ТАЗИ ТОПЛА СЕДМИЦА С ДВЕ ЧЕРТИ ЩЕ НИ ИЗГОРИ(11-17.05)

  • 9 655
  • 339
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 196
ААА bibi76 и аз съм на работа ама какви пастички си пуснала, лелеее smile3508

Добро утро, на всички, хайде някой да сложи кафета, че аз не мога.

Успешен ден.

# 301
  • София
  • Мнения: 406
Добро утро,момичета.Днес моето момче става на 30 години,та по този повод,заповядайте да се почерпите.Слагам и кафенце за поспаланките и за работещите като адашката Биби Heart Eyes

# 302
  • Мнения: 3 695
добро утро момичета  Hug

bmanolova да ти е жив и здрав и много да те слуша  Hug

# 303
  • Мнения: 1 165
Добро утро на всички.
Бманолова да ти е жив и здрав рожденника и много да те слушка и обича.  bouquet
Каритас мила мерси за пожеланието,ама нищо не сме списали-днес БТ падна

# 304
  • Мнения: 2 617
Добро утро! Simple Smile
Аз днес не съм на работа, за щастие, защото съм като муха без глава. За сметка на това пък утре съм на тръстиката.  Rolling Eyes

Биби, мерси за закуската! Hug
bmanolova, да ти е жив и здрав рожденикът и много да се обичате! newsm59  party023  bigdance2
Ей сега ти налазвам кафето, че трябва да се приведа в по-човешко състояние. Crazy

Илианка, много е рано още да се говори за спад на БТ. Една десета нищо не е. Аз пък няма да пускам палците!  Heart Eyes

Хубав ден на всички ви желая!  bouquet

# 305
  • Мнения: 1 586
...
Бманолова да ти е жив и здрав рожденника и много да те слушка и обича.  bouquet ...

bmanolova , да ти е жив и здрав рожденика и много да го слушкаш и обичаш  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green
Абе да цари взаимност, един вид  Hug

Покрай вас ще взема да стана спец по тези графики  Mr. Green Пак добре, че съм си инженерче и то с въображение...

Добре започвате деня със сладичко  Mr. Green До довечера, кой знае какви лудории ще натворите с тези  въглехидрати в кръвта Joy Joy Joy

# 306
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Добро утро!

Хайде още една работливка сред вас! Страхотни закуски и кафета!

bmanolova, да ти е жив и здрав принцът. Много да се обичате и догодина по това време вече да сменя майсторски пелени!

caritas, слушам изпълнявам! Спирам да задавам умни въпроси, днес ще съм глупава, разюздана и развратна - нали така ставали бебетата!  Twisted Evil

Илианка, и аз гледам на теб така позитивно, дет се казва!  Praynig

Силни Hug за всички!

# 307
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро!
Манолова,да ти е жив и здрав рожденника!Много да те обича и уважава и нагодина да сте вече поне трима на този ден!
По въпроса за закъснението ти –и аз съм същата,тази година вече нищо не разбирам от моя цикъл–зацапва ден,дойде след три,държи ме само два три дни,иди на лекар,той ще те прегледа и прецени,дано не е нищо лошо. Praynig


АРГХТ,Мимааа,
със закъснение ви честитя рожденните дни!Да сте ми живи и здрави и дано най хубавите подаръци да ги получите в най скоро време!

Кармелита,честити две чертички!Лека и безпроблемна бременност и най здравия и палав бебок на финала ти желая!  bouquet
Джени,честити розови гащи! Heart Eyes Hug
Илианка,ще стискам палчета за яйчицето–едно едно,ама ще е на късмет! Praynig Hug
Миле,по спокоино бе душа,какви са тия мисли черни,още преди да сте уловили овулацията за тия неспукани фоликули,аааа ще доида с метлата да те ступам  Naughty ! Hug
Ралипо,дано не се налага да сменяте или пререждате паркета,много неприятно! Hug
Рейни,и ти не се вкарвай в разни филми,всичко е Божа работа,почини си,ако правиш други изследвания–направи ги за твоя сигурност и успокоение,но те искам с нови сили и вяра на старта за бебеправене след месеци! Simple Smile Hug

Аз бях изпаднала в поредната дупка и все още се измъквам от там.Не ми идва,само зацапва по много малко всеки ден,тестове отрицателни,абе май ми се подиграва нещо всеки месец едно и също.Сега се самоокуражавам да почнем с тестовете за овулация и меренето на температурата та да видим ще има ли резултат.
Стискам палци на всички,които имат нужда! Hug

# 308
  • Мнения: 2 617
Доре Hug
Не те пускаме в никакви дупки, идваме да те измъкваме!  Heart Eyes

# 309
  • София
  • Мнения: 1 795
bmanolova да ти е жив и здрав рожденика, много да се слушате и обичате и скоро да получите най-хубавия подарък  bouquet newsm59  party023
  ARGHT...  аз нарочно слагам сладичко, нали шоколада уж водел и до други желания Wink
Илианка и аз продължавам да ти стискам палци!
Миле, Каритас, rali_bt , Неземната, Дор@, Сиска24 Hug Hug Hug
Я да разваля още повече работната атмосфера

# 310
  • Мнения: 1 165
Е те тука точно искам да се телепортирам... Wink

# 311
  • Мнения: 1 586
Доре Hug
Не те пускаме в никакви дупки, идваме да те измъкваме!  Heart Eyes

Спокоооойноооо...  Stop Днес е работен ден. Обадих се в пожарната  phoneuu
Веднага пращат екип  smile3540 smile3540 smile3540



Дано да нагреят допълнително днешната "шоколадова атмосфера"  Joy Joy Joy

# 312
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Доре, няма къде да паднеш мило. Ние седим отдолу и те вардим  Hug

Абе АРГХТ, какви са тия нагласени типове, дето ги пращаш. Не знам защо, ама аз по такива много не си падам. Обичам по-естествено, по-сурово, тия петлета  baby_neutral

биби76, пътешественичке наша, гледам обмисляш следващото пътуване!. Бравос!  Peace

# 313
  • Мнения: 1 586
...
Абе АРГХТ, какви са тия нагласени типове, дето ги пращаш. Не знам защо, ама аз по такива много не си падам. Обичам по-естествено, по-сурово, тия петлета  baby_neutral
...

Разбирач ще се окажеш ти  Hug Mr. Green Hug Добре, че има жени като теб с проницателен поглед за инстинската мъжка красота, че иначе повечето си отиваме в канала  Blush

# 314
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Каритас,Милето,Аргхт, Heart Eyes Hug!
Пу,за мене тоя вдясно!Без бой не го давам или преотстъпвам Naughty,да си не объркаме капите с някоя от вас  Joy Joy Joy hahaha !
Успяхте да ме развеселите! Hug

Общи условия

Активация на акаунт