Тайната на дългата и здрава коса - 66

  • 29 401
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
котенце десси, аз също съм много доволна от киселото мляко. Даже вече си правя маската само с него, почивам си от масла. Косата изглежда после по-плътна и с по-наситен цвят.
Lady Incandescent , благодаря за мнението. Аз много пъти съм се заглеждала по Палмолив, ама като никой не е казвал досега отзиви и не смея да го взема.

# 241
Здравейте мами,

искам да попитам за Луколор на Лореал.
Някоя от вас дали се е боядисвала с тази боя и какви са отзивите

# 242
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
облачето хей аз и преди съм го ползвала и пак бях доволна. Прави косата по-плътна някак на пипане и после има хубав обем след като изсъхне. Не изсушава и лесно я разресвам, макар че аз балсам рядко ползвам, че на тънки коси като моята доста отежнява вида.

# 243
  • Мнения: X
Хм, интересно! И аз ще го опитам тогава, скоро ще ми свършва моята Нивея. Hug

# 244
  • Мнения: 1 365
облачето хей, ти само с кисело мляко ли се мажеш? Четох в една друга тема, че слагали и мая и била много хубава маската. Но като се има предвид, че ми мирише косата на кисело мляко, как ли ще мирише след маята?  newsm78

# 245
  • Мнения: X
Само кисело мляко, да. При мен не мирише после, аз слагам два пъти шампоан при измиването. Имам чувството, че косата ми иска почивка от маслата. Flutter

# 246
  • Мнения: 1 365
Благодаря ти за отговора, ще пробвам утре само с кисело мляко. Предполагам, че трябва да е по-висок процент... А дали да не пробвам с овче мляко?  newsm78

# 247
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Аз също уважавам киселото мляко като маска, но обикновено слагам към него жълтък и някакво масло.

# 248
  • Мнения: 56
Момичета,много ми се наелектризирва косата като започна да я сресвам с четката,незнам какво да правя ,да си купя нова ли? newsm78
Или е от нещо друго?

# 249
  • Мнения: 2 631
Момичета,много ми се наелектризирва косата като започна да я сресвам с четката,незнам какво да правя ,да си купя нова ли? newsm78
Или е от нещо друго?

Както ме посъветва моята фризьорка - не си купувай разни стилизиращи продукти да си утежняваш допълнително косата, купи си антистатик за дрехи  Mr. Green

# 250
  • Мнения: 1 365
Ако имаш някакъв балсам без отмиване, пробвай с него. Или пробвай с кристали за коса.  Peace

# 251
  • Мнения: 2 631
Мацки, като заговорихме за киселото мляко, можели някой да ми каже колко е висока една кофичка от кисело мляко??  Crazy Важно ми е, а не намерих инфо в нета  Mr. Green
Съжалявам за спама  Joy

# 252
  • Мнения: 56
Момичета,много ми се наелектризирва косата като започна да я сресвам с четката,незнам какво да правя ,да си купя нова ли? newsm78
Или е от нещо друго?

Както ме посъветва моята фризьорка - не си купувай разни стилизиращи продукти да си утежняваш допълнително косата, купи си антистатик за дрехи  Mr. Green
Какво имаш в предвид?

# 253
  • Мнения: 2 631
Момичета,много ми се наелектризирва косата като започна да я сресвам с четката,незнам какво да правя ,да си купя нова ли? newsm78
Или е от нещо друго?

Както ме посъветва моята фризьорка - не си купувай разни стилизиращи продукти да си утежняваш допълнително косата, купи си антистатик за дрехи  Mr. Green
Какво имаш в предвид?

Да използваш антистатик за дрехи върху дрехите, които носиш, вместо да си пръскаш стилизанти по косата....

# 254
  • Мнения: 99

П.П. Забравих да кажа, че снощи си правих маска с кисело мляко, тривитаминол, зехтин и мед. Косичката ми изглежда много добре днес, но има странен аромат на мляко  ooooh! , който не ми се нрави особено.

Аз съм така с жълтъка... мирише ми после 2 дена на кекс!  Mr. Green

Мацки, като заговорихме за киселото мляко, можели някой да ми каже колко е висока една кофичка от кисело мляко??  Crazy Важно ми е, а не намерих инфо в нета  Mr. Green

Хм, защо пък висо4ината ти трябва? newsm78  Аз мога нещо любопитно за кажа, 4е ве4е не е 500 гр. както едно време, а  - 370гр. "Цакат ни с топла бира!" Shocked

Общи условия

Активация на акаунт