Отговори
# 270
  • Русе
  • Мнения: 511
Усетих бебчо!!!  Heart Eyes  Чак се разплаках от кеф!   Crazy

# 271
  • Мнения: 3 641
Добро утро и от мен! Тежка седмица се задава, ама ще се оправяме някак си Simple Smile
Нина, с голямо закъснение ти пожелавам прекрасе и изпълнен с много любов  семеен живот.   bouquet
Коконата, честити розовои панделки Simple Smile
Деси, браво за избора Simple Smile
Кака Дора, как е при вас времето .Спря ли вече дъжда? Simple Smile
Раде, не се притеснявай за килограмите, 2 кг не са нищо.  HugНашия кантар е без батериии не съм се мерила от началото на празниците. Представям си каква цифра ще покаже,но отначалото минимум 3 кг съм отгоре Rolling Eyes
styllisima , и аз като теб май няма да рискувам нета, амо ще обикаляме по магазините. Simple Smile
baby_one, стискам палци за прегледа Hug
Мегс, дано по-бързо и безпроблемно мине раздането. Hug
OnlyOne , честити първи усещания на бебчо Hug

# 272
  • Мнения: 141
Здравейте и от мен!
Как сте в първия работен ден?
Аз реших днес да поработя от вкъщи и да почивам повече. От вчера насам усещам някакво втвърдяване на корема ниско долу и не знам това дали не са контракции.Взех да се шашкам,макар, че така или иначе си пия магнезия.Интересното,че усещам повече втвърдяване от едната страна, а от другата си е мек корема ...В четвъртък съм на преглед, ама не знам дали няма да се обадя на лекарката по-рано, ще видим как ще се чувствам днес.

Деси, сигурна съм,че количката е супер и ще си доволна като пристигне!
Мегс, пиши като имате новини , всички чакаме!
Ани, много ти се е насъбрало на теб ,но недей да се преуморяваш, не може ли някой друг да поеме ревизията или поне да те отменя по-често ,за да си почиваш...Това с вените е адски неприятно,но и аз не знам някакъв лек, предполагам,че лекарката ти може да те посъветва нещо,ако има лечение въобще.
Стискам палци на всички,които са на прегледи тези дни,само хубави новини да се чуват Hug

# 273
  • Мнения: 20
Имам си племенник!!!!! :love:3,250кг. Още нищо друго не знам Grinning Майката и бебето са добре, само това знам за сега! Grinning Много съм развълнувана!

# 274
  • София
  • Мнения: 38
Имам си племенник!!!!! :love:3,250кг. Още нищо друго не знам Grinning Майката и бебето са добре, само това знам за сега! Grinning Много съм развълнувана!
честито, и аз изживях същата радост на 12.06 миналата година!
да е жив и здрав
поздрави и лека седмица на всички

# 275
  • Мнения: 141
Да ви е живо и здраво бебчето,Мегс! Hug Hug Hug
И аз много се развълнувах от прекрасната новина!Дано и ние октомври се радваме на здрави бебоци

# 276
  • Мнения: 8
Момичета, вие колко често усещате бебчовците си? Аз миналата седмица много осезателно го усещах, но в последните няколко дни освен едно-две потупвания на ден, нищо. И сега съм се изпопритеснила (то малко ми трябва, де) дали изобщо го усещам него и дали всичко е наред  ooooh!

Между другото, някой знае ли нещо за mnbvcx? От много време я няма на линия  Thinking

Мегс, честито!!! Страхотна радост  Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 1 341
Здравейте и от мен! Hug

Сега се връщам от преглед, всичко е наред. Не сме гледали бебо на ехограф. Чааак след 3 седмици ще го видя, когато ще ми е 2-та ФМ. Резулататите ми от БХС са супер, 1:4500! Simple Smile

Не се притеснявам за бебока, защото го усещам доста актирно и знам, че всичко е наред с него. Само пола ме гложди, но ще издъра 3 седмици, няма как.

miracle82, хубаво е, че меш да работиш от вкъщи. Почивай си повечко и изпии 1-2 Но Шпа! Peace

Деси, хубава е количката, не му го мисли, вече си я поръчала и не се оглеждай повече. Wink

Аз сега нали съм на тема фотоапарат, та тази нощ го сънувах този който си избрах, но ще изчакам мъжо да се върне откомандировка, да отида в някой магазин да го огледам, да щракна няколко снимки и ще поръчвам по интернет, че от Германия ми излиза най-евтино! Peace

Хубав ден на всички ви!

Мегс, честит нов член в семейството ви! Жив и здрав да е, и много много да ви радва!  bouquet

# 278
  • Мнения: 3 641
Мегс, честитоооооо  bouquet Да ви е здрав и много усмихнат новия член на семейството Hug

Рони, браво за резултата, остава да потърпиш още малко и за пола на бебчо Hug
First expectation , аз също много се притеснявам. Лек оусещам от врем на врем нещо в корем , но въобще незнам дали е бебо? Rolling Eyes

# 279
  • Мнения: 141
Ронка, благодаря за съвета!А на теб честито за избора на фотоапарат , и аз много често,когато се колебая за някоя покупка сънувам кое от двете да взема и го правя!
Аз сега като прегледах списъка на първа страница ,много момичета се губят - надявам се просто да нямат време да влизат често!
First expectation, спомням си ,че и Ани така се беше притеснила миналата седмица за бебето,но наистина няма смисъл- нормално е да не се усеща постоянно в тези седмици, защото все още е сравнително малко и зависи от позицията ,която заема.Не се шашкай! Hug
Jeny, аз също усещам нещо да мърда ниско долу, но и аз не съм сигурна дали е бебето или червата EmbarassedНямам представа,мисля да питам лекарката ми в четвъртък, но знам,че е напълно нормално към 18-20 г с да се усети за първи път,естествено при по-чувствителните момичета може и по-рано.Аз си мисля, че съм от чувствителните,ама знам ли Thinking

# 280
  • Мнения: 2
Благодаря ви мамчета, много се радвам, така исках да е момиченце!
Пожелавам ви така по поръчка да ви дойдат и вашите бебченца! Hug Hug Hug

# 281
  • Мнения: 8
Jeny, miracle, благодаря ви за отговорите. Не знам защо така вместо да се наслаждаваме на бременността, все намираме нещо, което да ни тревожи...

Аз гледам да се успокоявам с мисълта, че около 20 часа в денонощието бебчо спи и само 4 часа е буден, така че не можем да очакваме да ги усещаме непрекъснато, нали?  Thinking

# 282
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 374
Здравейте и от мен  Hug
Честит племенник на Мегс Да е жив и здрав юнака.
Джени при нас времето е все така гадно и студено, но поне не вали. Толкова ми е студено, че не мога да събера сили да се изкъпя. Ама трябва... #Puppy dog  umbrella Tired Face
Да се похваля и аз - снощи седнахме да гледаме Ченге в Мола и съвсем осезателно бебето се разрита. До сега усещах само слаби гъдели  Laughing Но беше за кратко, надявам се скоро да почне повече, защото май само аз още до сега не съм била на ехограф никога и това почва да ме изнервя.
Хубав ден  Heart Eyes XOXOXO

# 283
  • Мнения: 141
Jeny, miracle, благодаря ви за отговорите. Не знам защо така вместо да се наслаждаваме на бременността, все намираме нещо, което да ни тревожи...

Аз гледам да се успокоявам с мисълта, че около 20 часа в денонощието бебчо спи и само 4 часа е буден, така че не можем да очакваме да ги усещаме непрекъснато, нали?  Thinking

Да, четох някаква статия , че бебето е активно през нощта повече през тези месеци...така,че е съвсем логично да не го усещаш редовно.
Да си призная, и аз съм от шашнатите бременни.Дали защото ми е за първи път, не знам,но някак си и аз не мога да се отпусна и да се наслаждавам и да съм спокойна. Confused

Kaka Dora, ние сме с един и същ термин ,нали? Ти ритничета ли усети?Супер, и аз нямам търпение!
Много неприятно,че още не си била на ехограф.Лекарите при вас май са много спокойни- 4 месеца без да видят плода ,странно ми се вижда на мен.Не бих издържала аз на тези правила ,признавам си.

# 284

Общи условия

Активация на акаунт