Как решихте проблема с приспиването след отбиване?

  • 4 942
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 776
Jes, да е половин час, изтрайвам го Crazy. Обаче то нашето е такъв пумпал, че трудно го удържам и към час вече ми идва в повечко ooooh!. Работата е там, че спалнята ни е  такава, че не е долепена до стени и пода е теракот. Нямам друг вариант, освен да го стискам през цялото време, за да не падне. Това ме изморява, пък и в един момент и той почва да се изнервя. Довечера ще пробвам пак в кошарката Thinking.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 658
Jes, да е половин час, изтрайвам го Crazy. Обаче то нашето е такъв пумпал, че трудно го удържам и към час вече ми идва в повечко ooooh!. Работата е там, че спалнята ни е  такава, че не е долепена до стени и пода е теракот. Нямам друг вариант, освен да го стискам през цялото време, за да не падне. Това ме изморява, пък и в един момент и той почва да се изнервя. Довечера ще пробвам пак в кошарката Thinking.
единствено мога да те посъветвам тогава да го оставяш да се измори тотално и тогава да лягате. Остави за сега режимите. Аз преди да се усетя за приказките бях стигнала до там, че да я оставям да си ляга към 24 30- 01 00. Confused Но тя директно си ставаше и отиваше в хола да си играе. После лека-полека и смених режима.

# 62
  • Мнения: 456
Макар че си мислех, че това ще е много трудна задача, тъй като синът ми заспиваше докато сучеше, се оказа че няма никакъв проблем да заспим веднага след като си изпием АМ. Иначе за инфо аз го отбих окончателно преди десетина дни, но бях запазила не вечерното, а сутрешното кърмене. Вечерното го замених преди месец и половина с АМ постепенно, тъй като господина първоначално не искаше да пие адаптирано мляко.

# 63
  • Мнения: 9 776
Петя, ако го оставя, той може и до два часа да стои ooooh!. Признаци за сън няма да покаже. Миналата вечер беше в родителите ми и майка ми каза, че го е сложила към 23 часа, но и тогава не е показвал да му се спи. Заспал в 24 часа. Уф, не смятам да го оставям да стои до толкова късно Confused.

Общи условия

Активация на акаунт