Фирми за почистване

  • 211 979
  • 375
  •   3
Отговори
# 150
  • Мнения: 30
Moже ли да препоръчате надеждна фирма за основно и детайлно почистване на 60 кв. метра жилище (в гр. София), в което не е живяно от две години, а преди това е ползвано от немарливи наематели?

# 151
  • София
  • Мнения: 6 287
Moже ли да препоръчате надеждна фирма за основно и детайлно почистване на 60 кв. метра жилище (в гр. София), в което не е живяно от две години, а преди това е ползвано от немарливи наематели?

Бих препоръчала Софияклийн, имат сайт.

# 152
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
До сега на няколко пъти е идвала фирма в къщи, за да почистят основно жилището ни, но ми се иска и междинна помощ - когато не се налага всичко да се чисти основно..вие как процедирате? Пак ли си викате фирма на абонаментно почистване или пък използвате услугата Домашна помощница? От известно време насам ми прави впечатление, че все по-често се предлага, но ми е трудно сама за себе си да се ориентирам?  bouquet

# 153
  • Мнения: 3
Здравейте!
Изчетох коментарите, но все пак ми се иска да получа актуална информация за надеждно почистваща фирма в София. Става въпрос за почистване на съвсем малко жилище. За сега съм се спряла на тази фирма http://www.pochistvam.org/ceni Моля, ако имате отзиви, пишете...

# 154
  • Мнения: 2
.

Последна редакция: пт, 29 яну 2016, 11:29 от Zlati Yanakiev

# 155
  • Мнения: 2
Moже ли да препоръчате надеждна фирма за основно и детайлно почистване на 60 кв. метра жилище (в гр. София), в което не е живяно от две години, а преди това е ползвано от немарливи наематели?
Препоръчвам ви Меджик Клийн

# 156
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Moже ли да препоръчате надеждна фирма за основно и детайлно почистване на 60 кв. метра жилище (в гр. София), в което не е живяно от две години, а преди това е ползвано от немарливи наематели?
Препоръчвам ви Меджик Клийн

М дам...това с рекламите ми е много любим момент!

# 157
  • Мнения: 30
Moже ли да препоръчате надеждна фирма за основно и детайлно почистване на 60 кв. метра жилище (в гр. София), в което не е живяно от две години, а преди това е ползвано от немарливи наематели?
Препоръчвам ви Меджик Клийн

М дам...това с рекламите ми е много любим момент!

Именно....да се надяваме, че ще пише някой с реален опит и останал доволен от извършената услуга.

# 158
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Някой ползвал ли е услугите на Фабрика за килими и доволен ли е? В определен ден от тях ли ги взимат/връщат или се уговарят за удобна дата с клиента?

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 23 802
Някой ползвал ли е "Доместина", да ми каже мнение. Да допълня - влияя се от препоръки предимно на познати никове, изобщо няма да отразя някой с по-малко от ... хиляда  публикации, да не се пънат рекламистите.

# 160
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Някой ползвал ли е "Доместина", да ми каже мнение. Да допълня - влияя се от препоръки предимно на познати никове, изобщо няма да отразя някой с по-малко от ... хиляда  публикации, да не се пънат рекламистите.

Янтра, и аз се чудя на кого да се доверя - на "Доместина" или на "София клийн"...
Имам нужда от едно основно, ама много основно почистване у нас....  newsm78

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 23 802
Аз месечните абонаменти обмислям. Споменавала съм нееднократно, че съм доста лоша домакиня като цяло, въпреки, че готвя много добре. Имам нужда от помощ.

# 162
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Аз месечните абонаменти обмислям. Споменавала съм нееднократно, че съм доста лоша домакиня като цяло, въпреки, че готвя много добре. Имам нужда от помощ.

Няма да говориш така за себе си! Това, че времето не ни стига за всичко не означава....просто си имаме  други приоритети Wink

# 163
  • Sofia
  • Мнения: 4 596
Някой ползвал ли е "Доместина", да ми каже мнение. Да допълня - влияя се от препоръки предимно на познати никове, изобщо няма да отразя някой с по-малко от ... хиляда  публикации, да не се пънат рекламистите.
София клийн ползвай преди време само за пране на дивани и матраци.
Постараха се при изпирането.
Единствено около машините им имаше вода по пода, която така щеше да си остане, ако не бях поискала да я забършат. Т.е. добре, но малко небрежно.

Янтра, и аз се чудя на кого да се доверя - на "Доместина" или на "София клийн"...
Имам нужда от едно основно, ама много основно почистване у нас....  newsm78
Някой ползвал ли е "Доместина", да ми каже мнение. Да допълня - влияя се от препоръки предимно на познати никове, изобщо няма да отразя някой с по-малко от ... хиляда  публикации, да не се пънат рекламистите.
Янтра, и аз се чудя на кого да се доверя - на "Доместина" или на "София клийн"...
Имам нужда от едно основно, ама много основно почистване у нас....  newsm78

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 23 802
Аз за Пловдив Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт