Семейните снимки в домовете ни?

  • 5 428
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 590
Имам няколко, страхотна семейна снимка на починалите ми баба и дядо, които много обичам и в чиято къща наследих и живея, на племенника ми като малък и който сега е далеч ... на баща ми ... от мойта свадба, от сватбата на сина ми, обичам къща с история и ми харесва да съм заобиколена от ликовете на хора, които обичам!

# 46
  • Мнения: 2 032
По стената, професионално качество снимки, в черно-бяло, с подходящи рамки.

# 47
  • Мнения: 5 710

 в къщите си англичаните навсякъде държат семейни снимки сложени в рамки.
Дори в тоалетната!!! Бях на гости в едно английско семейство.

О, в новия брой на тукашно списание ( Италия) има един репортаж за един милански менаджер на Гучи, който в банята си е закачил куп снимки на прароднини.
В списанието много шик стои, обаче... да, трябва да имаш апартамент със специален дух, за да пасне такова нещо.

# 48
  • Мнения: 359
Не понасям прахосъбирачки и сувенирчета. Но, виж, снимки обожавам! Ама не такива нагласени и нарочно направени, примерно за празници или до разни забележителности. Харесват ми "ежедневни" снимки - примерно децата с приятелчета в градинката или в училищния двор. Така че като ги видя след година-две и да си кажа: Ей, помните ли тогава играехте на еди какво си. По-мили са ми някак си....По-истински...

# 49
  • Мнения: 721
имам няколко малки снимки поставени на определени места, но снимки в рамки закачени по стените нямам-не ми допада

# 50
  • Мнения: 216
ние си имаме снимки на определени места и както до скоро имах и по стените ба спалнята ни, сег а4акаме бебо 4е да сложим нови такива с него, както и скулптура на бременниат ми корем, на наще даже им подарихме дигитална рамка за снимки, а ние си въртим на плазменият телевизор скрин сейвър/слайд схоу от наши снимки- това са хубави спомени и не ни пре4и да се гледаме и на живо.

# 51
  • Мнения: 2 309
Имам снимки в рамки,но не и по стените...

# 52
  • у дома
  • Мнения: 965
Имаме и то много...Когато се премесихме да живеем заедно с мъжа ми, тогава още гадже, апартамента ни беше като хотел, без общи спомени прахосъбирачки... Сега имаме много снимки, сувенири, пластики и т.н. все неща, които са подарявани, купувани с повод и които носят нашия семеен дух, поне така аз го усещам. Целият ми хладилник е със снимки, рисунки на детето - все мили неща, които ме карата да се усмихвам... Heart Eyes

# 53
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
2-3 сладки снимки 10х15 в елементарни стойки, стоят като подпряни реално, и не се натрапват. Още не съм извадила и една снимка от сватбата, която е достойна за конкурс и с радост бих сложила на стената. Даже картини нямаме - само една детска в детската. При все че има купища мои картини, които си харесвам и пасват.

# 54
  • Мнения: 4 292
Имам, да. Харесва ми, нищо, че не са много. Само една имам закачена на стената в спалнята и няколко със стойки в дневната и детската стая.

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 17:21 от Клото

# 55
  • Мнения: 1 844
снимкови галерии нямаме из къщи  Mr. Green.
имаме само една хубава обща снимка на мене и мъжа ми в рамка,която е на нощното шкафче.
според мене не е нужно да се отдели цял рафт за снимки,но е хубаво да има поне една-две,запечатали някой специален момент.

# 56
  • Мнения: 3 414
На скрина в спалнята ни имаме три снимки в рамки- една от сватбата ни в страхотна сребърна рамка, подарък от приятелката ми италианка, една на мъжа ми и сина ми и една с мъжа ми отпреди 4-5 години. имаме и една огромна снимка в рамка за картина, подарък от фотографа, който ни снима сватбата ( и който наемаме за важни събития). нея ще закача един ден в дома ни, засега си чака реда, прибрана в дома на родителите ми, където живеем.

# 57
  • Мнения: 3 371
с ужас констатирах, че къщата ми е пълна с прахосъбирачки, джунджурии всевъзможни, и ...снимки къде ли не и тематично какви ли не Crazy Crazy Crazy .
вина  носи определено мъжът ми, ако остане на мен едва ли бих наслагала толкова картини и снимки навсякъде.

# 58
  • Мнения: 22 432
Имаме само една снимка в рамка - от сватбата. Но тя е забутана на края на една секция и почти не се и вижда. ) А и напоследък ме дразни, защото самата снимка вече не ми харесва.
Все се каня да купя рамка и да сложа една снимка на детето....и всеки път се отказвам с мисълта - "за какво ми е, нали го гледам всеки ден пред мен".

# 59
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Имаме. В рамки. Всяка година ги сменям. Една от сватбата, една на големия ми син от РД, сега отиваме да направим и една семейна с втория. Харесвам си ги и си ги бърша без да мрънкам. Съобразени са с интериора. Пък и да не бяха, все ми е тая.
Прахосъбирачки също трупам.

Общи условия

Активация на акаунт