Фирми за почистване

  • 211 467
  • 375
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
  • Мнения: 987
Има ли някой от Варна, който ползва Доместина? Пуснах един пробен абонамент за 4 посещения, но ми се иска да имам конкретни отзиви. Rolling Eyes

Утре чакам една дама на еднкратно посещение
Ще пиша като мине визитата  bouquet

# 331
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Има ли някой от Варна, който ползва Доместина? Пуснах един пробен абонамент за 4 посещения, но ми се иска да имам конкретни отзиви. Rolling Eyes

Утре чакам една дама на еднкратно посещение
Ще пиша като мине визитата  bouquet

Благодаря ти, ще чакам да пишеш! Hug

# 332
  • Варна
  • Мнения: 987
Има ли някой от Варна, който ползва Доместина? Пуснах един пробен абонамент за 4 посещения, но ми се иска да имам конкретни отзиви. Rolling Eyes

Утре чакам една дама на еднкратно посещение
Ще пиша като мине визитата  bouquet

Благодаря ти, ще чакам да пишеш! Hug

Мина визитата  Laughing

Изключително съм доволна,най вече от почистването на прозорците с които не се ангажира никоя друга жена,които са идвали  Grinning

За 4 часа изми перфектно баня,тоалетна,перално помещение и кухня с усвоен балкон+ прозорците на балкона,също така пусна прахосмукачка из целия апартамент.Имай в предвид,че кухнята ми с балкона е някъде около 40 квадрата

Мисля пак да си поръчам посещение  Whistling

# 333
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря ти много! Ще дам отзиви и аз след посещението.  Peace

# 334
  • Мнения: 120
Включвам се в темата със съвсем прясно впечатление от Perfect Home във Варна - много сме доволни. Първо се свързахме с Clean Life, с които уговорихме оглед на апартамента, но така и не дойдоха и не вдигаха телефоните си в деня на уговорената среща.
Става въпрос за малък апартамент, който трябваше да се почисти след изнасяне. Апартаментът не беше след ремонт, но е стар и доста захабен (особено банята). Комуникацията с фирмата е много добра, любезен персонал и навременна информация какво и как ще се случи. Въобще за в бъдеще категорично няма да издирвам други фирми, а ще разчитам на тях.
За инфо - говорих и с Доместина, но услугата, която те предлагат, е "домашна помощница", която работи с препарати на клиента. Както ми обясниха и по телефона - жената идва с ръкавици и престилка. Избрах Perfect Home, защото ми трябваше различен тип услуга и почистване с професионални препарати.

# 335
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Трябва ми фирма за измиването на прозорците на етажна та собственост. Става дума за вход на жилищен блок от 7 етажа моля препоръчай те към кой да се насоча

# 336
  • Мнения: 1 483
Фирма за пране на килими? Имам 2 малки килимчета, светли са и много бързо се замърсяват, а освен това искам да запазя пухкавостта.

# 337
  • Sofia
  • Мнения: 1 747
Фирма за пране на килими? Имам 2 малки килимчета, светли са и много бързо се замърсяват, а освен това искам да запазя пухкавостта.

За София ли?

# 338
  • Мнения: 1 483
Да, за София, извинявам се. bouquet

# 339
  • Sofia
  • Мнения: 1 747
Да, за София, извинявам се. bouquet
Изпращам на лични да не се сметне за реклама. Миналата година случайно попаднахме с колежки на оферта в Грабо - използвахме фирмата тогава, и тази година отново. Перат дивани и матраци също.

# 340
  • Мнения: 1 483
Благодаря!

# 341
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Фирма за пране на килими? Имам 2 малки килимчета, светли са и много бързо се замърсяват, а освен това искам да запазя пухкавостта.
Аз от няколко години използвам услугите на Карпет.бг - идват в уговорен ден и час и взимат килима от входната врата и ми го връщат по същия начин до няколко дни сух и готов за употреба. Перат килимите машинно и ги сушат в сушилни, но изрично попитай за размера на килима, защото тази година исках да дам и едни малки килимчета от банята (като постелки) и казаха, че са твърде малки, за да ги пуснат в машината за пране. Транспортните услуги са безплатни в рамките на София.

# 342
  • Варна
  • Мнения: 384
за съжаление доместина си заминават от Варна,
не могат да си намерят хора / за работа

много жалко

# 343
  • Варна
  • Мнения: 11 340
За съжаление, моят опит с тях хич не беше добър. Явно наистина проблемът с персонала е голям.

Първо, нямаше възможност за почистване през уикендите, наличните часове за месеци напред бяха само през седмицата, което за мен хич не беше удобно, особено в началото, докато изградим доверие. Реших все пак да им дам шанс и платих за 4 посещения през работно време, като идеята ми беше първите пъти да съм си вкъщи, докато идва чистачката.

При първото посещение, не бях доволна от чистачката, която дойде - възложих й да почисти кухнята и банята. Свърши сравнително малко работа, през цялото време пъшкаше и охкаше. В края на краищата, в кухнята почисти само кухненския плот, като не успя да се справи с газовите котлони - на всичкото отгоре ги накисна с препарат и доста вода, при което явно дадоха на късо и до вечерта стояхме без ток в кухнята (изхвърлих почти всичко от хладилника  Close). В банята - изчисти тоалетната и дотам. Т. е., за 4 часа - кухненски плот и тоалетна + изключване на тока. Поисках да я сменят, като при разговор по телефона с Доместина, ме убедиха, че тя вече не да работи при тях, тъй като имала някакви проблеми. За мое учудване, жената все още фигурира на сайта им като коректен служител, само с положителни оценки, а моят коментар за нея липсва... така че не знам доколко е вярно казаното по телефона. Shocked

На второто посещение вече дойде друга жена. Направихме грешката да я оставим сама вкъщи, а тя съвсем безотговорно остави отворен прозорец, при което с камерите по едно време видяхме как крадец се опитва да влезе, та... второто посещение завърши с полиция и пак половинчато почистване.

За третото посещение отново си взех отпуск, с идеята да съм там, докато чисти. Трябваше да дойде в 8.30 ч., в . 9.05 ч. ми звънна, за да ми каже, че е болна и няма да дойде.  Shocked На всеки се случва, но поне да се беше обадила на време... Така и така си бях взела отпуск нахалост ... поне си почистих сама. Mr. Green

Поисках от Доместина връщане на парите за неизползваните две посещения. След 20 дневно забавяне, си ги получих по сметката. Та, така... аз лично не съжалявам, че си тръгват от Варна - освен добрата първоначална комуникация с тях, не видях кой знае какъв професионализъм...

# 344
  • Мнения: X
Препоръчайте, фирма за почистване на прозорци с дограмата и щори с ламелки, досега не съм използвала за прозорци. Миналата година използвах Рефлекс М за пране на мека мебел, но останах средно доволна - в смисъл, добре беше почистено, но си мисля, че по същия начин и друга фирма щеше да ми изпере за по-ниска цена. Та сега за прозорците не искам Рефлекс М, бих пробвала някой друг, препоръчайте Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт