Децата ви носят ли слънчеви очила?

  • 3 513
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 998
Не съм му купувала очила ,даже не знаех ,че се предлагат такива за дечица на такава крехка възраст Simple Smile
Заинтригувах се и сега ще потърся в Гугъл да видя очилата на Чико.

# 61
  • Мнения: 764
Купих на сина ми слънчеви очила на Чико миналото лято преди да змаинем на море - беше на годинка и 7-8 м. През зимата също му ги слагам, когато го качваме по-нависоко в планината. Носи си ги и си ги търси сам.
Но мисля, че дъщеричката ти е все още малка за очила. Изчакай да навърши годинка и нещо.

# 62
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Че няма да ги търпи, няма.
На Чико не бих купила за сина си. Работила съм в оптика и ако искам да предпазя очите на сина си бих му поръчала хубави стъкла, когато може да ги понася разбира се.

# 63
  • Мнения: 3 929
Мисля, че на 8 месеца детето е твърде малко, за да слага очила, още повече такива, които не са закупени от оптика. Моят син е почти 4-годишен, но още не мога да се престраша да му купя слънчеви очила. Когато решим да купуваме, ще се обърнем към някоя оптика определено след предварителна консултация.

# 64
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Детето ми има слънчеви очила, слага си ги сама, стоят максимум 2 мин., после ги сваля, за да ги сложи на друг.Инструмент за игра са, не носят практическа полза и затова ги скрих, за да не си бръкне в окото с тях.

# 65
  • Мнения: 805
На 8 мес. мисля, че е рано за очила.
Моята Изабела носи слънчеви очила от около тригодишна.

# 66
  • Мнения: 1 322
Почти на 3 години е, но не носи.

# 67
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
И аз съм работила в оптика и не бих сложила какви да е очила,само не мога си представя как 8 месечно бебе ще търпи очила щото моя синковец като докопа очилата на някои вкъщи независимо сънчеви или на баба си за четене,с най-голям кеф ги разкрачва за няма и една минута,а той да ги носи ми се струва "мисия невъзможна"

# 68
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Нито детето ми ще ги търпи на носа си, нито бих му купила. Пластмасовите доколкото знам се жулят и могат да развалят зрението, а за стъклени е малка.

# 69
  • Мнения: 5 026
Не носи, но все се каним да идем в някоя оптика да му вземем.

# 70
  • Мнения: 3 932
Първите очила купихме около 3-тата годинка.

# 71
  • Мнения: 4 188
Големият ми син поиска слънчеви очила. И поръчах и за него и за брат му. Да видим дали ще ги носят. Досега си бяха само с шапки.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Синът ми поиска тази година, на 5 е

# 73
  • Мнения: 830
Носи, носи много съм доволна.

# 74
  • Мнения: 1 107
Беше станало дума за марките- аз не бих взела Чико, но тук има доста модели на Ray Ban детски очила- така че всички могат да са едновременно модерни и с защитени очи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт