни ли сте от живота?

  • 3 163
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 814
Не се оплаквам, но може и по-добре.

# 61
  • Мнения: 60
Да защо не щом сме здрави значи всичко е наред. newsm44

# 62
  • Мнения: 156
Не искам да ви вкисвам петъка, но дали сте доволни или не от живота си, не променя факта, че след 50-60 години (почти) всички, които сега пишат в този форум ще са мъртви....а нямате представа колко бързо ще минат тези години....като едно щракване с пръсти. Още по-гадното е, че тогава няма дори да можете да се обърнете назад и да си кажете "ееее, добре си поживях, мамка му", защото както знаете мъртвите не могат да се обръщат назад нито да говорят.
Ако всички започнем да мислим така - то да лягаме и да умираме. Точно за това се радвам на живота колкото мога. А и не се знае след 50 години какво ще "родят" някои гениални мозъци - може пък и да измислят хапче за подмладяване Grinning

# 63
  • Мнения: 2
ами честно казано не особено,защото се налага да сме отделно с моя съпруг,поради липса на работа в Русе,принуди се да работи  строителство извън града,много ми е мъчно понякога ми става гадно и обвинявам себе си,но съм спокойна че той е добре и това е за наше добро,а толкова много ми липсва не мога да ви опиша

# 64
  • Мнения: 703
НЕ.Но не се оплаквам.

# 65
  • Мнения: 61
  Не се оплакваме,защото няма на кого   Joy Всичко сме постигнали с мъжа ми с кански усилия,затова ни е ценно и мило всяко наше постижение.Животът е труден,спор по въпроса няма,но както беше казал някой "с проблемите усещам че съм жив" Rolling Eyes
   Да сме живи и здрави,да срещаме обич и подкрепа!!! Peace

# 66
  • Мнения: 3
Животът е хубав ! Доволни сме цялото семейство и дано така продължава да бъде.

# 67
  • Мнения: 13 512
ДОВОЛНА СЪМ!!! Hug
Имам всичко което ми трябва за да съм щастлива - грижовен татко, прекрасни здрави  Naughty деца, покрив над главата си!
Не разбрах- твоя татко ли имаш предвид?

# 68
  • Мнения: 48
Според мен в анкетата между "не се оплакваме" и "преливам от щастие" има поне още едно ниво... Thinking
Що се отнася до мен, и съм доволна, и съм щастлива.
Малко ексцентрично подхождам към живота и мисля, че това е печелившо.
Имала съм страхотни периоди -
удивителни пътувания, незабравими преживявания,
хиляди образувани спомени,
образование, за което много съм се борила,
мечтаната работа,
мъж, който много обичам, който много ме обича, много се грижи за мен, много ме ядосва,
много спорим и се караме, много жертва заради мен.
Прекрасна дъщеря, с много радости, с много създадени проблеми.
Хубави, лоши моменти,
сълзи от щастие, от раздели, от нараняване, от загуби.
Доволна съм, да. Безкрайно.
Ежедневна, ежеминутна, ежесекундна борба.
А аз съм борбен човек.
 Simple Smile
Оценявайте всичко.
Джордж Гарлин пък казва, че "животът не се мери с броя вдишвание, които правим, а с моментите, които спират дъха ни".
Спирайте дъха си често.
"Най-същественото е невидимо за очите", добавя малкият принц.
 Simple Smile

# 69
  • Мнения: 4 434
Не се оплакваме Twisted Evil

# 70
  • Мнения: 4 176
Не искам да ви вкисвам петъка, но дали сте доволни или не от живота си, не променя факта, че след 50-60 години (почти) всички, които сега пишат в този форум ще са мъртви....а нямате представа колко бързо ще минат тези години....като едно щракване с пръсти. Още по-гадното е, че тогава няма дори да можете да се обърнете назад и да си кажете "ееее, добре си поживях, мамка му", защото както знаете мъртвите не могат да се обръщат назад нито да говорят.
Ми то за това се живее на този свят Simple Smile
А и баш ми дреме, че съм ритнала камбаната когато това вече е факт. Живея сега и се радвам, а като пукна тогава ще се вкисвам.
Такива изказвания само могат да ме радват, че съм все още жива, докато ти май си умрял вече. Почивай в мир!

Извинявай за въпроса, но ти имаш ли деца? Щото ако имаш- защо сте ги правили, като и те ще стигнат там където ти така цветно описваш? Разбираш ме на къде бия нали?

# 71
  • Мнения: 111
Изключително съм доволна, имам всичко, което една жена може да иска - прекрасен и грижовен съпруг, дете, образование, страхотна работа.  Да, щастливка съм!  Hug

# 72
  • Мнения: 1 740
Не се оплакваме.

Общи условия

Активация на акаунт