Заведение за кръщене в кв. Света Троица и в близост

  • 3 298
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 356
Здравейте,

На 24.05 ще правим кръщене на нашето слънчице в храм Св. Троица. Търсих в близост заведение за празнуване след кръщенето, но засъжаление не познавам добре квартала и намерих само Бирария Чайка и пицарията, която е в самата градинка. За съжаление по това време има много балове и ни отказа резервация в бирария Чайка. Много ще съм ви благодарна, ако някой от квартала (Илинден, Зона Б-18, Сливница и К. Величков) ми даде идея за добро заведение в което мога да поканя към 20 човека.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 384
Препоръчвам пицария ''Джиков'' на Вардар.А и ''Ралица'' става срещу търговски к-с Глобус.''Корнера''  пицарията.Весел празник!

# 2
  • София
  • Мнения: 553
В зависимост какъв тип ще е събирането ви се сещам за 2 места, които лично сме ползвали : сладкарница SKYLINE /имат сайт така, че можеш да я вкараш в гугъл и да видиш точно къде се намира, но се пада на следващата пресечка в дясно на Сливница след кръстовището с Константин Величков по посока Люлин/, както и една пицария, но не се сещам точното й име - тя е на гърба на сладкарницата, но се влиза през малките улички отзад и се пада до детската градина. За по-голени групи и двете заведения са подходящи за събиране в градините им отвън, както сме ги ползвали и ние.
За пицарията GREY съм чувала добри отзиви и ние все се каним да я посетим : намира се точно на ъгъла на К. Величков и Сливница в комплекса "The Corner".
Приятно изкарване ! Хубав избор на църква - и ние там кръщавахме голямата ни дъщеричка  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт