остъкляване на тераса-за и против

  • 12 476
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 830
Против съм, моите няма да си ги пипна въпреки, че съм със 3-ри.

# 46
  • Мнения: 109
Живеем в блока от 1969г.До преди 4 год. и аз бях против.Терасата/ там  са ни спалните - по проект/ ми гледаше полянка.Чистота и тишина.Сега ще си я остъкля,защото сега гледа вече булевард и метро/което при нас не е покрито/.Шума и мръсотията  са неизмерими.

# 47
  • Мнения: 5 953
Не изчетох цялата тема,затова се извинявам,ако някой е писал нещо по  въпроса.
За да няма проблем-подът на терасата трябва да е топлоизолиран,таванът-също.А отгоре-т.е. пода на терасата на съседите/ или покривната плоча,или козирката -въобще каквото е отгоре/трябва да се направи хидроизолация.Тогава няма да има проблем нито със студа,нито с влагата.

# 48
  • Мнения: 2 100
Здравейте,много е нахално,но да Ви попитам-според Вас трегерът под прозореца,свързващ спалнята с терасата носещ ли е/блокът е от 82 година-панел

Трегер не се маха  Naughty Иначе и аз съм против приобщаване на терасата. Трябва да има въздух, а и ако нямате друг балкон или сушилня, най-лошата услуга, която може да направите на детето си, е да простирате дрехи вътре в апартамента  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 19
Цитат
Понеже си имаме една тераса,и хем ми беше хубава отворена,хем ми писна всеки ден да я чистя,решихме проблема,като я остаклихме

ТОЧНО ТАКА!
Не се налага да се чисти за едното кафе и цигарка на месеца веднъж а цяла зима да е в мизерия...

# 50
  • София
  • Мнения: 38 628
Вчера почистих само малка част от терасата и направо не знам как ще я мия цялата!
И ние цяла зима не сме я пипали. Sick

Общи условия

Активация на акаунт