''Велико Търново и региона''

  • 35 737
  • 300
  •   1
Отговори
# 270
# 271
  • Мнения: 268
 smile3555
Струва ми се, че май е време да сменям лекарката......

# 272
  • Мнения: 180
smile3555
Струва ми се, че май е време да сменям лекарката......
Изобщо не се бави,обаждай се на Хаджирадев  Hug

# 273
  • Мнения: 276
smile3555
Струва ми се, че май е време да сменям лекарката......
Изобщо не се бави,обаждай се на Хаджирадев  Hug

И аз така ще те посъветвам Peace

# 274
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
bialkova, аз не те съветвам същото, защото Хаджирадев се пенсионира преди твоя термин Simple Smile
Каквото и да решиш - желая ти здраво бебче и лека бременност (като моята досега Embarassed )Simple Smile

# 275
  • Мнения: 115
Здравейте момичета отново.Искам да искажа искрените си благодарности на  *Iman*за координатите на др.Георгиев.Разбра се от къде е проблема и по случайност той е и невролог така че информацията която ми даде *Iman* беше максимално полезна   bouquet  bouquet  bouquet  bouquetДругия път като идваме по Търново специално ще си уговорим среща да почерпя.
Аз съм родом от Горна Оряховица но по стечение на обстоятелствата вече 12 години живея в Шумен.С моя сме заедно от тогава и в продължение на 7 години опитвах да забременея,бях ходила при де що лекар бях чувала докато не ми казаха за др.Хаджирадев.Мога с ръка на сърцето да заявя че ако не бях попаднала на него двамата с мъжа ми сега нямаше да се радваме на малката Мая.При разговорите си е грубичък но това не ми направи впечатление защото исках да родя,хич не ме и интересуваше как ми говори.Втория ни разговор вече беше ни опознал и беше много приятно,понеже не можах да го открия разбрах от кое село е и човека ни прие в извън работно време в дома си(нещата тогава с мойто здраве бяха меко казано плашещи),погледна на проблема много сърдечно и резултата е на лице  Heart Eyes След това чух и не дотам приятни неща за него но е факт че на нас ни помогна за което ще съм му благодарна до живот...........
Извинявам се за дългия пост и отново МНОГО БЛАГОДАРЯ *Iman*  bouquet  bouquet  bouquet

# 276
  • Мнения: 141
Момичета, от няколко места ми похвалиха детската ясла в Дебелец. Малко е далечко, ама там деца със сиропи не приемали, както и винаги имало свободни места в яслата, пък и много хубаво ги гледали. Мисля като резервен вариант там да се насочим.
С коя мама можем да се комбинираме и да си поръчаме от веселите тениски?

# 277
  • Мнения: 6
С коя мама можем да се комбинираме и да си поръчаме от веселите тениски?


ние с Надето мислим да си поръчваме  Peace хайде утре ще ти пиша на ЛС  ,че сега бебо се разрева  Crazy

# 278
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Добър вечер на всички Simple Smile
Ние днес скучахме и си седяхме вкъщи.
За д-р. Паньова нищо хубаво не мога да кажа, имах една среща с нея докато бях бременна, засили се да ми изписва наизуст медикаменти, без да ми пусне никакви изследвания. На всичко отгоре се държа грубо и подигравателно, не е ясно защо. Никога не бих родила при такава жена. Това, което се е случило е ужасно. И изобщо това скачане по ребрата на родилките ми се струва голяма диващина. В родилния дом имаше една жена, която беше с ужасни болки в гръдния кош и синини точно от такива "похвати". #Cussing out
Какви точно деца има в дома на Триъгълника? С уврежания ли са?Никога не съм знаела точно.
Но и на мен като една мама по-горе ми прави впечатление,че дворът е обрасъл, никога не ги извеждат и най-лошото е,че само се чува плач от там. Един път бях с количката на пейка точно до оградата и явно някоя лелка така жестоко овикваше някое от децата,а то горкото се скъса от рев, сви ми се отвътре.
 Sad Според мен не е редно да не ги извеждат и кой ли знае какво става вътре.

# 279
  • Мнения: 295
Относно децата от този дом-аз сега разбирам,че това е дом,но нали не съм се вясвала толкова в парка...Струва ми се,че няколко пъти обаче засичам деца/според мен от дом/ с учителки в парка,бяха около 4-5 годишни,та може да ги извеждат понякога в парка.
Може ли някой,който е по-наясно да разясни колко големи са децата и от какво имат нужда?И дали някоя мама ги е посещавала скоро?Може би някой от ДБМ ще се включи...

# 280
  • Мнения: 6 442
Момичета,може ли да ви попитам,има ли обществена пералня в Търново?

# 281
  • Мнения: 60
Сегаааа.....
искате ли да ви разкаже поне 1001 истории на "великия" ви д-р Хаджирадев???? и не само с пукнати ребра,ами и със смъртни случаи!!!!
искате ли да ви разкажа 1001 истории с разкъсвания при раждане, при който и да е доктор???

За пореден път ще кажа, че за всеки доктор може да се чуе какво ли не! И при положение, че не сте били там, за да видите какво е било и как е било, моля да не охарактеризирате и давате определения за професионализма на когото и да е!!! нито ви приляга, нито имате достатъчна квалификация, за да се изказвате!

Не знам който иска да ражда в Плевен, който иска в ГО....Аз не мога да си представя, ако почнат контракциите как ще издържа да стигна до Плевен, без да родя по пътя....но явно може. Последната мода е търновки да се насочват (по свое усмотрение), да раждат в Пловдив в частна клиника...нямам думи....И все си мисля, че "каквото ти е писано, това ще стане"....

СЪжалявам за бебенцето  Praynig

Грозното Пате, мисля, че имаме такава пералня на Картала. тя е до един бебешки магазин, ама ако искаш на лични ще ти обяснявам...




# 282
  • Мнения: 96
Грозното пате има обществена пералня до Гум - "навигатор"


# 283
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Грозното Пате, има перални на Триъгълника, на Картала, На Центъра и поне още 5 на места има. Кажи за къде искаш?
Колкото до докторите - моят съвет е да се срещнете с човека и ако не Ви допада да не ходите при него. Ходила съм при д/р Паньова - не ми вдъхна професионализъм, д-р Витанова - клюкарка от класа, д-р Ангелов - харесва ми, но често забравя да си вдига телефона, а и не изражда, Ножарова я предпочитам, но тя не следи бременни.
polinita , до Плевен се стига за час, долу-горе толкова би пътувала Софийска бременна в задръстване, че даже и повече, всеки е свободен да реши сам за себе си.

# 284
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Полинита, аз лично казах какво ми е впечатлението от нея от среща очи в очи....и нищо не си измислям - мисля ,че имам право да го кажа.Всеки решава къде и при кого да роди. За мен въпроса и приключен. Peace

Общи условия

Активация на акаунт