Как се справяте с разделите?

  • 3 056
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 098
Как се справям ли?.. Thinking
С бутилка водка и подходяща компания.. Embarassed Sunglasses
Ех, завиждам ти  Crazy
Жалко, че хич не ми върви пиенето, иначе и аз щях да пробвам  Peace
15 години си е бая цифра откъдето и да го погледнеш  Sad

# 31
  • Мнения: 6 993
Оу, и аз бях решила да пия.
Имахме в къщата само вино и ракия.
Погледнах двете бутилки, замислих се, и си рекох, че той даже и не заслужава да се напия за него  Laughing
Чак такава жертва, айде няма нужда.

Щото не пия алкохол, де.
Иначе може би по-лесно щях да се прежаля  Joy

# 32
  • Мнения: 2 175
Всъщност просто имах късмет..

Трябваше да отида сама до Вн и да си събера нещата..Бях се подготвила за дълга и тягостна вечер и нощ..
Сигурно ми е личало, защото приятелят ми реши да вземе нещата в свои ръце..
Дойде с мен..взе си хотел и каза, че ще ме чака..

При това положение доста бързо се справих..отне ми по-малко от 2 часа..
А след това купих бутилка водка, любим шоколад и свещи и отидох в х-ла..

Беше съвършенното "сбогуване" - от терасата - прекрасна гледка към входа на морската градина, морето и тн.. свещи, музика и рамо, на което да си порева..( за 5 мин. де)  Embarassed Embarassed
 Sunglasses Wink

# 33
  • Мнения: 212
Изключително тежко преживявам раздели. Винаги съм имала сериозни връзки ( с изключение на една,която беше кратка) и разделите са ми се отразявали коя от коя по-зле. Изпадам в депресия два-три дни,а след това в много дълга апатия...
Не искам да си мисля,ако недай си Боже се разделим с приятеля ми колко време ще го преживявам Praynig

# 34
  • Мнения: 115
Изключително тежко......
Когато аз съм инициатор за раздяла - обмислям дълго, понякога прекалено дълго и отлагам във времето очевадния край. Една година отлагах такъв край.... и това може би ще остави следа върху целия ми живот в последствие - разминах се с нещо много красиво....
Когато трябва да приема факта, че приятел е решил да продължи по пътя си, без мен - е още по-тежко..... Повече от половин година се опитвам да се събера след такава раздяла, но.... не успявам....

# 35
  • Мнения: 0
Ами май до сега всичките ми раздели са били с различни, само една инициирана от мен, не ми трепна окото, а той плака доста. В последствие връщайки се назад осъзнах че съм била много груба с него и съм съжелявала, но връщане назад няма. Той и сега когато и да ме види ми е ядосан и сърдит. Една беше много тежка ... ревах в продължение на месец, умолявах ... но той беше непреклонен, болката дойде от това, че даже нямаше смелоста да ми го каже в очите, а ми го написа. Но всичко се преживява, сег акато се връщам назад ми е смешно, но тогава отслабнах, косата започна да ми пада от нерви. Гадно е. И най-вече е гадно когато човека няма смелоста да ти го каже, мъчи те, тормози те. Усещаш нещо, а незнаеш какво е.

# 36
  • Мнения: 702
Една беше много тежка ... ревах в продължение на месецИ, умолявах ... но той беше непреклонен, болката дойде от това, че даже нямаше смелоста да ми го каже в очите, а ми го написа. Но всичко се преживява, сег акато се връщам назад ми е смешно, но тогава отслабнах, косата започна да ми пада от нерви. Гадно е. И най-вече е гадно когато човека няма смелоста да ти го каже, мъчи те, тормози те. Усещаш нещо, а незнаеш какво е.

И аз така, само дето на мен даже не ми го и написаха, сетих се сама, а той не ме спря!
След 2 дена се жени за онази, която ми го отне. То всъщност а зй го набутах в ръцете де..Както и да е, да са живи и здрави!
Той ме мисли за луда!Ми то да ви кажа от толкова сълзи, болка и унижение, бях полудяла направо!
И въпреки, че знаех че не си заслужава да се обича такъв човек, просто не можех да спра!Не можех да си тръгна от него, а той отдавна си беше тръгнала от мен!Никой не го замени, а съм била с много по-по-по-най мъже и сега съм с такъв, за което не съжалявам Simple Smile
Единственото, за което съжалявам е затова, че изгубих себе си, докато плачех за него и все още не мога да бъда същата като преди, а може би никога няма да съм. Най-вероятно ще мие по-добре!Но всичката тази омраза не ми понася, а немога да се спра и я прехвърлям върху хора, които не заслужават!
Гадно е да се разделяме!Не може ли всички да се обичаме, да разрешат многоженството и да си правим оргии Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 897
Много трудно се справям, особено когато инициативата е моя, а знам, че другия все още  обича.
Дълго, прекалено дълго отлагах да съобщя решението, което вътре в себе си вече отдавна бях взела. Всеки ден преодолявах себе си, за да не нараня него. Стигна се до там, че изпадах в паника при обажданията му и изпитвах неприязън към присъствието му... не можех дори да се насиля да го целуна...И той усещаше всичко това по някакъв свой начин, но въпреки това неистово продължаваше да иска да  сме заедно и вярваше, че това е период, който ще отмине. Това не е любов.
В крайна сметка  нараних ужасно много- и себе си, и него-грешка, която никога няма да си простя.
Отлагането на едно такова решение дава фалшиви надежди на другия, върху които той крои планове си за съвместното ви бъдеще и за живота си изобщо. Жестоко е да поддържаш такава илюзия, много по-жестоко е от това просто да сложиш край.

# 38
  • Мнения: 0
Много трудно се справям, особено когато инициативата е моя, а знам, че другия все още  обича.
Дълго, прекалено дълго отлагах да съобщя решението, което вътре в себе си вече отдавна бях взела. Всеки ден преодолявах себе си, за да не нараня него. Стигна се до там, че изпадах в паника при обажданията му и изпитвах неприязън към присъствието му... не можех дори да се насиля да го целуна...И той усещаше всичко това по някакъв свой начин, но въпреки това неистово продължаваше да иска да  сме заедно и вярваше, че това е период, който ще отмине. Това не е любов.
В крайна сметка  нараних ужасно много- и себе си, и него-грешка, която никога няма да си простя.
Отлагането на едно такова решение дава фалшиви надежди на другия, върху които той крои планове си за съвместното ви бъдеще и за живота си изобщо. Жестоко е да поддържаш такава илюзия, много по-жестоко е от това просто да сложиш край.

Честно да ти кажа, отлагането на нещо, също е болка! Болка за теб защото виждаш мъката в очите на този човек, болка пак за теб, че седиш някъде без да искаш. Но моето мнение е, че е по добре да се казва истината в очите докато е време, защото после боли още повече! Неизвестността е отвратителна, гадаенето какво .... как .... защо?

Общи условия

Активация на акаунт