Колко често са ви правили видеозон?

  • 5 570
  • 140
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 97
още от началото ходя на частно и ме гледат всеки път + ранна фетална морфология. След 6-ти месец ще бъде два пъти месечно, а в 9-ти всяка седмица. Нямам нерви да се разправям с ЗК

# 31
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
По ЗК около 5-6 пъти, а на частно - всеки месец.

# 32
  • Мнения: 370
Зависи от лекаря,някои следват правилата,а други си те гледат на всеки преглед.На мен до сега само 2 пъти не са ме гледали,но слушаха тоновете на бебчето.А за ходене по спешност е ясно,че ще те види на видеозон и то без да плащаш.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз също бях проблемна бременност , но явно случих на доктор по ЖК и ме гледаше постоянно на ехограф .

# 34
  • Мнения: 4 434
Всеки ме гледаха,с един пропуск само.

# 35
  • Мнения: 69
Само можете да се радвате, че има малко останали добри лекари или поне разумни. ЗК нищо не покрива. Не мисля, че е нормално това да си плаща една бременна жена  ooooh!
Почвам да ходя на частна ЖК зае*авам здравни каси и всичко.  Crossing Arms аз явно не съм попаднала на лекар

# 36
  • Мнения: 2 090
Всеки месец по веднъж,последните два месеца на всеки две седмици.Не съм плащала нито веднъж.

# 37
  • Мнения: 3 641
Отначало на всеки  седмици, сега веднъж месечно.Имам платен абонамент за ЖК

# 38
  • Мнения: 5 393
По здравна каса ми правиха 2. На частните консултации ме гледаха всеки път.

# 39
  • Мнения: 4 555
По здравната каса бях, но ме гледаха на ехограф всеки път. Най-малко десет пъти, освен това ходих поне 4 пъти на 3D.

# 40
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 755
Гледаха ме всеки път,но ходих на частно.В ЖК си правих самоизследванията.

# 41
  • Мнения: 2 334
Ползвах тези по здравна каса и отделно ходех всеки месец на частни прегледи  Peace

# 42
  • Мнения: 6 713
Веднъж месечно

# 43
  • Мнения: 2 447
Ходех на прегледи по ЗК и моя доктор ме гледаше на всяка консултация,без дори да ми поискал и стотинка.Иначе наистина се полагат само 2.

# 44
  • софия
  • Мнения: 2 140
Всеки път ме гледа от самото начало без да плащам.
Ходя на ЖК по ЗК.

Общи условия

Активация на акаунт