Тайната на дългата и здрава коса - 66

  • 29 395
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 110
На мен маи взе да ми става ясно за какво иде реч Sick ! Нали съм си с мръсно подсъзнание Mr. Green !Щом има намесен мъж и сантиметри ?!
kafe ,ако искаш аз ще премеря едно Биомляко имам от 600гр. то е доста голяма опаковка ? bowuu
Нали разбираш от майтап !

Аз искам да похваля това ! Косата ми е уникална от него ,а блясък ,...  Nature Sunny
http://www.ivis.bg/pantene-pro-v-%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE% … %D0%BB-p2290.html

# 271
  • Мнения: 2 631
На мен маи взе да ми става ясно за какво иде реч Sick ! Нали съм си с мръсно подсъзнание Mr. Green !Щом има намесен мъж и сантиметри ?!
kafe ,ако искаш аз ще премеря едно Биомляко имам от 600гр. то е доста голяма опаковка ? bowuu
Нали разбираш от майтап !

Аз искам да похваля това ! Косата ми е уникална от него ,а блясък ,...  Nature Sunny
http://www.ivis.bg/pantene-pro-v-%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE% … %D0%BB-p2290.html

Сефте виждам такъв продукт аз  Thinking Течен ли е шампоанът??  newsm78
(Сиси, взеха да се карат, че спамим Wink Отлагам почерпката за някой петък  Joy)

# 272
  • Мнения: X
Аз искам да споделя едно наблюдение.  Peace
Фризьорката ми каза, че косата ми изглежда много изтощена по дължината (това е главно заради сешоара, който използвах цяла зима и до скоро). И ме посъветва да слагам една капка кристали.
Когато ги сложа на влажна коса, изглежда много по-жизнена. Когато ги сложа на суха коса, няма ефект.
А пък на кристалите пише, че може да се слага и на влажна, и на суха.

# 273
  • Мнения: 1 282
Аз моите кристали ги слагам на мокра/ влажна коса точно, защото като ги сложа на суха не виждам много ефект от тях. Но като ги сложа на влажана е друго нещо.  Heart Eyes

Аз пък си спомням, че друго четох за маските и балсамите. В една тема тук. "За добрата косметика" мисля беше. Оттам си спомням, че маските са с по- гъста консистенция само. Това май беше разликата между двата продукта.

# 274
  • Мнения: 2 110
Да ,течен е шампоана и този е за боядисана в червено коса ,нещо като освежител на цвета !

облачето хей , фризьорите много хвалят кристалите за коса ,но при мен имат хубав ефект само за деня ,на другият ден  изобщо не ми харесва как ми стой косата. Според мен и като цяло кристалите имат само замаскирващ ,а не лечебен ефект. Аз бих избрала друг продукт- нещо леко и хидратиращо !


Аз знам ,че маските са по-силни и по-концентрирани ,затова се ползват един път седмично, а балсама след всяко измиване !

# 275
  • Мнения: 2 631
Аз моите кристали ги слагам на мокра/ влажна коса точно, защото като ги сложа на суха не виждам много ефект от тях. Но като ги сложа на влажана е друго нещо.  Heart Eyes

Аз пък си спомням, че друго четох за маските и балсамите. В една тема тук. "За добрата косметика" мисля беше. Оттам си спомням, че маските са с по- гъста консистенция само. Това май беше разликата между двата продукта.

Бе не е само това разликата, защото маската си я нанасяш И в корените на косата, а балсама само по краищата  Wink

# 276
  • Мнения: 11
аз и маската нанасям в краищата само.....не знаех ,че трябва в корените newsm78 после няма ли да ми се залепи косата за главата.....

# 277
  • Мнения: X
Си си, какво леко и хидратиращо например?  Hug Аз имам спрея на Глис, но почти не виждам ефект. Зная, че кристалите са само замаскиращи... Tired И на мен по-бързо ми омазняват косата, ама аз нали се мия всяка вечер, така че не се забелязва.  Peace
Аз също нанасям маската само по дължината, не и в корените.

# 278
  • Мнения: 2 110
Много противоречиви мнения има за нанасянето на много продукти в корена . Едните твърдят ,че като се нанася в корена се запушва и косъма не може да диша от което се получава косопад и омазняване след това. Другите казват ,че ,ако не се нанесе в корена няма ефект, т.е.  не се усвояват нужните неща точно от живата част на косата, защото косъма по-дължина е мъртъв !


облачето хей ,точно за такъв вид подхранване имах идея,не мазно, леко,във вид на спрей .
Ако искаш разгледай тези също са много добри ,но малко по-скъпи !
http://eks-bg.com/Hydro%20Nutritive.html
Този двуфазният спрей погледни или нещо друго според твой те представи!

# 279
  • Мнения: X
Си си, благодаря, ще разгледам. Макар че в момента високите цени са ми проблем.  Peace  bouquet

# 280
  • Мнения: 2 110
На всички в момента високите цени са проблем !  smile3521

# 281
  • Мнения: X
Добре, как солената вода хем вреди, хем някои продукти са с морски соли  Crossing Arms.

# 282
  • Мнения: 2 110
Серията Hydro nutritive е обогатена с водораслото Chondrus Crispus, което е богато на олигоелементи и минерали и има ефективно хидратиращо действие. Благодарение
на тези специфични свойства се постига реминализиране, хидратиране
и възстановяване на увредената коса. Създава се и защитен слой, предпазващ косата от вредното въздействие на околната среда.


Може би от солената вода са извлечени микроелементите или тези неща които влияят добре на косата !Факт е ,че действат положително ,а как е направено незнам !

# 283
  • Мнения: 5 173
Аз моите кристали ги слагам на мокра/ влажна коса точно, защото като ги сложа на суха не виждам много ефект от тях. Но като ги сложа на влажана е друго нещо.  Heart Eyes

Аз пък си спомням, че друго четох за маските и балсамите. В една тема тук. "За добрата косметика" мисля беше. Оттам си спомням, че маските са с по- гъста консистенция само. Това май беше разликата между двата продукта.

Бе не е само това разликата, защото маската си я нанасяш И в корените на косата, а балсама само по краищата  Wink
I az си я слагах в корените, маската, но тук ми казаха, че се слагала само по краищата.

# 284
  • Мнения: 2 631
Аз моите кристали ги слагам на мокра/ влажна коса точно, защото като ги сложа на суха не виждам много ефект от тях. Но като ги сложа на влажана е друго нещо.  Heart Eyes

Аз пък си спомням, че друго четох за маските и балсамите. В една тема тук. "За добрата косметика" мисля беше. Оттам си спомням, че маските са с по- гъста консистенция само. Това май беше разликата между двата продукта.

Бе не е само това разликата, защото маската си я нанасяш И в корените на косата, а балсама само по краищата  Wink
I az си я слагах в корените, маската, но тук ми казаха, че се слагала само по краищата.

И маските с тривитаминол ли си слагате само по краищата??  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт