Идват лято и море, Дюкан по бански ще ни съблече - 180

  • 22 624
  • 478
  •   1
Отговори
# 435
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
mmm_Tatitt, страхотна си скъпа. Пожелавам ти дълъг и безоблачен семеен живот, а скоро да се похвалиш и с новината за малко ритащо бебенце в коремчето скъпа.

# 436
  • София :(
  • Мнения: 215
    Добра ви вечер  Hug
   Tatitt, прекрасна булка си, много щастие и дълги години ведър съвместен живот  Hug
   На всички пожелавам режимна, минусова нощ  Hug Hug Hug
                                                             

# 437
  • Мнения: 899
Привет девойки  Hug

Аз днес нямам изкушения, не ям агнешко, е салатите малко ме примамваха... Но пък ходихме на идеалното място за Дюканки: "Скара Бар"  Laughing . Има само един вид пиле, но пък много вкусно бре... намуах се с пържола и айрян.

Оплаквам се, че напоследък нещо много ми е паднала мотивацията, признавам си, че ми се повръща от месо и си мечтая пак да съм вегетарианец Sad . Надявам се да издържа още колкото е нужно, но ми е ужасно трудно. От време на време в П дните прегрешавам с някой зеленчук, не ям достатъчно, защото направо ми се гади. За сега тези дни задържам, даже имах покачване, от риба не свалям, оф. Помрънках си, моля ударете по едно рамо или шут. Не знам как да се стегна, не мога да се откажа, ама не знам и как пак да правя вярно нещата.

Татитт, прекрасна булка си, направо будиш възхищение с красота!   bouquet

# 438
  • Мнения: 300
Umbra,не те познавам аз съм нова но я сте стегни че....ние новите нали трябва от вас да се учим....стягай се и утре се похвали с минусче Hug

# 439
  • София
  • Мнения: 1 741
     Ето ви три нови снимки от днес http://www.snimka.bg/album.php?album_id=366789&pid=12064146

# 440
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Леле Яжке, евала ти казвам и шапка ти свалям.   chef
vilka42, milagosp, denipetkova, chernokoska, Jenusha, Боби1973, chugra, sanny3, tonya_dr, keji, soft_flame, pav69, kaneamea, lusita, an4etoo, Gardenia, HotChili, mandragora_b, ronito, veni0606, Деър, luucci, nartsisa , Леле колко народ на балкона.

# 441
  • Мнения: 20
Днес тотално се издъних..... няма да обеснявам с какво и с колко, но направо ме е срам от себе си! Истинска свиня!
 newsm61 smile3511 newsm61 smile3511

утре се връщам във 2-ра фаза... поне до края на седмицата...

ама че съм ..........  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 442
  • Мнения: 3
Татитче, и аз се присъединявам към пожеланията за дълъг и пълен с радост семеен живот   bouquet
chernokoska,  що така, девойко newsm78 Поне дано си е струвало! Нищо, ще ги свалиш, не се ядосвай!
Яжка, поздравления!
Снежка, Hug, как вървят нещата при теб?
Бижу, многогадно това, съжалявам и ти съчувствам. Дано скоро мине, че много боли, знам  Hug
mimensita, мастерче,музичка  Hug
Сисита, браво на вас, чакам отчета!
ВИКИТО - страхотно звучи тази рецепта. Жалко, че не си падам по готвенето, ама ще взема да се престраша  Party
Dari68, пак ще пропусна срещата. А дано на следващата да не съм на работа.

Поздрави на абсолютно всички - режимни и не чак толкова през този прекрасен ден. Айде от утре пак в релсите Hug Hug Hug
Лека нощ и прекрасни сънища.

# 443
  • Мнения: 207
 Привет отново!
   Яжка ти си ми една от любимките нали съм ти го казвала HugГледах снимките ами страхотна си Peace,ако позволиш ще ти кажа че е време да поскъсиш блузките и да ги повталиш.С панталон си страшна мацка newsm51 парче и половина  newsm10
  Другата любима съфорумка Чернокоска има проблем май с ГГЗ Joy Не се отчайвай и не се връщай във втора.Просто утре коригирай храната и без това сме на чисти протеини нека са колкото може по-чисти и след 7-8 вечерта пий само вода или най-добре чайче билково.При мен помага без грешка след галите,а чайчето съм си го донесла от България и сега ще напълня куфара пак с хубав български билков чай.Пробвай и пиши после резултата  love001
  Като заговорих за красавици къде е Тумбичка 4470 Пиши ни липсваш Hug
Гушки за всички Hug Hug Hug

# 444
  • Мнения: 20
tqna, ах колко си мила!  Embarassed   bouquet направо ми повдигна настроението, което беше на 0, заради днешния ГАЛА ДЕН... сега колкото и да късно, пия едно кафе и се качвам на велоаргометъра да си изкарам напрежението върху него и утре ... най-протеиновия протеинов четвъртък ...
Jenusha, струваше си.. ометох де що ядене видях, наблягайки на бадемите и тортата (добре, че агнешко не обичам, че не ми се мисли иначе  Joy )

Чувствам се по-добре наистина след тази подкрепа! Любимия ми форум!!!   bouquet

# 445
  • Мнения: 5
здравейте мацки!! Hug Hug
Татит-прелестна си!!!Изобщо човек не може да повярва че си била дебела-толкова си фина и елегантна!!
 newsm74 newsm74 newsm74
Волна пеперуда-ти си красивата вуйна на сладката булка!!!
 smile3525 smile3525
Яжка-ти си нов човек!!
 smile3501 smile3501
момичета-благодаря Ви,че ви има.Аз достигнах килограмите които калкулатора на доктора ми бе определил-80.Но нали преди месец си поставих по амбициозна цел свързана с телесния индекса /така май се казваше/  74 кг.Но така се харесвам и отново ще си променя линийката и вече от два дена съм в 3 фаза.Сякаш определено ме страшее дали ще издържа-това са 270 дни.
Отдавна съм във форума и знам,че ако имам проблеми-вие сте насреща.Дано всичко бъде точно за мен!!
 newsm10 newsm10 newsm10
Обичам Ви и лека вечер!!! newsm51 newsm51 smile3524

# 446
  • София
  • Мнения: 336
Викито  Hug Hug Hug Давай да се стягаме, че това на нищо не прилича...  Twisted Evil
Ето снимки от Прага - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=374022&pid=12072327
Паролата е 1983.
Хубава и отслабваща вечер от мен Hug

# 447
  • София :(
  • Мнения: 215
    Добро утро  Hug
 Да се погрижа тази сутрин за кафето  Grinning

                       

  И да си помрънкам  Sad, сега с двете килца си играем на еди ми, ела ми между 88 и 90 кг, не е човешко ви казвам, тъкмо се зарадвам и хайде пак обратно... Май е време да сменям схемата, хвалите 5/5, гледам, като ще я подхвана и аз, белким има ефект. Малко ще ми е терсене с броенето, ама ако има проблем ще се връщам в детската градина  hahaha
  Слънчев, красив и спокоен ден ви пожелавам  Hug

 

# 448
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Добро утро на всички! Hug
Мименситке-Благодаря за кафенцето и закуска Hug  bouquet
Ниалка, Мис Тайра  - супер сте Hug  bouquet
desinceto82,tony-radi-Добре дошли Hug
Volna peperudka-Много сте красиви!!Живи и здрави да сте!!  bouquet
mmm_Tatitt-Много сте хубави !!! Hug
Бижy-Оздравявай по бързо Hug  bouquet

Аз от няколко дена ставам по късно от обичайното и това много ме радва, дано да се задържи така.

# 449
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен. Снощи си мислех, че днес ще намеря нова тема и се наточих за първа страничка, ама не било...

mimensita, стискам ти палци скоро да почне едно стръмно спускане надолу  Hug Благодаря за кафенцето.
YuNI, нещата ще си дойдат на мястото, не се притеснявай, дано да се наспиваш вече като хората  Hug
happysmile, тази Златна Прага много хубава.. Ами ти - още по-хубава. Hug
рошава, браво, лека трета. Ще издържиш, как не - толкова много си постигнала и издържала, няма да се даваш  Hug

При мен днес гадното покачване спря, надявам се от утре - П дни, да тръгне надолу. Не мога да хвана никаква закономерност. Ям си, общо взето, все едно и също, а организмът се държи абсолютно различно. Шантава работа  newsm78

На всички - лек, хубав, спокоен ден с много минусчета! Как се работи след толкова почивка обаче, не знам  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт