Има ли друга?

  • 7 433
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 94
Ако мъжо се чува всеки ден с друга жена,пие кафе и ........си взема багажа и да заминава.Твоят не заслужава дазабравяш,повярваи ми.

# 46
  • Мнения: 998
И аз мога да се изкажа от предишен личен опит Laughing
Бившият ми явно е имал склонност да хойка ,не съм го следяла ,но тези неща рано или късно излизат наяве
и обясненията винаги изглеждат като съшити с бели конци.Първо ми беше пратил мейл по грешка,
после чух разговор ,който водеше и от който разбрах ,че отива при бивша съученичка с която бяха се виждали с
години ,а мен излъга ,че много бърза да се прибере за да вечеря с родителите си(заминаваше извън страната на
следващият ден).
Разликата при мен е ,че никога не съм правила драми и скандали,какво остава за рев.
Зарязах го по най-грозният начин ,когато бях сигурна в лъжите му-просто спрях да вдигам телефона
в продължение на месец и си гледах живота без да му давам обяснение ,че е зарязан.
Беше стигнал дотам ,че да звъни да притеснява родителите ми ,върна се от София(работеше там в момента),
плака ,моли се ,стана друг човек.
Та мисълта ми е ,че безразличието,запазването на самообладанието и това да продължиш живота си след нагла изневяра
е най-добрият вариант според мен.
Сега имам семейство ,а доколкото знам другият за 3 години не е имал нито една връзка
и все още е сам.Не че злорадствам ,не ми пука за него ,но просто се чудя на това стечение на обстоятелствата.
Давай го по-хладнокръвно ,това ми е съвета.

# 47
  • Мнения: 2 249
отговора е много прост-ако наистина си споделяте и ако наистина е "само приятелка"-ми защо другия път да не пиете кафе заедно-не виждам нищо лошо да запознаеш приятелите си с жената-съответно мъжа,който е до теб в живота-ако няма задни мисли-защо да не ви запознае Peace

Гаранция за нищо не е и да ги запознае. По приятелска линия какви неща стават ...

Мда, ние така се бяхме сприятелили с една, дето като се разведохме ми се призна, че е имал 2 години връзка с нея.


е на мен ли го казваш-аз тоя филм съм го играла-с тая разлика,4е половин година знаех и им гледах сеира,и я ползвах да подава грешно инфо докъто си оплета моята кошни4ка Mr. Green-а мъжа й горкия още си ходи с капаците Joy

# 48
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
е на мен ли го казваш-аз тоя филм съм го играла-с тая разлика,4е половин година знаех и им гледах сеира,и я ползвах да подава грешно инфо докъто си оплета моята кошни4ка Mr. Green-а мъжа й горкия още си ходи с капаците Joy

Това е... Нямам думи  Joy Joy Joy

Авторката, мила, кръцни му висулката Mr. Green

# 49
  • Мнения: 575
е на мен ли го казваш-аз тоя филм съм го играла-с тая разлика,4е половин година знаех и им гледах сеира,и я ползвах да подава грешно инфо докъто си оплета моята кошни4ка Mr. Green-а мъжа й горкия още си ходи с капаците Joy

Това е... Нямам думи  Joy Joy Joy

То си е за нямане , особено когато някой не знаят как се оплитат в собствените си илюзии. Ама така кръста е по- лек, а срамът по- малък Simple Smile Нали Лисиче? Или както там беше вица...с плетенето имам предвид.. да не стане грешка Simple Smile

Та мисълта ми е ,че безразличието,запазването на самообладанието и това да продължиш живота си след нагла изневяра
е най-добрият вариант според мен.

Давай го по-хладнокръвно ,това ми е съвета.
Peace
До колкото животът ме е сблъсквал с такива неща , опитът ми е съвсем далечен и от наблюдения,от два подобни случая два различни изхода:
вариант 1: отиде си на село при мама, щото тук не беше по силите й да се справи, качи сто кила,опита се да изнудва, не й се получи сега живее на тръни, защото не знае от къде ще излезе зайчето , което ще разклати и без това трудно закърпеният й живот
вариант 2: каза на изневерилият  или да си събере само най- нужните вещички, да се изнесе в рамките на 40 мин и на другият ден да е подал молба за развод, или да седи и да чака тя да го направи. Но ако го направеше тя си беше обещала да го съсипе и да му вземе всичко. И двамата излязоха разумни, еле па левента и прецени, че е по добре да спечели малко , отколкото да загуби всичко. Сега той й плаща апартамент в София- център, за да й е удобно , докато тя не заживее с друг мъж, а той си остана с непокътнат апартамент, пак в център. Мацката по никакъв начин не го спира да си вижда детенцето, защото за нея това са часове на отдих и спокойствие, даже се кефи ако прекарват повече време заедно, за да може повече да си почива. Един ден я питах"е добре де, не те ли е яд, че избра друга пред теб" - "Ми яд ме беше в началото, но никога не ми е било по изгодно от сега, така че едното за сметка на другото. Няма незаменими мъже , но има неизплатими сметки..А той ще си плаща поне 18 години за това че ми е изневерил, когато може би дори вече ще съм забравила" . Ето това е пример как с финес можеш да извъртиш минуса в плюс. А не да се чудиш как да си изплетеш кошницата , а на края да се окаже , че си плела комарник.

Е примерите и опциите ги имаш, ти избери по кой път да тръгнеш  и успех, горе главата и...  Peace

# 50
  • Мнения: 3
ако ти изневерява злогай му работи в супата  и му го тури от зад Rage Rage Rage Rage Rage Rage 1stroller 1stroller EFP EFP newsm81 newsm81  Hamburger  Hamburger Confounded Confounded  action032 1countingsheep 1countingsheep 1countingsheep  341uu  341uu  341uu newsm29 af af af  angel008  angel008 Misc Ghost
дано да съм помогнал

Общи условия

Активация на акаунт