Тайната на дългата и здрава коса - 66

  • 29 392
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 631

П.П. Забравих да кажа, че снощи си правих маска с кисело мляко, тривитаминол, зехтин и мед. Косичката ми изглежда много добре днес, но има странен аромат на мляко  ooooh! , който не ми се нрави особено.

Аз съм така с жълтъка... мирише ми после 2 дена на кекс!  Mr. Green

Мацки, като заговорихме за киселото мляко, можели някой да ми каже колко е висока една кофичка от кисело мляко??  Crazy Важно ми е, а не намерих инфо в нета  Mr. Green

Хм, защо пък висо4ината ти трябва? newsm78  Аз мога нещо любопитно за кажа, 4е ве4е не е 500 гр. както едно време, а  - 370гр. "Цакат ни с топла бира!" Shocked

Присетих се нещо за едно гадже  Blush
Пък в нас рядко се купува кисело мляко...

# 256
  • Мнения: 122
добро утро но всички да кажа за маската на ECHO съм много доволна, а сега съм със розовата на ЕLSEV и също ми харесва Hug

# 257
  • Мнения: 1 416
Искам да попитам ако може да ми препоръчате продукти за коса. Косата ми е дълга, чуплива и напоследък след едно доста агресивно обезцветяване много се изсуши по дължините и краищата. В момента ползвам на Loreal шампоана Absolut repair, който е за много сужи и увредени коси и маската Vitamino color (пак на Loreal), а също и серума за много сухи краища от серията Absolut repair. Балсам почти не ползвам, слагам си маската, вместо балсам за по-добре подхранване. И въпреки всичко това косата ми пак е мноого суха и твърда по дължините и краищата, а  в корените бързо ми се омазнява. Бихте ли ми препоръчали цялостна козметика за коса- шампоан, маска, ампули някакви....Също така, понеже виждам, че много от момичетата във форума ползват масла, искам и аз да опитам, но незнам кое масло ще е подходящо за моята коса.

# 258
  • Мнения: 2 631
amra, много често ползваш маска.... Макар проблема ти да не идва от това... Маската не замества балсама - и обратното.

# 259
  • Мнения: X
Балсамът всъщност не е ли просто по-слабо действаща маска?  Tired

# 260
  • Мнения: 2 631
Балсамът е за лесно разресване на косата, за придаване на мекота и блясък, и за затваряне на кутикулите на косъма след нанасянето на шампоана и маската (която се нанася веднъж на 4 измивания), с цел предпазване от външни влияния.

Цитирам: "... Тъй като шампоанът отваря кутикулите на косъма, за да го измие и да му достави необходимите съставки, след това трябва да го затвори. Това става с нанасянето на балсама. Ако косъмът остане с отворени кутикули, той е грапав, без нлясък, по-лесно може да се нарани".

# 261
  • Мнения: X
Аха, благодаря! Значи маската не затваря кутитулите на косъма?

# 262
  • Мнения: 2 631
Аха, благодаря! Значи маската не затваря кутитулите на косъма?

Не. Simple Smile


Айде, де.... Никой ли няма кофичка кисело мляко в хладилника си и една линийка, че да ми каже колко е висока кофичка от кисело мляко??  Cry

# 263
  • Мнения: X
Благодаря   bouquet.

# 264
  • Мнения: 598
Айде, де.... Никой ли няма кофичка кисело мляко в хладилника си и една линийка, че да ми каже колко е висока кофичка от кисело мляко??  Cry
Незнам за какво става въпрос. но мерих  Mr. Green 11 см и 3 мм  Peace Peace

# 265
  • Мнения: 2 631
Айде, де.... Никой ли няма кофичка кисело мляко в хладилника си и една линийка, че да ми каже колко е висока кофичка от кисело мляко??  Cry
Незнам за какво става въпрос. но мерих  Mr. Green 11 см и 3 мм  Peace Peace

Пфу! Аз си мислех, че е повече  Joy

Много ти благодаря, че се отзова, все пак  Hug  bouquet Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 5 173
Айде, де.... Никой ли няма кофичка кисело мляко в хладилника си и една линийка, че да ми каже колко е висока кофичка от кисело мляко??  Cry
Незнам за какво става въпрос. но мерих  Mr. Green 11 см и 3 мм  Peace Peace
При моята е 11.8 см, а до ръбчето е 10.3 см.
Какво ще черпиш Thinking Mr. Green?

# 267
  • Мнения: 598
Е айде кажете за какво иде реч де  Grinning

# 268
  • Мнения: 2 631
Айде, де.... Никой ли няма кофичка кисело мляко в хладилника си и една линийка, че да ми каже колко е висока кофичка от кисело мляко??  Cry
Незнам за какво става въпрос. но мерих  Mr. Green 11 см и 3 мм  Peace Peace
При моята е 11.8 см, а до ръбчето е 10.3 см.
Какво ще черпиш Thinking Mr. Green?

 Joy Който измери най-голям размер, него ще черпя  hahaha

# 269
  • Мнения: 5 173
Айде, де.... Никой ли няма кофичка кисело мляко в хладилника си и една линийка, че да ми каже колко е висока кофичка от кисело мляко??  Cry
Незнам за какво става въпрос. но мерих  Mr. Green 11 см и 3 мм  Peace Peace
При моята е 11.8 см, а до ръбчето е 10.3 см.
Какво ще черпиш Thinking Mr. Green?
Joy Който измери най-голям размер, него ще черпя  hahaha
Офф:  smile3515

Общи условия

Активация на акаунт