Кухни - 23та тема

  • 41 795
  • 317
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 219
Досега бях при баните, ето ме и при вас. Жалко, че не се сетих по-рано. Вече съм готова с кухнята. Търсила съм практичното:http:  www.denica70.snimka.bg/album.php?album_id=377431
Не еготово всичко, днес я монтираха.

# 61
  • Мнения: 970
Досега бях при баните, ето ме и при вас. Жалко, че не се сетих по-рано. Вече съм готова с кухнята. Търсила съм практичното:http:  www.denica70.snimka.bg/album.php?album_id=377431
Не еготово всичко, днес я монтираха.

denica70-честито с здраве и любов да творите в новата кухня smile3501 много ми хареса цвета на долните шкафове newsm10-Това МДФ ли е? newsm78

п.п.Голямата щерка хареса много чекмеджето на масичката newsm74

# 62
  • Мнения: 219
Да, всички вратички са МДФ. Благодаря за пожеланията.
 Hug

# 63
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
И на мен много ми хареса кухнята ти, само не разбрах къде са фурната и котлоните?

# 64
  • Мнения: 219
Джема,
печката ще бъде вляво, там където свършва кухнята, до комина. Тя не е вградена. А отдругата стрлана на комина ще бъде хладилника - до стъклените тухли. Там затворихме една врата.

# 65
  • Мнения: 1 305
Деница кухнята е много хубава. Интересно се е получило със стъклените тухли.

# 66
  • Мнения: 2 724
denica70 ,раздвижи темичката  Grinning.
И на мен ми хареса кухнята .
Позволих си да надникна и в банята ти, много красиви плочки.
Ваната ми е като твоята и на подобно място, точно под прозореца, затова не съм я затворила с душ кабина .
Завидях ти за двата прозореца Crazy...

# 67
  • варна
  • Мнения: 256
Много интересно се е получило  Peace
И аз заложих на тези цветове, може би тъмния е малкооооо по-светъл от твоя Thinking
Скоро и аз ще се фукам, а на теб приятни мигове в кухнята  1dishes cook Wine Glass

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 18:02 от maichenceto

# 68
  • Мнения: 219
Момчиета, искате ли да ви пусна снимки от началото Mr. GreenЩе се посмеете, защото беше като в Кербала.
Бебето беше на 4-5 месеца, обяви, брокери, търсене на жилище, намиране на майстори, разбиване.....но най-много висях при дизайнерката при изработване на проекта за кухнята. Аз обичам да видя готово и хоп, ама не ставало така. И като сложиш и необходимостта от пестеливост - се получи тази кухня. Нямах време да обикалям по други фирми и да обмислям други проекти.
Та, в банята има два прозореца, защото бяха отделно баня, тоалетна и предверие - тясно с три врати. И аз много им се радвам, защото сега съм в апартамент, в който е влажно, съответно-мухлясва, а за миризми от другите етажи да не говоря... Sick
Единственото в кухнята, което е по-притеснително, ще е по-честото чистене, тези плотове от ПДЧ и то едноцветни се поддържат по-трудно, ама гранитни и мраморни и пр. доста скъпички Sad Но здраве да е!

А по повод масичката: исках тя да е падаща, но се оказа тежка, за да се захване добре за стената.

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 12:11 от denica70

# 69
  • Мнения: 336
Чак сега видях кухнята на denica70! Много съм пестелива на похвали, но тази наистина доста ми хареса. Много добро съчетание  Peace  Със здраве да си я ползвате!

# 70
  • Мнения: 219
Най-се радвам на похвали от пестеливи Party
Благодаря на всички за поздравите!

# 71
  • Мнения: 2 084
И още похвали и пожелания за вкусни мигове в кухнята!
Защо не писахте, че банята е първата врата вляво - има какво да се види. Плочките на розите много ми харесаха. Бързо приключване на ремонтите!

# 72
  • Мнения: 15
 Здравейте отново и от мен.Най-накрая след 3 месеца мъки и нашата кухня е сглобена. newsm81
Още не е в окончателен вид,но все пак я качвам ако някой иска да я види.До няколко дни ще кача и останалите неща,които още не са сложени. (Не  знам как да я снимам цялата на една снимка. Embarassed)

http://www.victoria1982.snimka.bg/album.php?album_id=377984

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 16:14 от victoria1982

# 73
  • Мнения: X
Здравейте отново и от мен.Най-накрая след 3 месеца мъки и нашата кухня е сглобена. newsm81
Още не е в окончателен вид,но все пак я качвам ако някой иска да я види.До няколко дни ще кача и останалите неща,които още не са сложени. (Не  знам как да я снимам цялата на една снимка. Embarassed)

http://www.victoria1982.snimka.bg/album.php?album_id=377984

Много стилна кухня, браво! С кеф бих седнала да пия едно кафенце на плота  Heart Eyes Със здраве да си я ползвате!

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 18:05 от Анонимен

# 74
  • Мнения: 459
идвам да плагиатствам smile3520
и аз  Embarassed  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт