LaRedoute.fr - 114 - Всичко за поръчката!

  • 57 756
  • 961
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 421
Момичета, искам да питам някой поръчвал ли е от тези и дали си отговарят?


http://www.laredoute.fr/vente-ballerines.aspx?productid=32414499 … &numberpage=4

 Благодаря!

# 916
  • Мнения: 73
Момичета, аз да ви питам за мъж с мерки г122-т(110,115)-х110 от ризите кой номер е.Аз поръчах 2XL ,като гледах по таблицата с размерите-дано са точни

# 917
  • Козлодуй
  • Мнения: 63
Момичета, искам да питам поръчвали ли сте по-обемисти неща  Shocked като градинска люлка? Има ли някакви проблеми с доставката?

# 918
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Момичета, искам да питам поръчвали ли сте по-обемисти неща  Shocked като градинска люлка? Има ли някакви проблеми с доставката?
Има проблем защото не ги доставят до България.  Simple Smile

# 919
  • Мнения: 231
Да са пуснали нещо мъжко голямо? 56 примерно, и отгоре?

# 920
  • Мнения: 5 140
Момичета, искам да питам някой поръчвал ли е от тези и дали си отговарят?


http://www.laredoute.fr/vente-ballerines.aspx?productid=32414499 … &numberpage=4

 Благодаря!


назад в темата имаше за тях, супер са, аз ги имам, но онзи ден ги обух на босо и ми направиха егати и раните...
взела съм си 37 номер, а аз нося м/у 36 и 37 зависи от обувката

# 921
  • Мнения: 0
Vata6ka, Avi, благодаря за отговора  bouquet  bouquet

# 922
  • Варна
  • Мнения: 6 879
Здравейте! Някой да има реална снимка на това панталонче?

Аз го чакам. Simple Smile
От предната колекцийка на Морган е, надявам се да е о.к.

# 923
  • Мнения: 1 554
Здравейте,30.04 някой да е получил от Варна,поща/митница няма значение Rolling Eyes

аз, преди няколко дни-на митница  Peace

да взема да им звънна или да се разходя до там Rolling Eyes
И аз чакам от тази дата, но няма. Дали са ги забутали някъде в някой склад  newsm78 .

тази вечер проверих п.к.,имам бележка,днес са е пуснали,понеделник отивам до пощата да си получа пакетчето Crazy

# 924
Здравейте. Май има много зарибени.  Laughing

Предупреждавам, че ще бъда малко по-подробна в поста си, но ще го направя с цел да дам максимален обем информация за тези, които се интересуват. Ако повтарям вече казани неща, моля да бъда извинена.

Първата си поръчка направих на 18.03.2009 без да разполагам с каквато и да е информация по темата. Регистрирах се в La redoute, избрах си няколко неща напосоки /повече от любопитсвто, отколкото от нужда/ и ги поръчах. На момента получих sms със сумата, която ми дръпнаха от картата и зачаках.
Нещата, които поръчах:
тази чанта - http://www.laredoute.fr/vente-sac-forme-banane.aspx?productid=32 … 1&prodcolor=1 - уникална като качество и изработка, пипната отвсякъде, но прекалено лъскава за мен;
един T- shirt, който явно е вече изчерпан;
този комплект - http://www.laredoute.fr/vente-lot-de-3-t-shirts.aspx?productid=3 … 1&prodcolor=1 - от три потника с чантичка;
една туника - http://www.laredoute.fr/vente-tunique-paree-de-broderies-perles- … 4&prodcolor=2 - уникална е, като материя не е нещо особено, но е оригинална и стои добре.

Всички тези неща излязоха 1,200 кг., като имате предвид, че чантата е най-тежка. Цената ми за доставка на тези покупки беше 6,90 евро. Размерите на блузките избрах, като сравних с размерите на тези, които нося в момента. Оказа се, че в гардероба ми има блузи и якета с размер 34-36. След получаването им, установих, че по-подходящ за мен размер едва ли има. Все едно ги бях мерила. И така...

Проблемите ми обаче бяха, докато получа нещата. Както вече споменах тази поръчка направих на 18 март. Впоследствие обърнах внимание на пощенското клеймо - пратката беше изпратена от Франция на 25 март, печатът на пристигането и в България беше 28 март !!!  - забележете три дни пътуване от Франция до България. Знаете ли аз кога си получих нещата? На 15 април. През този период обаче два пъти ходих до пощенският клон, за да обясня, че очаквам колет, на което през зъби една лелка ми отговаряше, че няма нищо за мен. На 15 април наистина получих известие, да се явя в пощенския клон, само че известието вече беше второ по ред. Тоест поне единият път, в който съм си търсила пакетчето, то е било при онази гадна леличка.  Sad
Пиша всичко това, защото втората си поръчка направих на 19 април и още я чакам. Днес за трети път отидох при лошата лелка в пощата и тя изсумтя отново: "Нямаш нищо".
А ми се иска да си поръчам нови неща... и кошницата ми е пълна, ама като не смея вече.  Cry
Днес писах на La redoute за проблем със забавена доставка и молба за съдействие. Мога да ви уверя, че ми отговориха буквално на втората минута с обещание, че ще разгледат случая ми и ще ме уведомят незабавно. Лошото е, че за съжаление не се съмнявам в коректността на La redoute, а в тази - на другата страна.

Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 10:45 от kremko

# 925
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
kremko, срокът за изпълнение на доставките им е 6 седмици, в тоя смисъл нищо толкова трагично не ти се е случило. Поръчвай смело, ще се получиш всичко.

# 926
kremko, срокът за изпълнение на доставките им е 6 седмици, в тоя смисъл нищо толкова трагично не ти се е случило. Поръчвай смело, ще се получиш всичко.

Не че е трагично, дори и никога да не си получа нещата - няма да е голяма загуба.
Просто ме е яд на работачките в Български пощи, заради това, че ги мързи да разлистят един прашясъл тефтер, играещ ролята на базата им данни...  #2gunfire

Благодаря ти, Linkata, окуражи ме.  Laughing

# 927
  • Мнения: 5 790
kremko, когато преди 3 години започнах да поръчвам, имах абсолютно същия проблем като твоя. Правеха ме да си говоря сама в пощата. Един ден ми писна, ама жестоко ми писна. Вдигнах им нечовешки скандал. След това влязох при шефката им, написах жалба. Заплаших с разни неща. От тогава ме познават и то доста добре. От тогава пратка не ми се е губила - нито от Ла Редут, нито от Ибей.
Просто си търси правата!
И си поръчвай смело, няма проблем по принцип.  Peace

# 928
Благодаря и на теб, Алекс1.
Ще ви послушам... то като че ли в очакването е най-голямата тръпка.  Joy

Когато имам какво още да споделя, ще се включа отново.
Успех на всички и поздравления за темата.

# 929
  • Мнения: 53
Бях гледала някъде из темите една чанта на Le Coq Sportif-черна.Ако някой се сеща би ли ми казал подарък от код ли е или я има за продаване в Ларедут,защото не я намирам(да знам дали въобще да я чакам да се появи  Sad ).

Общи условия

Активация на акаунт