''Велико Търново и региона''

  • 35 739
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3
Здравейте,
аз също подкрепих писмото, това е ужасяваща история и се надявам, със или без правописни грешки ,тази инициатива да има успех

# 256
  • Мнения: 1 546
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖИ! ДА Е УМНО, ЗДРАВО И ДОБРО ДЕТЕ!
Hug

# 257
  • Мнения: 1 763
аз да се намеся с моя проблем  Mr. Green

коя беше яслата с име "Слънце" ?  newsm78



Ясла "Слънце" се намира до До Езиковата гимназия  Peace

По новините казаха, че момиченцето снощи е заминало с майка си за Полша  Sad Дано да успеят да го върнат при баща му, очевдидно това е желанието на детето.

# 258
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Честит рожден ден на БОЖИДАРА! Нека расте здраво и щастливо дете!

Благодаря за изказаното мнение за дерматолозите! Аз в крайна сметка отидох при Моллова, т.к. имах нейн телефон и успях да си запазя час по този начин в последния момент. Прегледа ме за 2 минути, но като за без пари-толкова  Rolling Eyes. Ще се ходи в Сф  май.

Много моля, използвайте бутона "Проверка правопис" преди да публикувате Peace
От този бутон впечатленията ми са, че не открива никакви грешки! Аз лично не виждам полза от използването му.

За йога-тук в града има една инструкторка, Петя се казва. Ако проявявате интерес мога да проуча за координати.

Включвам се и аз с една оферта за 1-ви юни:

Във Велико Търново пък след 17.00ч. в парк “Марно Поле” всички малки и големи ще се забавляват и печелят подаръци от ПроКредит Банк. Малчуганите и техните родители ще играят и ще се забавляват с песните и танците на Формация "Патиланци" гр. Горна Оряховица и Фолклорен ансамбъл “Търновче” гр. Велико Търново.  Много игри и награди осигурени от Прокредитбанк, Кармела ООД и сладоледи Аморе. Водещите ще направят празника неповторим. Екипът на Радио FM+ организира благотворителна томбола , която ще събира средства за  ДМСГД /Дом за медико-социални грижи за деца/ гр. Дебелец с филиал в гр.Велико Търново.

# 259
  • велико търново
  • Мнения: 585
това предложение много ми хареса и мисля да се възползваме от него.благодаря ви

# 260
  • Мнения: 686
 Честит рожден ден на Божа, да расте здрава и щастлива!
 Ужасяваща история Sad
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=143238
http://www.monitor.bg/article?id=200403
http://www.dnes.bg/article.php?id=71689

# 261
  • Мнения: 658
Вече не съм сигурна че искам да дарявам нещо за Дебелец-тези деца имат нужда от друго-всеки ден минавам край дома на Триъгълника-те са затворени вътре,тревата в двора е скрила вече и пързалките #CrazyНа това хубаво време те са  затворени,само писъците им се чуват Cry.а аз водя детето си на съседната площадка и сърцето ми се свива Cry

# 262
  • Мнения: 60
добро утро, моят хубостник се (ни) събуди в 5.30  Shocked

pepi111, мога да ти препоръчам д-р Кокева - дерматолог - идва от София един път в месеца да преглежда в хотел Премиер. Тамошото козметично студио е нейно.
Не помня колко струваше прегледа... Но няма смисъл да ходиш в СФ, като тя идва тук.
ако й напишеш името в гугъла, можеш да прочетеш инфо за нея...

хайде да пия кафето, че....днес не знам как ще издържа  Tired

# 263
  • Мнения: 135
Нещо не успях вчера да го изпратя-даде ми, че адресите са невалидни....Що се отнася до правописните грешки, аз съм филолог и ми прави голяяяяяяяямо впечетление, но когато човек действа емоционално, няма време да с провери правописните грешки,....По същия начин дори и аз правя някои, може би, в бързината, тече по-бързо мислълта, а не пръстите на клавиатурата.....Аз пак ще пробвам да го пратя.... Снощи дадоха пак репортаж по Нова....Направо настръхвам пак като го гледам и не знам....Лошото е, че вече момиченцето е в Полша, а тамошните власти трудно ще го пуснат, нашите пък, ако не е натиска на медииите, няма и пръста да си мръднат....Гордея се, че съм българка, но България в лицето на нашите политици и закони само ме карат да се замисля какво правя тук все още....А нали надеждата, че някой ден ще се оправим не умира.....Вчера обсъждали Закона за пътищата...с 10 човека народни представители....Може ли такова нещо?Хайде стига съм философствала....Приятен прохладен ден на всички....И дано да става поне мъничко за разходка....

# 264
  • Мнения: 135
На мамамими....аз лично съм носила дрешки и обувчици в Дебелец.....Като се роди Коки и всички момичешки(освен някои за спомен) сме ги дали там.....но там са до 3 годинки....Тук не сме идвали, но си права за състоянието на детското заведение....Кръстницата ми ходеше тук с дъщеричката си на раздижвания и гимнастика и беше потресена от картината вътре, аз не съм ходила и не знам как е там....Има едни мами от Работилница за Надежда...., бях им писала, помагат на дечицата, но не знам до каква степен се разпростират възможностите им....Ако имаш някакви идеи...споделяй....

# 265
  • Мнения: 263
 Момичета, постът ми ще бъде безкрайно гневен и тъжен, така че ако не желаете да се разстройвате може да го пропуснете.

 Току-що разбрах за съвсем скорошен случаи в търновското АГ. 24 годишно момиче, нормална първа бременност, никакви усложнения, раждане в 9 месец, тегло на детето 3,100. До тук всичко чудесно. ОБАЧЕ!!!! Изражда д-р ПАНЬОВА. Не преценява, че жената е много тясна за естествено раждане и се започва едно скачане и блъскане по нея. Жената е цялата в синини и травми, но най-сериозният проблем е, че ЧУПИ ВРАТА на детето!!!!!!!!!!!!!! Карат го по спешност в Плевен, но работата вече е била ясна. Детето умира.

 Мили бременни момичета, не си и помисляйте да раждате при тази некомпетента вещица!!!! Съветвам с най-добри чувства всички да постъпят отговорно и съвсетно към здравето на детето си и своето собствено и да родят в Плевен.

 Надявам се, че Господ вижда всичко от горе и няма да прости  Praynig

# 266
  • Мнения: 135
Не я познавам,но.... Praynig за малкото същество...., а на майката-сили да се възстанови по-бързо...., макар раната да остава завинаги!

# 267
  • Мнения: 276
Хм,тая докторка ..........просто нямам думи за нея.На 29март моя приятелка ражда при нея.След като я изписаха се видяхме момичето не можеше да си седне на дупето.Освен многото шевове имаше синини по ребрата.Тая ''лекарка''и скачала отгоре и е крещяла ''давай по бързо че няма време''Напъвала е даже и без контракции и затова е получила толкова много разкъсвания.
Нека Бог да бъде с майчицата и да се зареди с много търпение и кураж.

# 268
  • Мнения: 222
тази докторка явно е истинско чудовище... такива като нея трябва да бъдат лишени от лекарски права за да не правят злини на хората!!!


ще използвам поста и да ви питам знаете ли къде се продава ленено семе?

# 269
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532

ще използвам поста и да ви питам знаете ли къде се продава ленено семе?

пикадили

Общи условия

Активация на акаунт