Вила за 15 човека в централна България???

  • 3 052
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 494
Ами то може да са били 18-20, ама вкл. деца. При вас е по-различно. Най-добре да говорите със собствениците. Да им обясните ситуацията и те да ви предложат. Иначе има и други къщи в Мийковци, но може да се окажат далеко от Кандафери.

# 16
  • Мнения: 1 351
me4ekle4e , според мен се обади на собствениците и им обясни че сте 8 двойки и двама самостоятелно - има ли условия за спане за всички ви и те ще ви обяснят, а пък и "къщата при кмета" е на една ограда до "Кандафери". Малко са конкуренция , ама не е зле да се обадиш да питаш дали имат една две свободни стаи, ако не достигат.., но мислая че ще ви е точна откъм бройките. Но се обади - питай - няма нищо неудобно в това.  Peace

# 17
  • Мнения: 234
klem4e, така ще направя  Peace
Но след няколко дни, защото още не знам 16 ли ще сме, 18 ли  Flutter
Та изчаквам да видя колко човека ще ми потвърдят  Twisted Evil
Иначе, ще запазим в другата къща няколко легла  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 234
Привет  Party
Ние се завърнахме. Споделям впечатления  Peace
Къщата е чудесна. Ние бяхме 16 човека. Това е максимума, който може да побере. Има 6 двойни стаи и два апартамента за по 4 човека. Единият апартамент е с преходни стаи, т.е за да излезеш от едната стая до банята, трябва да минеш през другата стая. Другият апартамент е по-скоро за семейство с деца. Там е стаята с дупката. В дупката спокойно могат да се поберат три дечица - широко е. Иначе има диван в другото помещение, който се разпъва и става като легло за двама (и много скърца  Heart Eyes )
Ползвахме цялата къща, т.е и механата и кухнята и двора и барбекюто. Има хамак и люлка в двора, както и джаги, за които се купуват жетони. Дворчето е много сладко и спретнато и навсякъде има дървени статуи и орнаменти.
цялата къща е в стар стил, много е приятно.
Ползвахме всичко в кухнята, като си носехме продуктите.
Всичко беше на 6. Единственото нещо, което малко ни обърка плановете беше, че нямаше фритюрник, за който ме увериха, че има. Но минахме на план Б и картофите отидоха във фурната  Flutter
Хазяите са много любезни. Не са ни притеснявали с нищо. Даже човекът ни помогна за барбекюто и дори ни подари малко домашна ракия.
От селото нямам наблюдения  Blush Ние бяхме за една нощувка и определено имахме други неща за правене. На другия ден ни оставиха да си тръгнем когато преценим. Нямаше хора за другия ден, които да идват.
Това е накратко  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 494
Видяхте ли другата къща? Хазяите стояха ли при вас? Имам кофти спомен от друга къща, където хазяина като се нацеди на масата, че стана и център на внимание. А празнувах рожден ден...Затова вече съм нащрек с къщите.

# 20
  • Мнения: 234
През цялото време си мислех, че залепената къща до тази е "другата къща". Но не е. На тръгване на другия ден жената каза, че има още една къща, но тя е малко по-нагоре, зад църквата. не можахме да я видим, а и нямахме време и желание  Wink
Въобще не са ни пречили хората. Единственото им присъствие се усети на барбекюто, когато човека показа как да го разпалят и помогна малко. Като беше готова мръвката всички дружно се прибраха в механата, а човека си се прибра вскъщи. Хазяите имат друга къща в същия двор, в която живеят  Peace

# 21
  • Мнения: 1 494
Благодаря!  Hug

# 22
  • Мнения: 1 351
me4ekle4e , много се радвам че не съм те подвела и че сте си изкарали хубаво ! Аз се попритесних малко щото все пак съм ходила там миналата година , а за толкова време може да има какви ли не промени !

# 23
  • Мнения: 234
klem4e   bouquet Hug сърдечни благодарности.
Всичко беше чудесно  Hug Със сигурност всички присъстващи ще го помнят цял живот  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт