Има ли друга?

  • 7 446
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 188
На мъж пълно  доверие никога ,винаги си имам едно на ум Peace а това че щял да ми споделя всяка вечер, не съм сигурна че всичко ще  си каже, както и аз на него Simple Smile

# 31
Не си губи времето с човек, на когото му е все едно дали си до него...
У нас е различно, всяка божа вечер, когато сме на масата, дали у дома или навън- винаги си споделяме как е минал денят ни и на двамата!На това научихме и дъщеря ни!Прикрити работи да няма, че ако има нещо, да се действа докато е рано!
Благодаря на всички ви за отговорите. Всъщност, аз не съм сигурна, че му е все едно дали съм с него. Ако знам че не му пука, нямаше да се замисля даже, багажчето и при мама Simple Smile. У нас също се много споделя,  затова такава лъжа ми е като шамар. Снощи се шегувахме, закачахме, всичко беше страхотно. В един момент се сетих за лъжата, стана ми криво и тактично се изнесох в другата стая. Той дойде, пита ме какво има и му казах, че мисля че влюбен в друга. изсмя ми се и каза, че не съм нормална да мисля нещо подобно. Попитах го дали ще ми каже ако пак се чуе с нея-замълча...... Но не се скарахме, обърна го на майтап и аз се включих. И все пак, не му вярвам.

# 32
На колко години е  newsm78 Ако е между 37 и 40 - според мен е криза на средната възраст. Не можеш да се пребориш с това   newsm78
На 30 е, но се тормози, че не е намерил някакво занимание за свободното си време. Смятам че средната възрст е с по-ниска долна граница Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 23 109
На колко години е  newsm78 Ако е между 37 и 40 - според мен е криза на средната възраст. Не можеш да се пребориш с това   newsm78
На 30 е, но се тормози, че не е намерил някакво занимание за свободното си време. Смятам че средната възрст е с по-ниска долна граница Laughing
Проблемът при някои мъже е, че имат свободно време в излишък! Не се ли занимава с децата, не върши ли нещо из къщи? Явно ти самата не го държиш достатъчно зает, мога да ти дам хиляди идеи какви занимания да му измислиш  Grinning

# 34
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Снощи се шегувахме, закачахме, всичко беше страхотно. В един момент се сетих за лъжата, стана ми криво и тактично се изнесох в другата стая.
Не би трябвало непрекъснато да мислиш за това. Ако продължаваш наистина ще го принудиш да се влюби в другата.

# 35
аз знам че има друга между нас но нищо не мога да направя -тя е на 30 ной е на 50 . С мен е но и с нея понякога  -отдавам го на кризата в средната възраст , но при теб той е на 30 все пак

# 36
  • Мнения: X
Х1234 , от начина ,по който е реагирал на думите ти,че е влюбен,си мисля,че има защо да се притесняваш.Мъж,който обича жена си ,не би се смял на притесненията й,а би направил всичко,за да я убеди,че не е права.

# 37
  • Мнения: 562
Да не кажеш нещо, защото си пропуснал е едно, а да лъжеш е съвсем друго! Той я е излъгал!  Close

# 38
Здравей мила Х1234 ! Ще изразя мнението си анонимно , но съдейки от личен опит . Самата аз бях изпаднала в подобна ситуация с бившия ми вече приятел. Имахме връзка 4 години. Неколкократно го хващах в чат с непознати и малко познати лица , надявах се да премине , да го надживее , да разбере ,че няма смисъл. И той реагираше с насмешка , сменяше темата или ме обвиняваше в болезнена ревност ... това продължи дълго. Докато не се появи мила позната , стара "заигравка " . Следях милия им чат , излизанията всичко доста дълго. Това е ужасно. Нараняваш сама себе си , унижаваш се и се примиряваш с нещо недопустимо за една дълга връзка с евентуално бъдеще. Не го прави , защото по думите ти съдя ,че нещата не са както трябва да са . Никой мъж, уважаващ жената до себе си не постъпва така , защото губи ценното преследвайки някаква глупава идея за лично пространство. Да ходи за риба , на бира с приятели ...В моя случай- хвърлих картите на масата ,смееше се и отричаше , докато не извадих разпечато Хисторито от скайп ... Обвини ме в какво ли не , аз поставих нещата аз или тя .. Въпреки обещанието му да спре не успя и след време се разделихме.Така че мила, хубаво помисли какво си причиняваш и на цената на какво . И ако търсенията ви се разминават , по-добре прекрате на време ....  Hug

# 39
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Според скромното ми мнение-да абсолютно има,ако ще и заигравка да е все още,но има със сигурност.Само ти можеш да "спреш"каквото и да е с разум и внимателно поведение-имам предвид реагирай спрямо ситуацията,но с търпение и достойнство даже ако щеш.  bouquet

# 40
  • Мнения: 2 249
отговора е много прост-ако наистина си споделяте и ако наистина е "само приятелка"-ми защо другия път да не пиете кафе заедно-не виждам нищо лошо да запознаеш приятелите си с жената-съответно мъжа,който е до теб в живота-ако няма задни мисли-защо да не ви запознае Peace

# 41
  • Мнения: 2 448
отговора е много прост-ако наистина си споделяте и ако наистина е "само приятелка"-ми защо другия път да не пиете кафе заедно-не виждам нищо лошо да запознаеш приятелите си с жената-съответно мъжа,който е до теб в живота-ако няма задни мисли-защо да не ви запознае Peace

Гаранция за нищо не е и да ги запознае. По приятелска линия какви неща стават ...

# 42
  • София
  • Мнения: 17 329
отговора е много прост-ако наистина си споделяте и ако наистина е "само приятелка"-ми защо другия път да не пиете кафе заедно-не виждам нищо лошо да запознаеш приятелите си с жената-съответно мъжа,който е до теб в живота-ако няма задни мисли-защо да не ви запознае Peace

Гаранция за нищо не е и да ги запознае. По приятелска линия какви неща стават ...

Мда, ние така се бяхме сприятелили с една, дето като се разведохме ми се призна, че е имал 2 години връзка с нея.

# 43
  • Мнения: 776
Цитат
Гаранция за нищо не е и да ги запознае. По приятелска линия какви неща стават ...
Мда, ние така се бяхме сприятелили с една, дето като се разведохме ми се призна, че е имал 2 години връзка с нея.
[/quote]

Лелееей , много нагъл  ooooh!

Бърди, съчувствам ти  Hug

# 44
  • Мнения: 818
Момичетаааа,
събудете се,това не е 5ти клас-заигравки,чат,кафенце,разходки...
30 годишен обвързан мъж,търси жена за секс,не за кафе.Кафето вкъщи с жена му.

Общи условия

Активация на акаунт