Брак по сметка или брак по любов.

  • 5 393
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 134
Напоследък много разпространено явление - жените да се целят не към сърцето, а към портфейла на мъжете. Чувала съм момичета с изказвания за себе си "нулировачка съм на портфейли"  Laughing


# 61
  • Мнения: 15
Брак по любов с развод по сметка...

# 62
  • Мнения: 1 008
Различните хора имат различни приоритети. Тези, които се женят по сметка са си щастливи посвоему. Вероятно те не разбират пък как другите си живеят с едната гола любов.
Ами, да! Много точно казано.

# 63
  • Мнения: 130
... какво мислите за тези които се омъжват(женят) по сметка и въобще за бракът по сметка.
Сигурно родителите им живеят в керпичени къщи на село.Не знам.
На мен са ми по интересни тия дето се женят за чужденци без да им знаят дори езика,кимат,мигат,ръкомахат една година след брака.После разправят как много обичали мъжете си.Необяснимо е за мен да обичаш някого защото ръкомаха добре.
Понякога и аз се замислям като ги слушам как се хвалят защо ли и аз не заобичах някой розов германец,щях да му народя розови германчета,щях да съм с 40 кг  по тежка и щях да съм на принципа:Оженила съм се мамо надалеко че да се хваля по леко.Яко нали?
Има разлика между различните бракове по сметка естествено.За някой е на сметка да се ожениш за някой с доход 1000 лв на месец,за други това е дневния.

Общи условия

Активация на акаунт