Ясновидци 2 - трета тема!

  • 27 216
  • 387
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 214
Ясновидци 2 като цяла ми хареса.
  Но като че ли първият сезон нещо ... беше нагласен  Thinking На тази Ивелина от първия сезон й текат реклами по известните телевизии ... пълна измама! Тя явно като повечето хора иска да прави бизнес с участието си и в Ясновидци 1. Освен това системата е със СМС - напиши име, рожденна дата и възраст. Като че ли тя като ходи на почивка във Видин, а аз съм в Силистра от такова разтояние ще може да каже нещо, та камоли и чрез смс.  Confused Хората са ми казали, че смс системата е пълна измама

# 376
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
Здравейте, бих искала да помоля за координати на Христо на лични и също ако може да ми кажете има ли тарифа ?

# 377
  • Мнения: 0
Христо Христов има нов сайт http://www.hristohristov.info/index.php

# 378
  • Мнения: 802
Михали Наков от ясновидци ще гледа вече и в Пловдив от началото на септември .

# 379
  • Мнения: 802
Михали Наков от ясновидци ще гледа вече и в Пловдив от началото на септември .

# 380
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
момичета питах и в друга подобна тема, но никой не ми отговори, търся спешно координати на човек на име Ангел, който се занимава с радиестезия. Доколкото зная живее в Дианабад.Моля ако имате телефон ми пишете, може и на лични.

# 381
  • Мнения: 6 417
Аз имам на радиестезиста Георги от първия сезон.

# 382
  • Мнения: 326
Здравейте момичета
има ли някоя от вас която е ходила при Христо Христов да ми каже с какво впечатления е останала... ? аз имам записан час за 12,05 и много се вълнувам Simple Smile))

# 383
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
Здравейте момичета
има ли някоя от вас която е ходила при Христо Христов да ми каже с какво впечатления е останала... ? аз имам записан час за 12,05 и много се вълнувам Simple Smile))

аз не съм доволна

# 384
  • Мнения: 54
Жалко, че тази година не пуснаха и Ясновидци 3. Никога не съм ходила по врачки, но самото предаване ми беше много интересно. Дано все пак пуснат и трети сезон!

# 385
  • Мнения: 326
хммм ще отида и ще видя какво ще каже... Simple Smile после ще разказвам.. Simple Smile

Последна редакция: нд, 09 май 2010, 16:36 от darla87

# 386
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Здравейте момичета
има ли някоя от вас която е ходила при Христо Христов да ми каже с какво впечатления е останала... ? аз имам записан час за 12,05 и много се вълнувам Simple Smile))

аз не съм доволна
Защо така? Как минава процедурата?

# 387
  • София
  • Мнения: 6 260
Жалко, че тази година не пуснаха и Ясновидци 3. Никога не съм ходила по врачки, но самото предаване ми беше много интересно. Дано все пак пуснат и трети сезон!

И аз така, ама компенсирам като гледам "Битва екстрасенсов" (9 сезон, вече 9 епизода).  Peace Според мене е по-добро от нашите "Ясновидци". Виж, английският оригинал не съм го гледала.

Общи условия

Активация на акаунт